• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Trolių dovana likimo nuskriaustiems vaikams

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, Balsas.lt
2010-04-28 09:28:00

Trolių dovana likimo nuskriaustiems vaikams
Jie unikalūs, jie tokie tikri, be galo dailūs ir jaukiai romantiški. Trolių karoliukai, iš kurių patys galite susiverti apyrankes ar vėrinius.


Maži meno dirbiniai

Kiekvienas karoliukas turi savo pavadinimą, reikšmę ir prasmę. Jie gaminami iš geriausios kokybės medžiagų: sidabro, aukso, Murano stiklo, gintaro, natūralių perlų ir brangakmenių, įkvėpti mitologijos, astrologijos, magiškų pavadinimų, gamtos, įvairiausių kultūrų ir kasdienio gyvenimo.

„Trollbeads“ – tai daugiau nei 400 skirtingų originalių mažyčių meno kūrinių, užburiančių savo grožiu ir originalumu bei hipnotizuojančių paslaptimi.


Puiki staigmena sau ir kitiems

„Trollbeads“ istorija prasidėjo 1976 metais nepaprastai kūrybingoje danų Nielsenų ir Aagaardų šeimose. „Trolių karoliukai“ (taip pavadinimas „Trollbeads“ verčiamas į lietuvių kalbą) sukėlė tikrą perversmą pasaulio juvelyrikoje.

Jūs patys galite susikurti išskirtinį vėrinį – tokį, kurio neturės niekas kitas. Įprasmindami kiekvieną gyvenimo šventę, žaviausias akimirkas, pasirinkite vis kitą karoliuką. Jis prisijungs prie kitų karoliukų ir, susiliejęs į apyrankę ar vėrinį, amžinai jums kuždės pasaką apie tai, kas buvo ir yra gražiausia. Jų kalbą suprasite tik jūs. Arba tie, kurie juos padovanos jums.

Jeigu norite sulaukti meilės, turite ją dovanoti ir patys. Dešimtadalį pelno, gauto pardavus trolių karoliukus, parduotuvė „Ievos sodai“, prekiaujanti „Trollbeads“, skirs vėžiu sergantiems vaikams. Tai įgyvendinti padeda „Mamų unija“, kuriai atstovauja trys žymios moterys ? fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė, žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė ir televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė. Jos rūpinsis, kaip kuo tiksliau panaudoti gautas lėšas.


Meilė yra amžina

Ne veltui bene populiariausias ,,Trollbeads“ prekės ženklo karoliukas yra ,,Tikėjimas meile ir viltis“. Šie dalykai neįmanomą padaro įmanomą.

Tikrą sveikatą suteikia maistas ne tik kūnui, bet ir dvasiai. Tikėjimo priešai ? rūpesčiai, baimė ir nerimas.

Viltis išlaisvina jėgą, kuri gali daryti stebuklus, bet tikėjimas be pastangų nieko vertas.

Meilė yra amžinai egzistuojanti ir stipriausia gydanti jėga. Prisijunkite prie akcijos ir jūs!


FAKTAI

Trolių karoliukų interneto parduotuvę Lietuvoje rasite www.ievossodai.lt. Prekių pristatymas nemokamas.

Nuo kiekvienos VCUP Magiškoje saloje nupirktos Trolių apyrankės jūs paaukosite 5 litus vėžiu sergantiems vaikams paramos ir labdaros fondui ,,Mamų unija“. 

Kiekvieną savaitę – vienas laimingas karoliukas už išskirtinę kainą, galiojančią tik tą dieną. Šį karoliuką bus galima įsigyti tik mūsų parduotuvėje arba internetu www.ievossodai.lt Pirmasis laimingas karoliukas – Mamos dienos proga balandžio 29 dieną už ypatingą kainą. Karoliukas „Moters virsmas“ – dovana mamai!

Apsilankykite "Trollbeads" Magiškoje saloje Vilniuje, VCUP II aukšte, Konstitucijos pr. 16.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus