• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujausi išskirtiniai piniginių modeliai  1 

Autorius: pagal independent.co.uk, Gerda Zemenskaitė
2010-03-11 09:00:00

Naujausi išskirtiniai piniginių modeliai
independent.co.uk
Pristatome Jums 10 išskirtinių piniginių modelių. Kiekviena iš jų žavi elegancija, išbaigtumu, originalumu ar dvelkia klasika. Dažnai sakoma, jog aksesuarai byloja apie moterį bei atspindį jos vidų. Tad siūlome pasigrožėti naujausiais jų modeliais.
 
Tai piniginė, kerinti savo paprastu dizainu bei originaliu odos išdirbimu. Šis aksesuaras savo išskirtinumu trauks ne vieno akį.
 

Toks piniginės modelis, kaip teigia garsūs dizaineriai, turi būti pas kiekvieną merginą. Mat ji iš kitų išsiskiria savo spalvingumu bei leoprado rašteliu, kuris šiemet ypatingai madingas. Manote, jog užsegimas yra gana sudėtingas? Klystate, tai tėra tik graži detalė. Ši piniginė, kaip ir daugelis kitų, atsisega atverčiant vieną dalį.  Dėl savo dydžio, ji telpa net ir į mažiausią kišenę.
 
 
Ši piniginė ypatinga. Ji dvelkia profesionaliai išdirbta oda, neturi jokių nereikalingų detalių, o subtilus užsegimas suteikia jai tik "šarmo".
 
 
 
Ši piniginė yra aukštos kokybės ir detalė, kuri traukia akį blizgumu bei išbaigtumu yra puikus ėjimas visoms, kurios trokšta elegantiškų bei moteriškų detalių savo aksesuaruose.
 
 
 
Žaisminga piniginė visoms, kurių stilius yra šiek tiek vėjavaikiškas bei romantiškas. Įdomus užsegimas primena retro laikus, o patogumą suteikia viduje esantys du skyreliai pinigams susidėti.
 
 
Vertinančioms klasiką bei praktiškumą. Piniginė, kuri yra gana didelė bei talpi. Ji turi daugiau nei porą skyrelių, kurie yra perskirti auštrauktuku, leis atskirti vienus būtiniausius daiktus nuo kitų.
 
 
Šią piniginę sukūrė gerai žinomas dizaineris Markas Jakobsas (Marc Jacobs), kuris turi ypač gerą humoro jausmą bei labai gerai junta, ko nori moterys. Ši piniginė yra ryškiai rožinės spalvos, kuri patinka bene kiekvienai moteriškos lyties atstovei. Daug smulkių detalių, ryškumas ir pritvirtinta spynelė, šią piniginę paverčia ypatingai vasariška bei žaisminga.
 
 
Ši piniginė - patogi bei praktiška. Spalva solidi bei moteriška. Jos dizainas yra dvejopas: retro stiliaus užsegimas derinamas su žaismingomis detalėmis. Rami spalva derinama su blizgiomis detalėmis. Toks aksesuaras ypatingai žaviai atrodys šiltuoju metų periodu.
 
 
Puikiai išdirbta oda, juoda - niekuo neišsiskirianti spalva, į akis nekrintantis, subtilus kaspinėlis byloja apie išlavintą skonį. Tokia piniginė ypač tinka kiekvienai dienai. Tai nėra užgaida, tai klasika, kuri neatsibos niekada.
 
 
Pilka - tai niūri, neįdomi pelės spalva? Labai klystate. Šiuo metu, pilka viena populiariausių spalvų, bylojanti apie paslaptį, eleganciją, moteriškumą bei prabangą kartu. Ji yra labai talpi, todėl į ją patogiai tilps kreditinės, vizitinės kortelės bei visa tai, ko galėtų prireikti.  Ant piniginės matomas dizainerių simbolis "Miu Miu", byloja apie piniginės vertę bei kokybę.
 
 
Atsinaujinkite ir sutikite pavasarį laimingos!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sana
2010-03-23 21:23:19
Išskirtinių?... Piniginės kaip ir visuomet, nieko naujo.