• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madingiausi galvos apdangalai šiai vasarai (foto)  2 

Autorius: Pagal dress-code.com
2009-06-22 12:00:00

Madingiausi galvos apdangalai šiai vasarai (foto)
dress-code.com nuotr.

Demokratiški ir originalūs galvos apdangalai šią vasarą turėtų jus saugoti nuo kaitrios saulutės. Dizaineriai siūlo eksperimentuoti, tačiau, jeigu jums nėra noro to daryti, tai galite paprasčiausiai galvą papuošti šalikėliu arba klasikinio stiliaus skrybėle. Tačiau primename, kad mada šią vasarą skatina jus būti smalsioms ir drąsioms. Pažvelkime, kokius galvos apdangalų variantus siūlo dizaineriai?

Panamos

Tegul panama kepurė šią vasarą atsiranda jūsų garderobe. Ji puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie laisvo stiliaus drabužių. Tik vienintelis perspėjimas – šią kepurę turite nešioti pasitikėdamos savimi, nes kitaip galite pasijusti nepatogiai ir atrodyti kvailokai. Atminkite, kad panama kepurė pirmiausia turėtų jums pačiai labai patikti ir tikti. Tik pasitikėdamos savimi galėsite sukurti originalų ir ryškų įvaizdį.
 

„Fedora“ skrybėlės

Pasipuošusios tokia vyriško stiliaus skrybėle atrodysite labai stilingai, o jūsų žvilgsnis vilios paslaptimi. Toks galvos apdangalas suteiks jums pasitikėjimo savimi. Jis labai tinka prie švarkelio ar kelnių. „Fedora“ skrybėlių pasirinkimas labai platus. Galite rinktis pagal spalvą, kraštų plotį ar kaspinėlius, kurie dažnai puošia šias skrybėles.
 

Safari stiliaus kepurės

Tai dar viena karšta šio sezono naujiena! Labai didelės safari stiliaus kepurės jus turėtų saugoti nuo kaitros. Lietuvoje kol kas dar neteko matyti tokiomis kepurėmis pasipuošusių merginų, tačiau gal netrukus išvysime drąsiąsias eksperimentatores. Pirmyn!
 

Grįžtam į 70 – ųjų stilių

Jūs romantikė? Galite drąsiai rinktis 70 – ųjų stiliumi alsuojančias skrybėlaites. Paprastai jos turi plačius ir minkštus kraštus. Dažnai būna papuoštos įvairiais karoliukais, išmargintos gėlėmis. Jos puikiai tiktų keliaujant į pajūrį.
 

Turbanai

Tai pasirinkimas drąsioms, veržlioms ir ekstravagantiškoms asmenybėms. Dizaineriai turbanus siūlo nešioti prie džinsų, švarkelių ar suknelių.
 
 
Nuotr: dress-code.com

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pana
2009-06-23 00:05:49
nu ten toky "gryba" nenoreciau ant galvos uzsidet :D
Gabi
2009-06-22 19:21:16
na nezinau kai kurios gal ir visai nieko...