• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būti moterimi - prabangos reikalas  10 

Autorius: Atraskgrozi.lt
2012-03-15 15:58:00

Būti moterimi - prabangos reikalas
Didelis kosmetinių bei kūno priežiūros priemonių pasirinkimas sukelia keblumų renkantis sau tinkamą produktą ir neretai ištuština kišenes, jei sugalvojame „išbandyti ką nors naujo“.

„Kiekvienos moters oda yra skirtinga, todėl kosmetinės priemonės turi būti gerai pritaikytos. Kol aplanko sėkmė randant sau tinkamą produktą, moterims tenka daug eksperimentuoti bei  daug investuoti perkant kokybišką produkciją. Tačiau net ir kaina nesuteikia garantijos, kad kosmetinės priemonės bus tinkamos“, - pasakoja visažistė Agnė Valatkienė.

Savo išvaizda besirūpinančios moters išlaidos dekoratyvinei ir kūno priežiūros kosmetikai per mėnesį svyruoja nuo 70 Lt iki 300 Lt, neretai suma būna didesnė.

Kiekvieną dieną pasaulinėje rinkoje pasirodo nauji kosmetikos produktai. Tad kuo toliau, tuo pasirinkimas proporcingai didėja. Naujai atsiradusi produkcija sukelia daug diskusijų bei prieštaringų nuomonių, pasirinkti tinkamas priemones nepadeda ir tai, kad produkto etiketėje dažnai pateikiama mažai informacijos arba nėra vertimo į lietuvių kalbą.

Apžvelgiant situaciją Lietuvos rinkoje, pastebima, kad sunku rasti kainos ir kokybės santykį išlaikančios kosmetikos. Pigesnė kosmetika – abejotinos kokybės, ištyrus tokias priemones jose galima rasti sveikatai pavojingų medžiagų, o prieš perkant brangesnę bei patikimą kosmetiką norisi įsitikinti, kad ji tinkama.

Praėjusių metų pradžioje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) pasirodė nauja kosmetikos testavimo sistema, suteikianti moterims galimybę nebrangiai išbandyti įvairią dekoratyvinę ir priežiūros kosmetiką prieš atsirenkant sau tinkamus produktus. Didelio susidomėjimo moterų tarpe sulaukusi sistema, JAV buvo pripažinta viena geriausių 2011 metų idėjų.

„Kiekvieną mėnesį moteris gauna dekoratyvinės ir priežiūros kosmetikos rinkinį kuriame sukomponuoti visi reikalingi įvairių kosmetikos firmų, aukščiausios kokybės produktai už nedidelę kainą. Produktų kiekis parinktas taip, kad užtektų mėnesiui laiko, kuriam praėjus, klientė gauna naują komplektą su nauja produkcija“, - pasakoja projekto „ atraskgrozi.lt“ vadovas Aurimas Vainauskas.

Nuo šių metų paslauga teikiama ir Lietuvoje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Orintai
2012-05-22 17:27:28
Orinta, o kojas, pazastis, bikini zona depiliuoji, plaukus pasikerpi :D? naturaliste atsirado :DDDDD zinau as tokias naturalistes, tik kad tokios su groziu prasilenkia labai dideliu atstumu. nesidazyma pateisinu tik tuo atveju, jeigu merginos amzius iki 25. veliau bent jau minimaliai reikia pasiryskinti akis lupas. niekas nesako krautis kibirais ir juokinti zmones, bet yra labai svelnios nude splavos tai reiketu tuo pasinaudoti
mergaitė
2012-03-22 12:35:07
aš tai manau, kad apsimokėti tai tikrai apsimoka, tik tiek kad man labai "katė maiše" - ką daryti tokiu atveju, jei netinka konkreti kosmetika?
ieva
2012-03-21 18:56:56
apie kainas net toje svetainėje neradau...
na ir mane suintrigavo, bet turbūt labai neapsimoka.
juk darosi verslą žmonės iš to, tai turbūt nemažai pinigų nubyra, tad geriau pačiai kažką išsirinkti ir žinoti už ką sumokėjai.