• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gamtos praturtinta kosmetika skinasi kelią į kasdienį moterų gyvenimą

Autorius: Arūnas Balvočius
2012-04-19 15:16:00

Gamtos praturtinta kosmetika skinasi kelią į kasdienį moterų gyvenimą

Tai, kad natūralaus grožio receptai ar procedūros buvo nesvetimos jau ir senovės Babilone ar Egipte, seniai nebestebina mokslininkų – atrodo, jog šiandienos kosmetikos kūrėjai ilgai išradinėjo dviratį. Šį kartą, rodos, pačios moterys ištarė gana, taip sukeldamos tikrą revoliuciją – atsigręžė į natūralią ir gamtos praturtintą kosmetiką.

 

Atsigręžiama į natūralumą


Ne tik ant podiumų, bet ir į kasdienį moterų gyvenimą įsiveržęs natūralus įvaizdis iš esmės keičia požiūrį į gausiai cheminiais elementais „praturtintas“ kosmetines priemones, kurios yra dažnos moters vonios lentynos viešnios. 


Natūralu, kad šiandien su grįžtančiomis praėjusio amžiaus mados ir stiliaus tendencijomis bei tam tikrą sumaištį keliančia populiariosios kosmetikos gausa dailiosios lyties atstovės atsigręžė į paprastumą ir kartu į natūralias, gamtos galią išsaugojusias grožio priemones. 


Greitas efektas – praeityje


Natūralios kosmetikos žinovai vienu balsu tvirtina, kad laikai, kai buvo žavimasi momentinį efektą suteikiančia kosmetika, seniai praeityje. „Moterys atkreipė dėmesį, kad nors ir sulaukia norimo vieno ar kito populiariosios kosmetikos efekto, tačiau susiduria su papildomais jose esančių sintetinių medžiagų padariniais – užsikimšusios poros, bėrimai, odos išsausėjimas ir panašiai, – pabrėžė natūralios kosmetikos gamintojo „Stenders“ atstovė Lietuvoje Erika Šimienė. – Tikiuosi, kad populiariosios kosmetikos bumas jau praeityje. Moterys vis dažniau atkreipia dėmesį į kosmetikos produkto sudedamąsias dalis, nes juk juose yra kenksmingų odai bei mūsų sveikatai medžiagų, kurios sukelia alergines reakcijas ar tam tikras ligas.“ 


Anot ekspertės, moterys dažnai tiesiog pamiršta, kad geriausia ir natūraliausia kosmetika yra iš gamtos. Vaisių, natūralių aliejų kaukės – nepakartojamas vitaminų rinkinys visų tipų odai ar plaukams. Kita vertus, savaime suprantama, kad gyvename pašėlusį gyvenimo tempą, tad ne visada turime pakankamai laiko pasigaminti vieną ar kitą kosmetikos produktą, todėl natūralu, kad moterys stengiasi rinktis kuo natūralesnes kosmetikos priemones. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus