• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Klausimas:
El-paštas:
Nuotrauka 1:
Nuotrauka 2:
Girls fight pagunda
Stringai VS Kelnaitės
2008-06-25


Stringai

Juokaujama, neva būtent stringai yra pagrindinsi globalinio atšilimo įrodymas – kuriems gi dar galams reikėjo minimizuoti ir taip jau mažutes apatines kelnaites?

Bet moterys žino – reikėjo. Pasak legendos, prie stringų išpopuliarėjimo daug prisidėjo princesė Diana. Bekingemo rūmų protokolas negailestingas: iš po kostiumėlio ar suknelės neturi persimatyti ar įsisprausti nė menkiausių užuominų apie kelnaites. Todėl beveik vosos ponios oficialiuose renginiuose dėvėdavo senamadiškus ir tikrai neseksualius šlaunis aptempiančius pantalonus. Tuo tarpu princesė Diana norėjo atrodyti žaviai ir nepriekaištingai ne tik savo viršutiniu garderobu, tad specialiai jai į rūmus buvo pristatytos kelnaitės su juostele.

Tačiau vos stringai išpopuliarėjo taip, kad kai kurios moterys jais apskritai pakeitė visas savo kelnaites, o iš po kelnių ar sijono juosmens kyšančios dekoratyvinės juostelės tapo kone būtinu aksesuaru (tegul ir prasilenkiančiu su bet kokiomis etiketo normomis), medikai suskubo skambinti pavojaus varpais.

Pasirodo, juostelė, glaudžiai prisispaudžianti ir prie lytinių lūpų, ir prie išangės, gali tapti kuo patogiausiu tilteliu bakterijoms ir ligas sukeliantiems mikroorganizmams, kurie nuo užpakaliuko šio drabužio padedami pereina ten, kur drėgniau ir šilčiau. Taigi prasideda makšties grybeliai, infekcijos, o kur dar paprasčiausi skausmingi nutrynimai, jei pasirinkote ne visai tinkamo dydžio ar nekokybiškai pasiūtus stringus!Kelnaitės

Nors kai kurios žvaigždės ir mielai parodo paparaciams, kad nedėvi jokių kelnaičių, vis dėlto negalime nesutikti: paprastos kelnaitės yra būtina ir neatsiejama mūsų garderobo dalis, tegul ir nematoma pašaliniai akiai. Ar bent jau pageidautina, kad liktų nematoma.

Pasak medikų, paprastos natūralaus pluošto kelnaitės yra sveikiausias būdas pridengti intymią vietelę, taip apsaugant ją nuo išorės poveikio (pvz. jautrią gleivinę galinčių suerzinti viršutinių rūbų medžiagos). Ir nors išpopuliarėjus stringams atsirado nuomonių, esą paprastos kelnaitės – tik sveika, bet ne seksualu, tereikia tik žvilgtelėti į garsiausių apatinių rūbų gamintojų siūlomus modelius. Žavus pasiuvimas, idealiai apgaubianti klubus forma, raukinukai, nėrinukai, sagtelės ar elegantiškas minimalizmas – rinktis galima iš daugybės modelių, kuriuos apkaltinti neseksualumu būtų tiesiog šventvagiška. Jei tik jums reikia – galite rasti net ir tokių modelių, kurie ne tik uždengtų, bet ir padailintų, tampriai apspaustų jūsų klubus bei pilvuką.

Beje, o kaip su tuo natūraliu pluoštu ir higieniškumu, jei prabangiausios ir gražiausios kelnaitės dažniausiai būna pasiūtos iš sintetinių audinių? Elementaru! Gamintojai įsigudrino natūralaus pluošto audiniu (dažniausiai – medvilne) aprūpinti kelnaites tik tose vietose, kur šio higieniškumo reikia labiausiai.

Bene vienintelė problema renkantis paprastas kelnaites – tai, kad jos neturėtų kyšoti ar persišviesti iš po viršutinių rūbų jokiomis aplinkybėmis. Tad jei velkatės siaurutę plonos medžiagos suknelę ar ties klubais aptemptas kelnes, per medžiagą išsišovę kelnaičių siūlės taps riebiu jūsų aprangos kodo minusu.