• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kas per batelių originalumas! (foto)  7 

Autorius: Pagal woman.ru, Eli.lt
2009-11-02 15:25:00

Kas per batelių originalumas! (foto)
woman.ru nuotr.

Batai – labai svarbi stiliaus detalė kiekvienai moteriai. Kiekvienas naujas mados sezonas siūlo vis drastiškesnius avalynės variantus. Vien ko verti mados chuligano Alexandr'o McQueen'o 2010 m. pavasariui/vasarai siūlomi bateliai. Siūlome jums pažvelgti į kitų dizainerių sukurtą originaliąją avalynę. Tai tikri šiuolaikinio meno šedevrai!


1. Martin Margiela – vienas paslaptingiausių šiuolaikinių dizainerių. Tik įsivaizduokite: niekas tiksliai net nežino, kaip jis iš tikrųjų atrodo. Vienas iš paskutinių jo kūrinių – bateliai „Glass Slippers“ iš labai tvirto stiklo. Autorius užtikrina, kad vaikščiojant jie tikrai nesuduš. Jie taip pat gali būti puikiu interjero puošybos elementu.
 

2. „United Nude“ dizaineris kuria labai įdomią architektūrinę avalynę. Bateliai „Möbius“ - jo pirmas ir pats įžymiausias kūrinys.
 

3. Kurdama šiuos batelius, dizainerė Natalie Cosette Thorne tikėjosi sukelti tikrą revoliuciją. Sensacija nesigavo, bet pareiškimas nuskambėjo per visą pasaulį. Prieš jus – bateliai/transformeriai. Panorėjus galima labai greitai pakeisti jų dizainą – pareguliuoti kulniuko aukštį arba pakeisti viršutines detales.
 

4. Įkvėpta minimalizmo, dizainerė Zaha Hadid firmai „Lacoste“ sukūrė avalynės liniją. Šie batai pagaminti iš minkštos veršelio odos, kuri puikiai išlaiko savo formą. Dizainerė siekė, kad žmogui šiuos batus būtų labai patogu avėti, kad su jais jis jaustųsi tarsi basas. Kalbama, kad jai tai pavyko.
 

5. Šių batelių autorius – belgų dizaineris Olivier Theyskens. Jis juos pristatė paskutinėje savo kolekcijoje.
 
 

6. Kai architektai pradeda kurti avalynės dizainą, rezultatas gali gautis labai netikėtas. Pavyzdžiui, Julian Hakes sukūrė batelius be pado. Ši mintis jam kilo vaikštinėjant po pliažą. Savo idėją jis realizavo ir sukūrė batelius „Mojito Shoes“.
 

7. Dizainerė Marloes ten Bhömer mano, kad batai turi būti tarsi tikri meno kūriniai. Ji kuria juos visiškai neatsižvelgdama į jų praktiškumą. Beje, ši dizainerė kažkada dirbo ir pas garsųjį Alexandrą McQueen’ą.
 

8. Šiuos futuristinius batus iš organinio stiklo sukūrė prancūzų dizainerė Chau Har Lee. Avalynei kurti ji naudoja netradicines medžiagas – medį, stiklą, plieną ir akrilą. Jos tikslas – kurti ne tik gražius, bet ir patogius batus. Pažiūrėjus į jos kūrinius galime sutikti, kad jie labai išvaizdūs, tačiau labai jau daug abejonių kyla dėl jų patogumo.
 

9. „Melissa“ parduoda savo dizainu nei kiek nešokiruojančius batus. Jų keistumo esmė slypi tame, kad juos gamina iš ypatingos medžiagos, kuri yra panaši į kaučiuką. Jie labai greitai išpopuliarėjo, nes buvo ne tik labai patogūs, spalvingi, bet ir nebrangūs.
 
O kurie iš šių batelių Jums patiko labiausiai?


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sandra
2010-06-02 22:36:02
Už 8 ;]
violeta
2009-12-05 18:09:44
Nemanau kad bateliai is paskutines nuotraukos yra 'melissa' ideja.. Adidas Y3 jei pries 3-4 metus jau turejo tokius kulniukus savo kolekcijoje..
Dzy
2009-11-07 15:34:00
NaZaha Hadid firma „Lacoste“ tobula!