• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atpažinti rankinės klastotę?  6 

2008-07-22 00:00:00

Kaip atpažinti  rankinės klastotę?
"News Bridgepix nuotr.

Perkant madingą daiktą internetu ar nedidelėje užmiesčio parduotuvėlėje reikia būti itin atsargioms: didelė tikimybė, kad tariamai originalus dizainerio gaminys yra klastotė.

D. Britanijos portalas „Femalefirst“ pataria, į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant rankinę.

Kokybė

Vienas svarbiausių dalykų į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis rankinę, yra medžiaga, iš kurios ji padaryta. Tokios dizaino firmos kaip „Chanel“, „Chloe“ ir „Fendi“ rankinėms gaminti naudoja tik itin aukštos kokybės odą, kuri paprastai yra švelni, minkšta, vientisos spalvos.

Tačiau klastotojai tampa vis gudresni ir rankines gamina iš vis geresnės medžiagos, todėl pasikliauti vien šiuo faktoriumi neverta.

Detalės

Originalios rankinės yra brangios ir todėl, kad jų detalėms sukurti naudojama daug rankų darbo. Užtrunka gana ilgai, kol kiekviena detalė tampa tobula. Todėl perkant rankinę reikia atkreipti dėmesį į detalių pritvirtinimo kokybę, siūles ir pan.

Kiekvienuose mados namuose kokybės kontrolė yra itin griežta, todėl pastebėjus menkiausią trūkumą turėtų kilti įtarimų, jog jūsų rankose yra ne originalas, o klastotė.

Etiketė

Nors padirbinėjant rankines, padirbinėjamos ir etiketės, tačiau tai ne visada tai daroma taip, kaip turėtų būti. Dizaineriai visuomet įsiuva etiketes į rankinės medžiagą , todėl tiesiog prie rankinės dirželio pritvirtinta etiketė iš karto rodo, jog tai yra klastotė.

Taip pat patikrinkite užtrauktukus ir sagtis. Tam, kad jų produkciją būtų sunkiau padirbti, dizaineriai savo prekiniais ženklais stengiasi žymėti kuo daugiau rankinės elementų. Geriausia visų pirma ištyrinėti tikrai originalios rankinės pavyzdį internete ar parduotuvės kataloge ir po to detales palyginti su ta rankine, kurią ruošiatės pirkti.

Vieta

Reikia atminti, jog dizaino namai nelinkę daryti nuolaidų. „Chloe“ ir „Gucci“ niekada nesiųs didelio savo produkcijos kiekio į Turkijos turgų ar užkampyje esančią parduotuvėlę. Todėl nereikia tikėtis tokiose vietose nusipirkti originalų daiktą.

Jei kalbėtume apie pirkimą internetu, galioja ta pati taisyklė. Jei pardavėjas iš Tolimųjų Rytų gali pasiūlyti daugiau nei vieną to pačio modelio rankinę, gali suabejoti jo sąžiningumu.

Kaina

Jei atidžiai ištyrinėjus visas detales pasirodys, jog viskas yra, kaip turi būti, belieka atkreipti dėmesį į rankinės kainą. Jei rankinė parduodama dešimt kartų pigiau nei kainuoja iš tiesų, galimi du variantai: tai yra klastotė arba vogtas daiktas. Bet kokiu atveju, tokios rankinės pirkti nereikėtų.
Balsas.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2008-08-06 11:13:33
Pritariu, tam, kad koks skirtumas ar originalas ar labai gera klastote. Esu buvusi Tailande, ten ir pamaciau kaip viskas daroma, yra tikrai pigiu falsifikatu, bet yra ir brangiau kainuojanciu netikru gaminiu, kurie siuvami is tu paciu medziagu kaip ir originalai ir ju kokybe lygiai tokia pati kaip ir tikruju, tik kaina zymiai mazesne, o tu vardiniu dalyku kainos uzkeltos dirptinai,pranadgos prekiu kainos keliamos labai parastu principu: Jei pasiuvama, tarkim labai prabangi suknele ir pamasatoma, kad gal ja reiktu parduoti uz puse milijono euru, atsiranda pirkejas, tada pasiuvama kita suknele ir mastymas toliau toks: jei atsirado, kas pirko uz puse milijono, tai atsiras kas pirks uz milijona, taip kaina keliama iki tokio lygio kol perka...
gerai
2008-07-31 15:29:53
o koks skirtumas ar labai kokybiska klastote ar orginalas, juk vis tiek ir vieni ir kiti naudoja tas pacias medziagas, ogyvunu atzvilgiu, visi-zudikai.) maziau butu orginalu, maziau reiketu klastot.ir is viso kam pirkti daikta labai garsiu firmu, kai buna puikiu rankiniu iki 400 litu, geriau pirkti is menininku kurie jas siuva, tikrai tokios nebus niekur.
xxx
2008-07-23 21:42:33
kai ilgesni laika pasisukineji tarp originaliu daigtu,tai be jokiu problemu atskiri otiginala