• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Papuošalai: ką su kuo?  2 

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2012-10-10 10:49:00

Papuošalai: ką su kuo?
moteriški papuošalai
 Vyrų draugijoje galima išgirsti, kad šarkos ir moterys mėgsta tai, kas blizga. Tačiau ar tikrai? Moterims patinka stilingi papuošalai, o ne pigūs blizgučiai. Na, tarkim, skaidrūs ir tviskantys deimantai.

Ir čia nieko blogo nėra, kad moterims ir netgi mažoms mergaitėms patinka puoštis bei tuo mėgautis. Kartais užtenka tik vieno papuošalo prie drabužio, ir moteris jau jaučiasi stilinga, madinga ir netgi pasitikinti savimi.

Tiesa, specialistai perspėja, kad papuošalų neturėtų būti per daug. Tai ne tas atvejis, kai „košės sviestu nepagadinsi“. Dar ir kaip sugadinsi: juk ne veltui moteris, kurios pasipuošia per daug, vadina naujametinėmis eglutėmis.

Nors švenčių metu ir toleruojami ryškūs ir gausūs papuošalai, tačiau tik tuomet, jei jie priderinti prie suknelės ar kostiumėlio. Tai gali būti ir koljė, ir auskarai, ir apyrankės, ir žiedai, tačiau pagrindinė taisyklė – kad jie būtų pagaminti iš vienos medžiagos ir turėtų bendrą stilių.

Tačiau jei visi šie aksesuarai skirsis stilistiškai, iššauks mažų mažiausiai šypseną: juk harmonijos pojūtis moteriai yra įgimtas ir tai yra būdas pateikti save.

Auksinė arba sidabrinė grandinėlė nederės su plastmasiniais auskarais. O mediniai karoliai nekaip žiūrėsis, jei segėsite plonyčius, brangaus metalo auskarus ar auskariukus su brangakmeniais.

Pavyzdžiui, šilkinės suknelės papuošimui užteks tik vieno mažyčio deimančiuko, o kartais ir stiklinio papuošalo. Jei jūsų suknelė turi daug raukinukų, specialistai pataria dėvėti paprastus lygios formos papuošalus. O štai prie stambaus rašto megztinio galite drąsiai užsisegti stambius karolius iš keramikos, metalo ar medžio.

Juk sutikite, nekaip žiūrisi turgaus moteriškės imdamos purvinas daržoves auksu padabintais žiedais? Viskam yra savo laikas.

Šiais laikais yra madingi papuošalai iš stiklo, metalo, plastmasės, o brangius daikčiukus atidėkite šventėms arba vakarui. Nors grandinėlė iš brangaus metalo tiks ir darbo metu.

Ko gero, vienas populiariausių papuošalų nuo senų laikų yra žiedai. Šiuolaikinė mada siūlo įvairius žiedus, kurie pabrėžia moters pirštus ir jos moteriškumą. Plonus ir smulkius žiedelius galima mūvėti po vieną ir po keletą. O jei žiedas yra ryškios spalvos, jį geriausiai derinti prie tokios pačios spalvos suknelės. Stambūs žiedai tinkami svarbioms šventėms ar vakarėliams. Tačiau ant vienos rankos derėtų mūvėti vieną žiedą su dideliu akmeniu.

Ne mažiau populiarūs yra išlikę ir auskarai. Ką apie juos kalba specialistai? Stambios ir iškilios formos auskarai dabar yra madingi. Žinoma, labai gražiai atrodo ir plokšti bei pailginti auskarai. Auskarai su pakabučiais irgi atrodo geriau, jei jie yra ilgesni. Viskas tas pats galioja ir klipsams.

Sagės buvo labai mėgiamos mūsų močiučių ir prosenelių, o kažkuriuo metu buvo dingę iš mados pasaulio. Tačiau dabar jos vėl madingos. Jas rekomenduojama segėti ant kairiojo ar dešiniojo atlapo, taip pat ant palaidinės ar suknelės apykaklės. Labai įdomiai atrodo sagė ant kišenės. Sage galima susegti šalį, skarelę, užsisegti vietoj sagos. Prie šilkinių drabužių puikiai tiks subtilūs darbai, o štai prie vilnonių drabužių – medinė sagė, prie natūralių medžiagų puikiai tiks keramikinės sagės. Tačiau sagės iš sidabro, gintaro ir metalo tinka beveik prie visų drabužių.

Tiesa, kiekviena moteris turi savo skonį ir savo aistras. Todėl kiekviena tegul pasitelkia savo pojūčius, ir nepamiršta harmonijos derindama savo drabužius ir aksesuarus.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:06:42

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
...........
2012-12-02 17:00:11
tai tiesa sako apie mumis