• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mobilieji telefonai nuo kutiurjė  9 

2008-09-14 00:00:00

Mobilieji telefonai nuo kutiurjė
arabio.ru
Daugeliui mobiliojo ryšio vartotojų telefonas jau seniai nustojo būti tiesiog prietaisu, leidžiančiu gauti informaciją. Šiandien mobilusis tapo neatsiejama įvaizdžio ir stiliaus dalimi, tikrai madingu aksesuaru, parodančiu statusą ir finansines galimybes. Neatsitiktinai pastaruoju metu galima vis dažniau džiaugtis bendrais mobiliojo ryšio telefonų gamintojų ir garsiausių mados namų bei dizainerių projektais.

Nauda akivaizdi: kiekviena pusė gali kilstelėti savo prekinio ženklo vertę atsirėmusi į partnerio petį. O tai reiškia paklausos padidėjimą – tiek mobiliųjų telefonų, tiek mados namų gaminių.

Naujametis „Motorola“ ir „Dolce & Gabbana“ ekskliuzyvas

Prasidėjo viskas besibaigiant 2005-iesiems, kai prieš pat naujametes šventes „Motorola“ bei „Dolce & Gabbana“ sukūrė pirmąjį pilotinį projektą. Ekskliuzyviniai aparatai auksiniu korpusu buvo išleisti vos 1000 egzempliorių partija. Pretenzijos į išskirtinumą ir prabanga aiškiai parodė, kad šis žaisliukas – tik nedaugeliui išrinktųjų. Taip ir nutiko, telefonus tiesiog šluote iššlavė iš parduotuvių, o norą tapti išrinktaisiais pareiškė daugybė tų, kuriems šio modelio nebeliko. Pasisekė ir autoriams, taigi jau po pusmečio buvo sukurtas naujas modelis. Jo korpusas žėrėjo auksu ir sidabru, jame puikavosi „Dolce & Gabbana“ logotipas – pastarasis ir tapo firminiu šio modelio ženklu. Be to, aksesuarai taip pat neliko nepastebėti. Telefonams pagaminti net dėklai iš natūralios odos su paauksuotais papuošimais.

Madingas žaisliukas „Fashion Phone“Konkurentai jau nesnaudė, ir italas Roberto Cavalli su kompanija LG sukuria naują originalų dizainą mobiliajam telefonui, su nauju išlankstymo principu ir dviem ekranais. Modelis „Fashion Phone“, kurio tiražas – 1089 egzemplioriai, turėjo ypatingai nuspalvintą korpusą. Tobulai prašmatnus, leidžiantis pasimėgauti pačiomis madingiausiomis mados tendencijomis: zebro, leopardo ar tigro kailio imitacija.

Superstilinga ir... prieinamaLG neužmigo ant laurų ir jau bendradarbiaudami su „Prada“ sukūrė naują elegantišką modelį „LG KE850 Prada“. Jis tapo pirmąja kregždute, kurios užduotis – patikrinti, ar galima sukurti vienu metu ir stilingą, ir gana patrauklios kainos modelį platesniam vartotojų ratui. Reikia pastebėti, eksperimentas pavyko, nepaisant gana didelių telefono gabaritų ir paprasto juodo korpuso. Akivaizdu, kad pirkėjams rūpėjo ne tiek dydis ir korpuso dizainas, kiek „Prada“ ženkliukas. Beje, juoda buvo tik pirmoji šių telefonų partija, vėliau juos imta leisti madingesnio sidabrinio atspalvio.

Miniatiūrinis „Samsung P520 Armani“Spėjo susidraugauti ir tokios kompanijos, kaip „Armani“ ir „Samsung“. Jų draugystės vaisiumi tapo telefonas „Samsung P520 Armani“. Šis modelis buvo pristatytas pernai rudenį Milane, kur vyko naujausių „Armani“ moteriškų rūbų kolekcijos pristatymas.

Miniatiūriniai gabaritai, stilingumas, sensorinis displėjus ir neegzistuojnti skaičių klaviatūra – telefone surinktos visos technikos ir mados naujovės bei pridėtas „Armani“ logotipas. O aparato kaina – 650 eurų – galima sakyti, nesikandžioja.

Jums plytelę šokolado ar  „Chanel Choco Phone“?Žvalgomės toliau. Taigi mados namai „Chanel“ ir kompanija „Choco“ sukuria iš esmės naują telefono modelį „Chanel Choco Phone“. Naujojo modelio originalumas grįstas naujausiomis technologijomis. Optinio pluošto sistema, esanti tarp stiklo plokščių, sudaro konstrukciją, kuri aktyvavus telefoną šviečia iš vidaus. O iš išorės šis aparatas panašus į šokoladą auksinėje folijoje. Gražu, skanu ir tikrai vilioja.

Kiek ilgai truks mados namų ir mobiliųjų telefonų partnerystė, pranašauti sunku. Bet tai, kad šis bendradarbiavimas duoda teigiamų rezultatų – akivaizdu. Gali būti, jog tokia draugystė ateityje leis sukurti vis naujų stilingų mobiliųjų telefonų, kurie bus prieinami ir masiniam vartotojui. Nors, kita vertus, jei tai gali turėti visi – anokia čia prabanga...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
simi
2008-10-11 15:06:16
noriu prados ;(
s...
2008-09-14 21:14:55
„Chanel Choco Phone aš jau tokio užsimaniau
eeee
2008-09-14 20:24:52
man tai armani ir samsung wisai patiko