• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ant kokio piršto turi būti žiedas?  3 

Autorius: horo.lt
2010-04-12 08:00:00

Ant kokio piršto turi būti žiedas?
jupiterimages.com nuotr.

Senovėje žiedas ant vieno ar kito piršto galėjo itin daug pasakyti apie jo šeimininką. Žiedas laikytas magišku atributu, būdavo labai svarbu iš ko jis pagamintas ir ant kurio piršto mūvimas.

Šiandien žiedas – daugiau grožio ir socialinės padėties atributas. O ir piršto, ant kurio jis bus mūvimas, pasirinkimą lemia asmeninės pažiūros ir estetinis skonis. Ir vis dėlto psichologai, astrologai ir chiromantai tvirtina, kad jei rimčiau vertintume žiedo pasirinkimą ir tai, ant kurio piršto jį nešiosime, galėtume pakoreguoti savo charakterį ir likimą.

Taigi ant kurio piršto vis dėlto geriausia mūvėti žiedą būtent jums?

Manoma, kad jei dešiniarankis maunasi žiedą ant dešinės rankos piršto, galima spėti jo būseną šiuo metu. Žiedas ant kairės rankos piršto dešiniarankio atveju parodo, kokios būsenos žmogus šiuo metu trokšta. Tuo tarpu kairiarankių nuotaiką gali atspindėti tiek ant kairės, tiek ant dešinės rankos piršto užmautas žiedas.

Nykštys. Ant nykščio rekomenduojama mautis žiedą ekspansyviems, emocionaliems ir stiprų vidinės energijos užtaisą turintiems žmonėms. Pasak astrologų ir chiromantų, nykštys siejamas su Marsu, o žiedas ant šio piršto turėtų padėti suvaldyti temperamentą. Žiedas ant nykščio ramina žmoguje siautėjančią agresiją, leidžia jam užmegzti harmoningesnius santykius. Tie, kurie dažnai mūvi žiedą ant nykščio, paprastai išsiskiria atkaklumu. Senovės graikai ir romėnai ant šio piršto mūvėjo žiedą kaip savo vyriško orumo apsaugos ženklą. Pasak psichologų, tokie žmonės stengiasi bet kokiomis priemonėmis įsitvirtinti po saule, ir visų pirma daro tai seksualinėje sferoje. Nykščiui labiausiai tiks varinis žiedas.

Smilius. Ant šio piršto rekomenduojama mūvėti žiedą neryžtingiems, droviems žmonėms. Šis pirštas susijęs su Jupiteriu. Žiedas ant smiliaus suteikia pasitikėjimo savimi, sustiprina savo vertės pajutimą. Be to, manoma, kad žiedas ant šio piršto atneša sėkmę. Žmogus gali atrasti vidinį tikėjimą savo jėgomis, tapti įžvalgesnis, išplėsti savo akiratį ir pažinimo horizontus. Šiam pirštui tinkamiausi iš alavo ir aukso pagaminti žiedai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Deimante
2010-04-13 19:21:48
nesvarbu ant kokio pirsto bedetum, svarbu, kad patogu butu ir nemasytu, dar kad tiktu
Agne
2010-04-12 19:43:05
nesvarbu , svarbu , kad tiktu ir patiktu . Ziedai nedaro stebuklu. Tai liks tiktais papuosimas ar meiles sutvirtinimo zenklas . Netikiu i ziedu stebuklus , jei nestu jie sekme , tos kurios issipuosusios visus pirstus ziedais , nuvetu ne metalinius , o is brangiuju metalu su brangiais akmenimis , o kadangi taip nera , reiskes nera jokiu stebuklu, nes tie kruvos ziedu ant ivairiu pirstu sekmes,prabangos, turtu jiems neatnese.Tikiu i tai jog negali vestuvinio ziedo nusimauti ir duoti matuotis kitam zmogui , sakoma , kad tai gali privest prie skiribu , ar mylimojo netekimo, tad geriau nerizikuoti :)
AAA
2010-04-12 10:36:36
Atsakymas - ant to, ant kurio patogiausia ir nekliudo. Jei ziedai darytu stebuklus, seniai visi milijonieriai butumem.