• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aksesuarai – ne tik gražu, bet ir originalu (foto)  3 

Autorius: Balsas.lt
2009-11-09 08:00:00

Aksesuarai – ne tik gražu, bet ir originalu (foto)

XXL šalikas žiemai. Šią žiemą nepagailėkite laiko ir energijos šaliko mezgimui. Žinoma, nusimegzti milžinišką kaklo šildytoją bus „valios ugdymas“, tačiau jį dėvėdama atrodysite stilingai ir originaliai. Jei megzti nemokate, stinga laiko ar tiesiog tingite, H&M ir Kookai pristatė savo milžiniškų šalikų kolekciją.

Megzti žiedai

Šios žiemos akcentas – megzti žiedai. Dizainerė Suzi Warren stengėsi nustebinti moteris ir, rodos, jai pavyko. Šie žiedeliai nesušildys jūsų gūdžią žiemos dieną, tačiau tikrai padarys išskirtine ir madinga. Juk auksiniai, sidabriniai ir Swarovski kristalais inkrustuoti žiedai – atgyveno. Megzti žiedai – sukurti žiemai, tačiau galima pritaikyti ir vasarai.


Medinės segės

Dizaineris iš Anglijos Noshii sukūrė išskirtines ir žaismingas seges. Jei iki šiol manėte, jog medinės segės nuobodžios, smarkiai apsirikote. Segės yra pagamintos iš bambuko ir siuvinėtos siūlų. Išskirtinai organiškos segės ne tik „ekologiškos“, bet ir traukiančios akį savo paprastu dailumu. Kaip kažkada buvo pasakyta: „Mažiau yra daugiau“.

Antsiuvai

Žiema – šalikų ir kepurių nešiojimo metas. Megztos, nertos, didelės kepurės bus madingos ir šią žiemą. Svarbiausia – surasti stilingą detalę, kuri papuoštų paprastą megztą kepurę ir įpūstų jai gyvybės. Dizainerė iš Niujorko Dahlia Soleil pasiūlė neblogą mintį atsinaujinti garderobą – stilingas antsiuvas gali ne tik atnaujinti drabužius, bet ir prisiūti stilingą detalę.


Rankinės

Šiuolaikinei moteriai labai svarbu praktiško rankinės. Nepaisant to, jos turi būti ir gražios. Rankinės, kurios gali susikomplektuoti ne tik pagal poreikius, bet ir pagal nuotaiką yra pats tas skubančiai moteriai. Rankinės, kurias sukūrė ir pristatė „Two Girls Over“  yra kaip tik tokios. Jos tinka viskam: vakarėliui, darbui, kelionei, pasivaikščiojimui, iškylai. Kiekvieną sykį susitikus su draugais atrodysite naujai. Nebijokite eksperimentuoti su formomis.


Auskarai ir apyrankės

Tie, kas mano, jog plastikiniai papuošalai atrodo pigiai – klysta. Šie Marinos Neumann  „SupaRina“ papuošalai tikrai turėtų pakeisti jūsų nuomonę. Jie ne tik neatrodo pigiai, bet kartu yra originalūs ir iššaukiantys. Žiema tikrai įgaus spalvų ir žaismingumo nešiojant auskarus su kasetėmis ar antrankius primenančias apyrankes.


„Meilės narvelis“ papuošti kaklui

Šiais laikais narveliuose galima laikyti ne tik paukščius, o ir ne tik jais galima dekoruoti interjerą. Narvelyje galite laikyti savo meilę, širdį ar kitus sentimentalius dalykėlius. Kita vertus, jei neketinate „privatizuoti“ savo mylimojo širdies, narvelis ant grandinėlės gali būti nuostabus aksesuaras tinkamtis ne tik prie elegantiškos suknelės, bet ir prie kur kas žemiškesnių drabužių.

Bateliai

Grafikos dizainerio Francisco Miranda – Toco sukurti bateliai yra netradicinės formos bei iliustracijos pieštos ranka. Estetiški, poetiški ir labai moteriški bateliai pavasariui ne tik dizainerio, bet ir moterų svajonė.

Pėdkelnės

Dizainerė Hillary Laing sukurtų pėdkelnių spalvos ir raštai primena nevykusias vaiko terliones. Iš kitos pusės – labai originali idėja papuošti savo kojas. Tikrai niekas iki šiol nesugalvojo tokios paprastos, bet kartu ir įmantrioss idėjos – pėdkelnes dekoruoti žymekliu. Bet išmintingi yra tie, kurie supranta – įmantrumas slypi paprastume.

Parengta pagal užsienio spaudą. TheTrendyGirl.net nuotr.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ELI
2009-11-19 22:25:01
o mane suzavejo ziedai! noooriu.bandysiu kurtis kazka sau tokio ;DD
...
2009-11-09 13:51:45
narvelis - nerealus... ;o
Lita
2009-11-09 12:23:13
Originaliausias man pasirodė - Medinės segės. Patiko raudoni bateliai, tikiuos vasarai jų gausiu :D