• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išsirinkti akinius nuo saulės?

Autorius: Valstietis.lt
2012-05-18 10:20:00

Kaip išsirinkti akinius nuo saulės?
Freedigitalohotos.net
Saulės spinduliai darosi vis kenksmingesni, tad saugotis jų tenka vis labiau. Todėl šviečiant kaitriai pavasario ar vasaros saulei, nepamirškite nuo jos apsaugoti savo akis. Akiniai nuo saulės ne tik saugo, bet ir puošia.

Kiekvienais metais vyrauja tam tikros akinių nuo saulės mados. Šiemet itin madingi bus retro stiliaus akiniai: apvalūs ar kiek kampuoti, dideli ir vidutinio dydžio, ryškūs ar santūrūs. Ant mados pjedestalo išlieka ir praėjusiais metais buvę madingi itin dideli ir masyvūs akiniai nuo saulės. Jie uždengia didelę dalį veido, tad labai gerai apsaugo akis nuo saulės. Norinčioms išsiskirti iš minios patariame rinktis apvalius ir spalvotus legendinio dainininko Johno Lennono stiliaus akinius. Jie tiks prie įvairiausių drabužių. Dar viena šių metų akinių nuo saulės mados tendencija – „katės akių“ formos akiniai. Jie sugrąžins jus į XX a. šeštą ir septintą dešimtmečius, kai tokie akiniai buvo pagrindinis garderobo akcentas.

Nepaisant visų mados tendencijų, svarbiausia yra rasti tokius akinius, kurie jums labiausiai tiktų. Išsirinkti tinkamiausią aksesuarą galite pagal savo veido formą.

 Ovali veido forma
 
 Tiks bet kurio modelio akinių nuo saulės rėmeliai. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite naujausius modelius. Prie ovalios veido formos itin tinka kvadratinės formos rėmeliai su užapvalintais krašteliais.
 
Pailga veido forma
 
 Akinius nuo saulės rinkitės atsargiai, nes netinkamas modelis gali vizualiai dar pailginti veidą. Tokios formos veidui puikiai tinka apvalūs ir kampuoti akinių rėmeliai. Pločio veidui suteiks dekoratyvinės ar kontrastingos akinių rėmelių kojelės.
 
 Trikampė veido forma
 
 Tokio tipo veidui būdingi siauri žandikauliai ir plati kakta. Rinkitės tokius akinius nuo saulės, kurie sušvelnins veido formą ir išryškins akių sritį. Itin svarbu išlaikyti proporcijas ties žandikaulių linija. Labiausiai tiks akinių rėmeliai su tiesia viršutine linija ir „katės akių“ formos rėmeliai. Galite išbandyti ir metalinius akinių rėmelius su neįrėmintu stiklu apačioje.
 
 Apvali veido forma
 
 Jei jūsų veidas yra apskritas, akinių nuo saulės rėmeliai turėtų jį vizualiai pailginti ir paploninti. Norint sumažinti per didelį veido apvalumą, patariama rinktis užapvalinto kvadrato arba stačiakampio formos akinius, stengtis sukurti „dvigubų antakių“ efektą.
 
 Kvadratinė veido forma
 
 Tokio veido žandikaulio linija tiesi, skruostikauliai ir kakta platūs. Didelės ir lenktos akinių nuo saulės formos gali padėti sušvelninti kampuotas veido dalis. Klasikiniai ovalai taip pat puikiai dera prie šios formos veido.
 
 Deimanto veido forma
 
 Tokio tipo veidui būdingi platūs arba aukšti skruostikauliai su siaura kakta bei smakru. Labiausiai tiks ovalo ar užapvalinto kvadrato formos akinių rėmeliai, sušvelninantys veido kontūrus. Įsitikinkite, kad minėto stiliaus rėmeliai nėra platesni nei patys skruostikauliai. Drąsiai galite išbandyti ir berėmius akinius.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus