• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skrybėlaitė karštai vasaros dienai (nuotraukos)  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-06-09 14:30:00

Skrybėlaitė karštai vasaros dienai (nuotraukos)
asos.com

Kai saulė kaitina lyg išprotėjusi, o mums vis tiek reikia lėkti į egzaminą, darbą ar pasimatymą, pasipuoškite skrybėlaite nuo saulės! Šią vasarą įsigijusios tokį aksesuarą ne tik apsisaugosite nuo saulės smūgio, bet ir visiems pademonstruosite mados žinias! Juk šios vasaros Must Have - skrybėlaitė!

 

Kas padiktavo skrybėlaičių madą - nežinia. Gal elegantiškoji Kate Middleton, o gal Holivudo gražuolės... Kaip bebūtų, ačiū tiems, kurie dėl mūsų stengiasi ir kuria tai, kas gražu.

 

Šią kaitrią popietę siūlome Jums pasižvalgyti po naujutėlaičius skrybėlaičių variantus ir išsirinkti tinkamiausią sau!

 

2011-ųjų metų vasarą neapsirinksite pasirinkusios didžiulę paplūdimio skrybėlę, kokią dėvėjo Kerė iš Sex&The City, taip pat galite rinktis ir subtilesnę su siauresniais bryliais. Labai svarbu, kad Jūsų vasarinę skrybėlaitę puoštų romantiškos detalės. Tai gali būti dekoratyvinės gėlės, karoliukai, kaspinėliai arba tiesiog siaura atlasinė juostelė, kurios spalva sutaps su Jūsų bateliais arba rankine.

 

Skrybėlaičių spalvos

 

Vasarą leisk sau žaisti spalvomis. Jei parduotuvėje radai įspūdingą ryškios spalvos skrybėlaitę, drąsiai rinkis tokią. Tik nepamiršk, kad pasirinkusi ryškų galvos apdangalą, pati turėtumei apsirengti šiek tiek ramesnėmis spalvomis - juk nenori karštą vasaros dieną tapti kakadu. O jei pasirinkai ramių pastelinių spalvų romantišką skrybėlaitę, drąsiai rinkis ryškią, gėlėmis arba gyvūnų raštais išmargintą suknelę.

 

O kas po skrybėlaite?

 

Dažnai merginos nesirenka galvos apdangalų jau vien dėlto, kad nežino kokią šukuoseną reikia daryti, kad nesusiveltų plaukai ir nusiėmus skrybėlaitę, neatrodytų netvarkingai. Pasufleruosime: po kepuraite puikiai tiks kuodukas, padarius jį, plaukus sutvirtinkite plaukų žele ir laku. Valio! Nusiėmus kepuraitę Jūs tikrai nebūsite susivėlusi. Dar vienas variantas - palaidi plaukai. Juk palaidi plaukai tuo ir žavūs, kad gali būti šiek tiek susivėlę, o patrakusios garbanėlės dar niekam nepakenkė. Todėl palaidų plaukų variantas irgi ypač tinkamas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rūta
2011-06-09 15:25:06
pagrindinej nuotraukoj zavinga kepeliuša:)