• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Klausimas:
El-paštas:
Nuotrauka 1:
Nuotrauka 2:
Girls fight pagunda
Romantiška ar juokinga gyvenimo istorija?
2010-03-22

Placebas


Išgelbėti paukštelį

Studijuoju aš tokį dalyką, kaip kineziterapiją, mūsų paskaitos susidėdavo iš teorinės ir praktinės dalių, viskas ir įvyko kaip tik per pastarąją...
Vienos paskaitos metu, mums besistengiant iš savo kūnų išlankstyti kažką panašaus į priešistorinį gyvūną, į salę įriedėjo kineziterapeutė su savo paciente, kažkur 80 metų senute.
Besimankštinanti senutė vis praskaidrindavo nuotaiką savo komentarais ir įžvalgomis. Senučiukė pradėjo „skelti“ anekdotus, pasakoti istorijas ir viską su gera humoro doze.
Ir atėjo ta akimirka, kai ji tarė: "Žinot vaikeliai, vieną vakarą mums su seniu besėdint troboj į langą, kad trenkėsi kažkoks padaras, net krūptelėjau. Visi tuo metu suklusom. Nuėjom su seniu pažiūrėt kas ten, ogi ten mažas paukščiukas pakilęs pirmam skrydžiui, deja, nesėkmingam... Begalvodami ką su tuo paukščiu daryti, prisistatė katinas su mintim tuo paukščiuku pasmaguriauti..."
visi mes dar labiau suklusom laukdami atomazgos , o senutė baigė niekam netikėta linkme: "Argi duosi katinui suėsti, paėmiau ir užkasiau!!!" (tas paukštelis buvo gyvas)
Tą akimirką likom nesusipratę nes tikėjomės visi ne tokios pabaigos... Tačiau po akimirkos pratrūkom juoku iki ašarų :D

Mirsiu – nepamiršiu, kaip senutė „išgelbėjo“ paukštelį nuo katino nasrų :D


Gazelė


Romanas, išvertęs mane iš kojų

Kai praeina pirmoji meilė, pasibaigia antroji, trečioji ir dar kažkelintoji, ir tu, žmogau, pagaliau suaugi ir manai, kad daugiau jokia meilė tau nepakiš kojos, va tada ji ir smogia su strėle į pačią širdies gilumą ir dar pasukioja ašmenimis ten, kur labiausiai skauda.

Mūsų susitikimo pradžia gana banali: susitikimas darbo reikalais, daugybė pokalbių prie kavos ir kitų tyčinių bei netyčinių susitikimų, nuėjimas į klubą pašokti ir išgerti. Alkoholio, prisipažinsiu, buvo per daug... Tik vienu momentu supratau, kad jei dabar jo nepabučiuosiu - niekada gyvenime daugiau to nepadarysiu. Galvoje maišėsi daugybė "už" ir "prieš", bet... galvoje skambėjo tik viena "dabar arba niekada". Ir prasidėjo... Romanas, kuris išvertė mane iš kojų: melavimas artimiesiems, važiavimai į komandiruotes, slapti susitikinėjimai, aistringos naktys, tūkstančiai SMS - niekada nesu tiek daug jų rašiusi. Supratau ir pateisinau visas moteris ir merginas, kurios meta šeimas, vaikus ir lekia paskui savo mylimąjį velniai žino kur, o nelaimingos meilės pasekoje - žudosi. Niekada tokių nesuprasdavau! Nes tai amoralu! Deja...

Tiesa, pamiršau paminėti, kad turiu draugą, su kuriuo ilgai gyvename kartu. Ir dukrelę. Ir dar tai, kad vaikinas apsukęs man galvą buvo aštuoneriais metais už mane jaunesnis (!!!) Dar dabar pagalvojus apie tai linksta kojos...

Daugiau istorijų skaitykite čia.