• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kepurės 2010 rudeniui (foto)  4 

Autorius: pagal Passion.ru
2010-10-05 11:18:00

Atrodo, dar vakar guodėmės tropiniu karščiu. O šiandien vėsoka bobų vasara jau skaičiuoja paskutines dienas, po kurių bus dar šalčiau, drėgniau, žvarbiau. Galutinai rudens garderobas įveiks vasariškąjį tikriausiai tada, kai prie palto ar rudeniško švarko prireiks pasipuošti ir stilinga kepure. Kokie galvos apdangalai taps stilingiausiu šio sezono pasirinkimu?

Trikotažinės kepuraitėsGalima neabejoti – būtent jos taps vienu pagrindinių šio sezono skiriamųjų bruožų. Juk dizainerių susižavėjimas mezgimu akivaizdus. Jei jau ant bangos megztos rankinės ir batai, tai ką bekalbėti apie kepures!

Verta pabrėžti, kad šį rudenį dizaineriai nenoriai renkasi sportinį stilių, tad praeitus sezonus madingų kepuraičių su bumbulais ar kitais sportinio stiliaus elementais ne per daugiausia.Kokią išsirinkti? Priklauso nuo to, ką rengsitės: paltą (klasikinį dviejų eilių ar romantišką trapecijos formos), lietpaltį ar bohemišką skraistę.

Absoliutus sezono hitas – kepuraitės, dekoruotos sudėtingais skandinaviškais mezgimo raštais.

Galvos juostosIš esmės tai – tik dar viena pasimėgavimo mezgimu atmaina. Nors kai kam tokios juostos – to paties ignoruojamo sportinio stiliaus atgarsis.

Iš tikrųjų galvos juostos, paprastai nesukeliančios tiek diskomforto, kaip kiti galvos apdangalai, dažnai priskiriamos sportinės aprangos priedams. Tačiau šį sezoną jos atlieka veikiau dekoratyvinę funkciją.Neatsitiktinai tokios juostos dabar dažnai pasirenkamos kaip efektingi priedai prie retro stiliaus šukuosenų.

GobtuvaiŠį rudenį rūbai su gobtuvais populiarūs. Sunku pasakyti, kokia srovė lemia tokią įtaką. Dideli, išraiškingi, įvairios formos gobtuvai buvo labai populiarūs aštuntajame dešimtmetyje. Beje, tada taip pat išpopuliarėjo ir galvos juostos, kurios puikiai derėjo su gobtuvais papildydamos juos ir drauge sukurdamos improvizuotą šiltos kepurės efektą.

Bet galima atsigręžti ir į 60-tuosius, kai dideli gobtuvai būdavo derinami su mini lietpalčiais ir trumpučiais A silueto paltukais. Nors tuo metu gobtuvai atliko daugiau dekoratyvinę funkciją.2010 rudens sezone siūlomi įvairūs variantai, raginama nebijoti variacijų – tarkim, nuleistas gobtuvas gali virsti netik apykakle, bet ir megztinio palerina.

SkrybėlėsTai vienas tradiciškiausių galvos apdangalų. Jų vis kitokių dizaineriai pasiūlo kiekvieną rudens sezoną. Skrybėlės puikiai dera su lietpalčiais, klasikinio tipo paltais, kostiumėliais.Šį kartą vyraujanti tendencija galvos apdangalų madoje – būtent klasikinės, koketiško katiliuko, taip pat „fedora“ tipo skrybėlės, o ne elegantiškos damų skrybėlaitės.
 
KepuraitėsKoks skiriamasis šio sezono kepuraičių bruožas? Mažas snapelis ir gana platus kepuraitės viršus. Tai labai simpatiškas variantas, nors ir tikrai ne naujas. Taigi ne pro šalį būtų gerai pasirausti savo spintose –  galbūt rasite ką nors panašaus, nešioto prieš 5-6 metus? Atrodys ir vėl ant bangos!

Vis dėlto berniuko Gavrošo stilius kartojasi daugelyje sezonų, prie jo nuolat grįžtama, papildoma viena kita variacija.

 

Rezultatas – arba stilingai moteriškas modelis, arba galvos apdangalas, primenantis darbinę Didžiosios Depresijos epochos kepuraitę.

Neįprasti galvos apdangalaiAr kada matėte sezoninę kolekciją, kurioje nebūtų nieko neįprasto? Tikriausiai ne. Ką gi, ir šis sezonas – ne išimtis. Eksperimentų su galvos apdangalais išties yra. Tai kepurės, skrybėlaitės ir kepuraitės išskirtinėms, ekstravagantiškoms asmenybėms.Tarp išskirtinių kepuraitės formų – dramatinį įvaizdį puikiai papildantys cilindrai. Populiarūs originalesni dekoro variantai – pynimai, kasos, juostos, raišteliai ir, žinoma, gėlės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aukse
2010-10-09 13:57:28
Nu As foteliu ant galvos nenesiosiu :D
Mil2x
2010-10-05 18:32:13
Nu Bronia ir pataikei apibūdint:D
Stasia
2010-10-05 18:25:41
Taiklus komentaras:DD