- Grožio astrologija: kada geriausia kirptis plaukus?
- „Lilas ir Innomine“ pristato grupės atributikos liniją
- Makiažo galia: mergina pavirsta personažais ir garsenybėmis
- Vizažistė Gabrielė Sabaliauskaitė: darbas su Džordana Butkute ir pasaulinė sėkmė
- Garsenybės stebėjo gėlėtos „ERDEM X H&M“ kolekcijos pristatymą
- Linų sėmenų gelis - natūrali priemonė plaukams, odai ir nagams
- Auginu ilgus plaukus: kokiomis priemonėmis juos puoselėti?
- Reklamai pozavusi mergina sukritikuota dėl kūno plaukelių
- Ruduo: būk madinga aklai nesivaikydama madų
- Vizažistė Olga Vasilevičė: „Kaip pasidaryti tobulą makiažą namuose?“
- 1. Kūno signalai 10
- 2. Zodiako ženklai ir meilė 24
- 3. 3 gėrimai lieknėjimui 6
- 4. Oksana Pikul erotinė fotosesija (N-18) 640
- 5. Skilinėja plaukų galiukai! Ką daryti? 1
- 6. 10 kiekvieno Zodiako principų 31
- 7. Jo idealas pagal Zodiaką 16
- 8. Nėštumo požymiai be testo 14
- 9. Ombré nagų lakavimas (video pamoka) 2
- 10. Moterų frazės, kurios erzina vyrus 4
- 1. 10 kiekvieno Zodiako principų 31
- 2. Zodiako ženklai ir meilė 24
- 3. Nėštumo požymiai be testo 14
- 4. Kūno signalai 10
- 5. Oksana Pikul erotinė fotosesija (N-18) 640
- 6. Jo idealas pagal Zodiaką 16
- 7. Moterų frazės, kurios erzina vyrus 4
- 8. 3 gėrimai lieknėjimui 6
- 9. Skilinėja plaukų galiukai! Ką daryti? 1
- 10. Ombré nagų lakavimas (video pamoka) 2
- 1. Zodiako ženklai ir meilė 24
- 2. Seksas pagal asmenybės tipus (I dalis) 3
- 3. Kūno signalai 10
- 4. Oksana Pikul erotinė fotosesija (N-18) 640
- 5. Ką vyrai galvoja po sekso? 10
- 6. Gėdingos ir neįprastos sekso istorijos 1
- 7. 5 sekso rekordai 8
- 8. Moterų frazės, kurios erzina vyrus 4
- 9. „Simpsonų“ kūrėjas planuoja serialą kurti iki mirties
- 10. Ombré nagų lakavimas (video pamoka) 2
Nešiojamas kompiuteris - rankinė atkeliauja į Lietuvą 4
2009-01-20 00:00:00

Rudenį Niujorko madų savaitėje pristatytas kompanijos „Hewlett-Packard“ mažas ir stilingas nešiojamasis kompiuteris „HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition“ jau vasario pradžioje pasirodys ir Lietuvos parduotuvių lentynose.
Nuo pirmos akimirkos šis kompiuteris patraukė pasaulinės mados mylėtojų dėmesį, nes buvo palaikytas jo kūrėjos, dizainerės Vivienne Tam, kolekcijos dalimi – stilinga rankine. Pati dizainerė kompiuterį pavadino „skaitmeniniu aksesuaru“, kuris apjungia naujausias technologijų ir mados tendencijas.
„Savo aplinkoje beveik nematome augmenijos, todėl siekiau, kad šis kompiuteris leistų bent trumpam pasijusti tarsi būtumėte atsidūrusi sode,“ – apie idėją pasakojo Vivienne Tam.
Sodriai raudonos spalvos HP Mini papuoštas bijūno žiedu – dizainerės 2009 metų pavasario kolekcijos simboliu.

„Šiam gražuoliui neliks abejingos mobilumą ir išskirtinumą vertinančios moterys ir, manau, jis taps puikia idėja vyrams, ką padovanoti mylimajai Valentino dienos proga, - sakė Evelina Rimkienė, HP asmeninių įrenginių grupės (PSG) rinkodaros vadovė Baltijos šalims. – Jo pasirodymas neabejotinai sustiprins HP pozicijas Mini kompiuterių rinkoje“.
Sveriantis vos per kilogramą(1) ir plonesnis nei 2,5 cm, „HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition“ turi 10.1” colio „BrightView Infinity“ ekraną.
Jame įdiegta web kamera ir mikrofonas, o jo klaviatūra sudaro net 92 procentus įprastinės nešiojamo kompiuterio klaviatūros. Taigi kur bebūtų, jo savininkės galės nevaržomai bendrauti su draugais, dirbti ar tiesiog naršyti internete.

Kartu su kompiuteriu vartotojai galės įsigyti tokio paties dizaino krepšį, šalį bei kompiuterio pelę.
Naujasis „HP Mini 1000 Vivienne Tam Editon“ Lietuvoje kainuos nuo 1799 litų.
(1) Svoris gali kisti priklausomai nuo pasirinktos kompiuterio konfigūracijos.
Gairės: Rudenį Niujorko, Vivienne Tam Edition“, Vivienne Tam, Evelina Rimkienė, Vivienne Tam Editon“ Lietuvoje
Rušiavimas: