• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokius laikrodžius renkasi tikros asmenybės?  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-04-28 13:00:00

Kokius laikrodžius renkasi tikros asmenybės?
123rf.com nuotr.

Tik tak tik tak... tiksėjo senelės laikrodis, kabantis ant viešbučio kambario sienos. Šiuolaikiniai jų analogai daug tylesni ir gražesni: dydis, forma, spalva ir t.t. Laikrodžių mechanizmo pasirinkimas – didžiulis. Bet kodėl vieni iš mūsų renkasi tai, kas paprasčiau, o kiti – ekstravagantiškesnius variantus?


Kaip pagal šiuos aksesuarus nustatyti savininko charakterį? Drabužiai, papuošalai – galimybė išreikšti save bei savo turtą. Žmogus, kuris neturi pinigų, vargu ar planuoja nusipirkti brangesnį šveicarišką laikrodį, o verslo pasaulyje bei darbiniuose santykiuose brangūs ekzemplioriai – prestižo, finansinės sėkmės ir gerovės santykis. O tai reiškia, kad žmogus, kurio ranką puošia prašmatnus laikrodis, gerai uždirba ir užima atitinkamą statusą. Laikydamiesi mados bei įvaizdžio, žmonės renkasi naujoves. Tokių laikrodžių savininkai labai tikslūs, atidūs ir pedantiški.


Tas, kuris turi super-laikrodį, pagamintą pagal paskutines technologijas, su daugybe funkcijų, šiuolaikiniu dizainu, visada jaučiasi jaunu. Su juo lengva ir įdomu bendrauti, jis kupinas energijos ir optimizmo.


Verslo žmonės, branginantys kiekvieną minutę, paprastai renkasi elektroninius laikrodžius, kurie turi daug naudingų funkcijų (kalkuliatorius, užrašų knygutė). Tarp tokių žmonių yra daug gerų vadovų, dinamiškų ir nestandartinių asmenybių bei lyderių.


Romantiškos natūros žmonės renkasi antikvarinius dirbinius, mielus širdžiai ir sielai. Jų namuose galima rasti laikrodį, pastatytą ant grindų arba laikrodį su gegute. O ką jau kalbėti apie močiutės žadintuvą. Be to, jie vertina ne tik stilių, bet ir kokybę. Jų nupirktas daiktas turi būti originalus, įdomus ir tinkantis tarnauti ilgus metus.


Meno žmonės, aktoriai, dainininkai bei kitos talentingos asmenybės renkasi viską, kas nestandartiška, neįprasta, taip pat ir rankinius ar namuose laikomus laikrodžius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
na
2011-05-02 19:42:26
man kvadratiniai, dideli, tamsiai pilku arba juodu vidum, geriausiai atrodo vyriski...megstu derinti moteriskuma su siurkstumu...
Gabrielė
2011-04-28 19:20:33
man patinka dideli laikrodžiai