• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Klausimas:
El-paštas:
Nuotrauka 1:
Nuotrauka 2:
Girls fight pagunda
Konkursas "Mirsiu - nepamiršiu"
2010-03-08

GrazuoleVasara


Istorija apie pėdkelnes

Prisiminus šią istoriją visuomet mane juokas suima iki ašarų. Nelabai yra kuo girtis, tačiau vis tiek labai juokinga.


Tada buvau paauglė. Vieną vasaros dieną paskambino draugė ir pasikvietė mane po parduotuves prasieiti. Aš sutikau, greitai šokau į džinsus, apsivilkau palaidinę ir išmoviau neatsisukdama. Tada troleibuse draugė žiūri į mane išpūstom akim ir sako "kas čia pas tave apačioje???" Žiūriu - iš po džinsų „neilonkės išlindusios“. Mąstau sau – ištrauksiu ir visa bėda. Kojinytės.... O ten pasirodo – visos kojinės kelnės!!! Aš jas trukt trukt – ir galo nėra! O gėda! Ir nėra kaip atgal jas sugrūsti po tais džinsais, ir nėra kaip ištraukti iki galo.

Draugė galvojau numirs iš juoko. O aš ir pati „žvygalas“ būdama negaliu sustoti juoktis, nors taip man buvo gėda :D


Štai tokia mano istorija. Mirsiu – nepamiršiu:)

Dalyvaukite konkurse - papasakokite savo istoriją ir laimėkite bilietus į spektaklį Nuodėmių miestas.


Gerda


Gyvenimo istorija

Ankstyvą pavasarį laukėme Šv. Velykų. <…> Dainavome, ridenome margučius, o svarbiausia – šokome. Kodėl – „svarbiausia“? Todėl, kad tai buvo paskutinysis šokis, šoktas su sveiku tėveliu. Balandžio 17-ąją, po švenčių, tėvelis išėjo į darbą ir niekas nė nenutuokė, kad jis iš ten nebesugrįš. Mano tėvelis daug metu dirbo inkasatoriumi viename iš bankų. <…> Staiga jo kūną pervėrė baisus ir labai stiprus skausmas. Romas Zamolskis ir jo bendrai, kuriuos vis dar „gaudo“ policija, vien dėl prakeiktų pinigų atėmė iš mano tėčio sveikatą visam gyvenimui. Šauta į galvą, truko kelių milimetrų iki gyslelės, kuri būtų atėmusi tėčio gyvybę iš karto.

Nusikaltėliai pabėgo, o mano tėtis liko gulėti be sąmonės prie šarvuoto inkasatorių automobilio… <…> Laukdama gerų naujienų vis dievagojausi, kad tėčiui išgyvenus būsiu geriausia duktė pasaulyje. <…> Juk yra šitiek blogų žmonių, nusidėjėlių, o čia... žmogus, kuris visą gyvenimą dirbo, mylėjo šeimą. Tėtis visada norėjo ilgai gyventi, sulaukti žilos senatvės, užauginti mane būdamas sveikas.
Man keista, kai dauguma merginų pergyvena dėl antsvorio ar kelių bereikšmių kilogramų. Kai nelaimė nekviesta ateina į tavo namus, supranti, kad svarbiausia yra artimųjų sveikata, namų šiluma, abipusė meilė ir supratimas. <…>

Visą istoriją galite perskaityti čia.