• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šalikėlio rišimas: pavasario variacijų Top 12 (foto)

Autorius: L.Mureikaitė
2012-03-02 11:26:00

Šalikėlio rišimas: pavasario variacijų Top 12 (foto)
Nymag.com nuotr.
Vyrams pavasaris asocijuojasi su trumpais sijonais. O mums, moterims, visų pirma su šalikais, šalikėliais, skarelėmis ir panašiais pavasario vėjyje valiūkiškai plevenančiais aksesuarais.

Ne paslaptis, kad šalikėlis – tai lengviausias būdas suteikti pabodusiam žiemos garderobui lengvumo, laisvės ir šviesesnių, vaiskesnių spalvų. Ir jei tamsų, sunkų paltą nukišti į atokiausią spintos kampą dar tikrai per anksti, reanimuoti jį iš žiemos letargo spalvingomis detalėmis – pats metas!

Kokias šalikėlių ryšėjimo tendencijas šiam pavasariui siūlo podiumas?

1.    Klasikinis elegantiškas šalikėlis. Toks niekada neišeis iš mados, idealiai papildys tavo garderobą ir leis kasdien atrodyti stilingai ir naujai.

2.    Šalikas kaip aksesuaras. Iš plastikinės bižuterijos amžiaus jau išaugai, o auksiniai papuošalai tau asocijuojasi su 50-mečio jubiliejumi? Rinkis šalikėlį! Jis puikiai tiks kasdienai – ir jokio kičo prieskonio!3.    Šalikas prie rankinės. O taip! Juk rankinei taip pat norisi daugiau spalvų!4.    Originalios formos rišimas. Fantazijai atsiveria beribė erdvė: riškis šaliką asimetriškai, kreivai, paslėpk arba iškelk mazgą, papuošk mazgeliais jo galus, suglostyk ar išpešiok – tiesiog žaisk ir mėgaukis kasdienėmis metamorfozėmis!5.    Derink prie rūbų. Tai reiškia, kad turi labai atidžiai rinktis. Ir jei pavyks iš viso skarelių bei šalikėlių margumyno rasti bent vieną, kuris atkartoja tavo rūbų spalvas ir raštus – čiupk nedvejodama. Nes idealus raštų atkartojimas sukuria netikėto paties rūbo drapiravimo įspūdį – atrodo, tarsi ne šalikėlį ryšėtum, o būtum apsirengusi įdomaus kirpimo rūbą!6.    Masių skirtumas. Jis ant podiumo karaliauja jau nebe pirmą sezoną. Lengvas rūbas ir storas, ilgas šalikas – štai kur intriga. Kas tu – galbūt balso stygas rūpestingai sauganti scenos žvaigždė?7.    Kontrasto principas. Manai, vaiskiai žydras šalikas prie raudonos suknelės – stiliaus liapsusas? Nieko panašaus! Iš pirmo žvilgsnio nederantys kontrastai puikiai tinka drąsioms, iš minios nebijančioms išsiskirti asmenybėms.


 
8.    Žaismingas margumynas. Jei ir taip mėgsti rengtis spalvotai, šalikėlis gali tapti dar viena priemone pabrėžti savo margumą. O jei dar sėkmingai sužaisi skirtingomis tekstūromis – tavo stilius tikrai neliks nepastebėtas.9.    Šalikas kaip atsvara? Kodėl gi ne! Jei pavasarį puošiesi plevenančiais, lengvučiais, tarsi tuojau pat ištirpti ore ketinančiais rūbais, sodrios spalvos šalikas gali tapti puikia atsvara tavo lakiam siluetui.10.    Didelė kilpa. Šalikas be kraštų, nuaustas ar numegztas kaip viena didelė kilpa – lengviausias būdas suteikti savo įvaizdžiui modernių akcentų. Gali jį nešioti viengubą, gali perlenkti keletą kartų – vis tiek atrodysi įdomiai, o ir galvos sukti, kaip čia dailiau surišus jo galus, tikrai nereikės.11.    Kutai iš po švarkelio. Ties kaklu – surišta, po švarku – sukišta, iš po švarko – plaikstosi. Kas? Žinoma, tavo šalikėlio kutai, suteikiantys tavo įvaizdžiui daugiau dinamikos ir spalvų!12.    Šalikėlis-juostelė. Jei nenori savęs apsunkinti septyniais sluoksniais aplink kaklą apvyniotu šaliku, gali rinktis tikrą jo priešingybę – siaurutę juostelę, romantiškai grąžinančią į hipių epochą.Daugiau šalikėlių podiumo – mūsų fotogalerijoje!
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus