• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Batų pasirinkimas pagal Manolo Blahniką

Autorius: Lijana Pikul
2010-05-23 08:00:00

Batų  pasirinkimas pagal Manolo Blahniką
jupiterimages.com nuotr.

“Mano batai nėra mada - tai nuotaikos ir akimirkos, norinčios išeiti pasilinksminti” - taip savo kuriamus batus apibūdina dizaineris Manolo Blahnikas (Manolo Blahnik). 

Anot šio profesionalaus batų dizainerio, kiekviena batų pora privalo jaudinti, todėl reikia apžiūrėti kiekvieną porą, kiekvieną kurpalį ir jei šis nesužavi - atsisakyti jo. 

Manolo sutinka, kad nereikia blaškytis madai: “Neleisk madai tavęs blaškyti. Jei leisi, turėsi keisti savo drabužinę kas keturis mėnesius. Negi tai prasminga? Tai tavo stilių padarytų šizofrenišką. Būk originali, rinkis aukštą kokybę, bet nemėgdžiok dėl mėgdžiojimo, turėk ir savų idėjų.”

Daugelio dizainerių nuomone, visada reikia šiek tiek atidengti pirštus. Įžiūrimas pėdos “skilimas” į pirštus - labai svarbus, nes suteikia seksualumo. Būk atsargi, atidenk tik du pirmuosius tarpupirščius, juk nesi tokia mergina, kuri norėtų parodyti per daug...

O kulnas, brangioji, turi būti aukštas. Pasikeitimas įvyksta akimirksniu. Tai teatrinis triukas. Kulno aukštis turėtų priklausyti nuo to, kokia pavojinga jautiesi. Klausyk: aukštas, aukštas, aukštas, aukštesnis! 

Dabar apie patogumą - neavėk nieko, kas nesiekia 90 mm. Patys geriausi batai - tai nuostabieji ispaniški vakariniai aukštakulniai, tokie raudoni, lakiniai. Pavojingai gundantys.

“Kai turi aukštakulnių, į lagaminą tereikia įsimesti dvi juodas suknias ir susidėti dvidešimt porų batelių. Tegu viską išreiškia aukštakulniai, ir tu būsi pasirengusi bet kam. Viliuosi, kad mano batai patogūs” - sako Manolo Blahnikas.

Batai skirti tam, kad galėtum šokti, gyventi, judėti. Negali avėti batų, su kuriais jautiesi luoša, nesiauk juos! Nemanau, kad privalai būti tobula, kai vaikštai su aukštakulniais, chaotiškumas ir nesaugumas turi kažkokio žavesio. 

“Dabar darausi grynas buržua: krokodilų oda, prabanga, brangios medžiagos. Tačiau vis dar ateina jaunų merginų ir net vaikučių. Kaip miela, man patinka, kad maži vaikai avi mano batus, man patinka tai, ką darau, aš nesikeičiu ir nesigręžioju atgal, ir tau nereikėtų. Būk bebaimė ir visada stenkis iš visų jėgų” - dar vienas patarimas, šįkart labiau gyvenimiškas iš dizainerio lūpų.

 

Šis tekstas yra paremtas Kamilos Morton (Camilla Morton) knyga “Moters biblija”, kurioje galima rasti daugiau svarbių patarimų moterims įvairiais klausimais.
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus