• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rankų žiedai išduoda mūsų charakterį  1 

Autorius: www.eli.lt
2008-12-07 00:00:00

Rankų žiedai išduoda mūsų charakterį
"Gamma" nuotr.

Rankų žiedai suteikia išskirtinumo, rafinuotumo, o kartais – ir paprastumo. Jie primena mums brangius žmones, saugo nuo blogos akies ir įkvėpia pasitikėjimo. Psichologų teigimu, ypatingą reikšmę turi ne žiedo forma ar brangakmenio dydis, bet pirštas, ant kurio jį nešiojame, kadangi jis išduoda įvairias mūsų charakterio savybes. Kokias, sužinosite perskaitę.


Jei žiedas nešiojamas ant didžiojo piršto, akivaizdu, kad jo savininkui gyvenime itin rūpi grožis: papuošalas pabrėžia dailių rankų privalumus, o ilgiausias pirštas atkreipia aplinkinių dėmesį į žiedą. Papuošalas ant didžiojo piršto daug pasako ir apie meilę sau. O kuo didesnis žiedo brangakmenis, tuo daugiau prašoma aplinkinių dėmesio. 


Valdžios troškimas išreiškiamas žiedu ant smiliaus. Jeigu jis papuoštas brangakmeniu, vadinasi, jo savininkas pasižymi itin stipriu charakteriu, išdidumu ir valdžios troškimu. Užmautas ant dešinės rankos smiliaus, papuošalas byloja apie išskirtinį įžvalgumą, ant kairės – apie didybės maniją ir polinkį į isteriją.


Ne paslaptis, kad žiedus ant šio piršto itin mėgo didieji valdovai ir karvedžiai: Gajus Julijus Cezaris, Ivanas Rūstusis, kardinolas Rišeljė ir Henrikas VIII. Pastarasis visuose portretuose puikuojasi žiedais ant abiejų rankų.


Mažiausiąjį pirštą žiedais paprastai puošia aktoriai, dailininkai ir dizaineriai. Todėl jei tenka bendrauti su žmogumi ne iš meno pasaulio, bet pasidabinusį žiedu ant trumpiausiojo rankos piršto, netrukus įsitikinsite, kad sutikote įdomią ir spalvingą asmenybę, turinčią savitą požiūrį į gyvenimą ir sugebančią išsilaisvinti iš tam tikrų rėmų.


Žiedu ant nykščio, ypač jei ranka priklauso vyrui, reikalaujama išskirtinio aplinkinių dėmesio. Psichologų nuomone, toks žmogus gyvenime labiausiai rūpinasi savo seksualumu. Senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad nykštys simbolizuoja stipriosios lyties organą, todėl savo vyrišką jėgą bandė apsaugoti geležiniu žiedu ant nykščio.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mergina
2009-08-03 19:11:45
na taip as save myliu,myliu todel kad esu grazi,todel ir ant didziuju pirsteliu puikuojasi prabangus ziedeliai.o ka,as juk panele,truputi savimyla bet labai miela