• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Saulėti kaprizai: madingiausi šio sezono saulės akiniai  13 

2008-03-12 00:00:00

Saulėti kaprizai: madingiausi šio sezono saulės akiniai

Šukuosenų ir rūbų mados keičiasi it kaleidoskopo paveikslėliai – neretai net po keletą kartų per tą patį sezoną. Saulės akiniai nėra tokie pavaldūs mados vėjams – jų stilius ir tendencijos kinta ne taip greitai, be to, kur kas nuosaikiau, taigi dažniausiai akiniai, kurie buvo madingi prieš metus, sėkmingai gali papildyti jūsų madingą įvaizdį ir dar kelerius metus.

Tačiau vis dėlto esama tam tikrų niuansų, kurie aiškiai apibrėžia, kokie būtent akiniai šiemet yra madingiausi.

• Įkvėpimas iš 1970-ųjų. Stori plastikiniai rėmeliai šio sezono madoje karaliauja. Šių metų mada drąsiai atkartoja 70-ųjų metų stiliaus dominantes. Taigi nieko nuostabaus, kad 70-aisiais itin populiarūs saulės akiniai storais, masyviais plastikiniais rėmeliais – taip pat yra šių metų mados viršūnė. Tiesa, jie neturėtų būti panašūs į žaismingą 80-ųjų disko stilių, taigi šiais metais akiniai neraibulioja visomis vaivorykštės spalvomis, jie yra pakankamai solidūs ir santūrūs.Rėmeliai kur kas rėksmingesni savo forma, o ne spalvų gama.

Ralph Lauren:


• Akinukai a la John Lennon. Johnas Lennonas be savo apvalių akinukų įsivaizduojamas gana sunkiai. Jei preciziškai vaikotės mados – be tokių saulės akinių šiemet neišsiversite ir jūs. Nesvarbu, ar rėmeliai plastikiniai, ar metaliniai – svariausia, kad patys akinukai turėtų būti saikingai tamsintais stiklais (jei bus užtamsinti per daug – bus panašiau nebe į Lohną lennoną, o į regėjimo negalią). Tiesa, kadangi šie įnoringi akinukai tinka retam veidui, prognozuojama, jog jie nebus ladingi ilgiau, nei vieną sezoną, taigi jei apie tokius seniai svajojate – skubėkite pasinaudoti proga!

Moschino:


• "Per dideli" akiniai. Didžiuliai, bemaž pusę veido uždengiantys akiniai tai pakyla ant mados bango keteros, tai vėl nusileidžia. Šį sezoną jie madingi ir vėl. Jei jums tokie patinka – teks padėkoti visų pirma garsiajai Nicole Richie - tai iš jos įkvėpimo pasisėmė daugelis dizainerių, sumanę tokiais tarsi per dideliais akiniais papuošti podiumu žingsniuojančias manekenes. Belieka tik pridurti, kad tokie akiniai yra itin patogūs, mat užtamsina visą žvilgsnio aprėpiamą lauką, taigi akis nuo saulės saugo tikrai patikimai ir patogiai. Be to, jie ypač parankūs kitą rytą po siautlingo vakarėlio, mat tamsių ratilų po akimis nepamatys jokia klastinga praeivio akis. Tad jei laukia siautulinga vasara – tokių saulės akinių pasieiškoti tiesiog būtina!

Oscar de la Renta:


• Vėžlio kiauto rėmeliai. Šiemet madingi kailiai ir oda ragina rinktis ir atitinkamus aksesuarus. Vienas iš madingų pasiūlymų – akiniai, kurių rėmeliai pagaminti iš vėžlio kiauto. Beje, ši mados banga taip pat pasiskolinta iš 70-tųjų. Ypač stilingai tokie akiniai atrodo prie natūralaus pluošto rūbų, etno stiliaus elementais dekoruotos aprangos.

Dolce&Gabbana:


• Juodžiau-balčiau. Jei anksčiau buvo itin populiarūs akiniai, kuriuose susilieja keletas spalvų tonų, pvz. iš tamsiai mėlynos spalva pereina į švelniai rausvą arba iš žalios – į geltoną, tai dabar mada reikalauja monotonijos: akinių spalva pereina iš juodos viršuje į skaidrią permatomą (gali būti kiek pilkšva) apačioje. Na, ar bent jau iš šokoladinės rudos į šviesiai gelsvą.

Versace:


• Kojelių puošyba. Jau keletą praėjusių sezonų dominavę akiniai įmantriai dekoruotomis kojelėmis vis dar neužleidžia savo pozicijų. Galbūt todėl, kad būtent šioje vietoje dizaineriams taip patogu išraityti savo inicialus ar logotipą?

Michael Kors


Nuotraukos: www.fashionising.com , www.ralphlauren.com, www.telegraph.co.uk, www.framesdirect.com, www.sunglassesitaly.com, www.michaelkors.com.

Parengė Laura MureikaitėRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jey
2016-05-04 11:39:56
I like buying glasses online, not only for the cheaper price, but only for the hundreds of options and styles. I recently discovered a website that offers fashionable prescription eyeglasses and sunglasses at fantastic prices - GlassesShop.com.
peterchen
2012-09-12 10:13:35
True rabbit hair rivets his briefcase
Luxury really rabbit hair rivets briefcase is each woman's favorite, Sunglasses Outlet Shop
the young gens, or middle-aged or older gens gens, Louis Vuitton Sunglasses
they all have their own want special unique character of the fashion taste, Chanel Sunglasses
but again how the taste different, they for the pursuit of PI cao is consistent
Patton31GUADALUPE
2010-09-18 16:31:36
Following my own analysis, thousands of persons in the world receive the business loans at well known banks. Hence, there is great possibilities to find a bank loan in any country.