• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

GEOMAR - natūralus grožis iš žemės ir jūros

Autorius: GEOMAR, reklama
2009-10-13 09:37:00

GEOMAR - natūralus grožis iš žemės ir jūros
Begalinė jūros jėga ir joje esančios natūralių mineralų atsargos yra energijos ir geros fizinės būklės šaltinis. GEOMAR išskyrė keturis vertingus šaltinius ir apjungė juos kūno priežiūros ir grožio priemonių linijoje, sukurtoje Negyvosios jūros oligoelementų pagrindu.


Negyvosios jūros paslaptys

Negyvoji jūra yra nepaprastas ir unikalus fenomenas. Tai sekliausias ir sūriausias vandens telkinys, pasižymintis unikalia chemine sudėtimi. Įsikūrusi 400 m žemiau jūros lygio, įduboje tarp Sirijos ir Afrikos, Negyvoji jūra yra uždara jūra, iš kurios vanduo gali tik išgaruoti. Dėl šios priežasties jos vandens druskingumas yra itin didelis: dešimt kartų didesnis už vandenynų druskingumą ir artimas prisotinimo taškui. Jūros vandens sudėtį papildo Negyvosios jūros gelmėse esančios mineralinės druskos ir termomineraliniai jūros dumbliai, giliai prasiskverbiantys pro epidermį bei skatinantys osmozės procesą, kurio metu pašalinami toksinai ir odai sugrąžinamas gyvybingumas bei stangrumas.

Dėl jos vandenyje esančių daugiau nei 25 rūšių mineralų ir oligoelementų, Negyvoji jūra nuo neatmenamų laikų yra grožio ir sveikatos šaltinis. Jos vandens sudėtis unikali tuo, kad joje didelė mineralų - kalio, kalcio, geležies, magnio, sodos, cinko, sieros, jodo bei daugelio kitų elementų koncentracija. Iš jūros gelmių išgaunamos įvairios medžiagos (jūros dumbliai, druskos ir, daugiausiai, gydomasis purvas) dėl savo naudingųjų savybių ir poveikio odai yra naudojamos kosmetikos pramonėje. „Geomar“ produkcija pasitelkia šios unikalios jūros resursus ir vertingus elementus tam, kad šį „jūros efektą“ būtų galima atkurti namuose su regeneruojančiomis, valančiomis ir liekninančiomis procedūromis viso kūno sveikatingumui užtikrinti.
Neestetiškas celiulitas

Iki šiol nėra visiškai aišku, dėl ko atsiranda celiulitas, nors ir yra nustatyti kai kurie jo atsiradimą ir vystymąsi skatinantys faktoriai. Šie faktoriai yra:

•    Padidėjęs kapiliarų laidumas ir kraujotakos nepakankamumas;
•    Genetiniai faktoriai ir paveldėtas polinkis;
•    Hormoniniai pokyčiai (paauglystė, nėštumas, menopauzė ir k.t.);
•    Nesveika mityba;
•    Sėdimas gyvenimo būdas ir fizinio aktyvumo stoka;
•    Psichologinės problemos, pastovus nerimas ir rūpesčiai, psichofizinis pervargimas;
•    Rūkymas, alkoholio ir narkotikų vartojimas.

Šie faktoriai skatina celiulito vystymąsi. Bet koks kosmetinis gydymas bus nepakankamas, kol nebus pašalintos celiulito atsiradimo priežastys.

Visuotinai priimta nuomonė, kad celiulitas yra dažniausiai moterų problema, ypač turinčių antsvorio. Tačiau nėra duomenų, patvirtinančių, kad celiulito atsiradimą lemia kūno masė, be to, jis atsiranda ne visoms antsvorį turinčioms moterims, o kai kada celiulito požymiai išryškėja ir lieknoms. Žinoma tik tiek, kad beveik 80 procentų atvejų celiulitas yra lokalių riebalinių sankaupų pasekmė. Taip pat žinoma, kad svorio padidėjimas blogina skysčių apytaką, o tai vienas pagrindinių celiulito atsiradimą lemiančių faktorių. Taigi, celiulitas išgydomas tik sumažinus svorį (riebalinę masę).


Kaip kovoti su celiulitu

Dvi pagrindinės celiulito atsiradimo ir vystymosi priežastys yra:

•    Padidėjęs kapiliarų laidumas, dėl kurio pablogėja skysčių nutekėjimas, ir jie kaupiasi audiniuose.
•    Išaugusi riebalinių ląstelių apimtis ir cirkuliacijos sutrikimai, sąlygojantys „apelsino žievelės“ efektą.


GEOMAR siūlo anticeliulitines programas ir kremus

„Geomar“ yra paprastas ir natūralus būdas kovoti su pagrindinėmis celiulito priežastimis. Negyvosios jūros oligoelementai, kuriais praturtinti „Geomar“ produktai, pasižymi unikalia sudėtimi ir dideliu jodo ir bromo kiekiu. „Geomar“ gydomųjų priemonių dėka suintensyvėja osmozės procesas, kurio metu vyksta skysčių nutekėjimas iš poodinių audinių, stimuliuojama kraujotaka ir vyksta kūno detoksikacija.


GEOMAR anticeliulitiniai kremai

Anticeliulitinis kūno kremas celiulito pažeidimams naikinti
Stipraus poveikio kremas - žėlė puikiai kovoja su celiulito padariniais - “apelsino žievelės oda”, riebalų sankaupomis. Sudėtyje esanti augalinė emulsija ir veiklieji polimerai, masažuojant, pasiskirsto tolygiai, giliai prasiskverbia į audinius ir veikia riebalų sankaupas.

Rezultatas:
gaivesnė ir stangresnė kūno oda.


Anticeliulitinė kūno žėlė
kovoja prieš celiulitą
Šaldanti kūno želė, greitai įsigeria, suaktyvina veikliųjų medžiagų poveikį ir kovoja prieš celiulitą. Želė tinka asmenims, kurių oda jautri ir/arba turi silpnus kapiliarus.

Rezultatas:
želė šalina skysčių perteklių, oda tampa stangresnė, sumažėja “apelsino žievelės” efektas.


Šaldantis vandenyno dumblių purvas celiulito ženklams naikinti
Sukurtas natūralių ingredientų pagrindu intensyviai veikia celiulito požymius, užkerta kelią skysčių kaupimuisi ir mažina „apelsino žievelės” odos išvaizdą, net ir tuomet kai ji yra ryški. Purvas rekomenduojamas asmenims, turintiems silpnus kapiliarus ir tiems, kurie skundžiasi kojų tinimu. Tai puiki priemonė, padedanti išvengti kojų nuovargio ir sunkumo pojūčio jose.


GEOMAR anticeliulitiniai kursai

Geomar produktų linija buvo specialiai sukurta celiulito pažeistos odos atstatymui ir riebalinės masės pertekliaus mažinimui. Siūlomas šių produktų naudojimas skiriamas į penkis gydymo kursus, skirtingo laipsnio celiulitui gydyti.

Prevencinis kursas
Tinka aktyviems, reguliariai besimankštinantiems žmonėms, neturintiems problemų dėl antsvorio. Šio kurso tikslas – skysčių kaupimosi apatinėse galūnėse, ypač po sportinio aktyvumo, prevencija.

Pagrindinis kursas (pirmieji celiulito požymiai)
Įspėjamasis ženklas, galintis pasireikšti net ir liekniems žmonėms, yra audinių stangrumo sumažėjimas. Pradinėje fazėje „apelsino žievelės“ efektas atpalaidavus kūną nepastebimas, tačiau jis matomas atliekant gilią palpaciją tipinėse celiulito atsiradimo vietose, tokiose kaip sėdmenys ir šlaunys.

Stipraus poveikio kursas (kietas celiulitas)
Kietas celiulitas būdingas jaunoms moterims, turinčioms paveldėtą polinkį celiulitui, arba vartojančioms kontraceptines tabletes (domino efektas). Jis atsiranda sutrikus kraujotakai, dėl ko blogėja riebalinio audinio detoksikacija, atsiranda būdingas sėdmenų ir šlaunų šaltumo pojūtis. Šiai fazei būdingos riebalų sankaupos išorinės šlaunų pusės viršutinėje dalyje („raitelio kelnės“). Suspaudus odą matomas „apelsino žievelės“ efektas (labai stipraus celiulito atveju „apelsino žievelė“ matoma net atsipalaidavus).

Intensyvaus poveikio kursas (minkštas celiulitas)
Minkštas celiulitas atsiranda vyresnio amžiaus moterims. Jam būdinga „apelsino žievelė“, matoma ant atpalaiduotų sėdmenų ir šlaunų, čiuopiant audiniai atrodo suglebę. Audinių palpacija ir spaudimas sukelia skausmą, atsiranda baltos dėmės. Šis celiulito tipas būdingas ir liekniems žmonėms.

Kryptingo poveikio kursas (edeminis celiulitas)
Esant edeminiui celiulitui pasireiškia ryškūs kraujotakos sutrikimai ir kapiliarų trapumas (išryškėja paviršiniai kapiliarai), dėl ko celiulito pažeistose vietose dažnai atsiranda mėlynės. Ant šlaunų ir sėdmenų ryškiai matoma „apelsino žievelė“, palpacija gali sukelti stiprų skausmą.

N.B. Esant edeminiam celiulitui, dėl celiulito atsiradusiems odos pažeidimams gydyti mes rekomenduojame naudoti Thalasso šveitiklį ir drenažinį tvarstį.


GEOMAR specifinės kūno programos

GEOMAR Thalass šveitiklis
Paprastas, lengvai nuplaunamas produktas, turintis gydomąjį poveikį Jūsų kūno odai. Dėl natūralių jūros dumblių ekstraktų GEOMAR Thalass kūno šveitiklis lengvai pašalina mirusias ląsteles ir suteikia odai šilko švelnumą ir spindesį, stabdo senėjimą ir minkština odą. Dėl sudėtyje esančių migdolų, kviečių gemalų aliejų, vitaminų A+E suteikia odai elastingumo, neleidžia atsirasti strijoms. Mandarinų ir saldžiųjų apelsinų aliejai atpalaiduojančiai veikia kūną ir mintis.

GEOMAR modeliuojantis pilvo ir šlaunų purškiklis
Tai purškiamoji emulsija praturtinta natūraliomis veikliosiomis medžiagomis neleidžia kauptis riebalams ir atsipalaiduoti audiniams problematiškiausiose kūno vietose: pilvo, šlaunų, sėdmenų ir „love handles“.
Tinka ir vyrams.
Purškiklis greitai įsigeria, nepalieka riebaus blizgesio.

GEOMAR natūralios druskos
GEOMAR natūralios jūros druskos pasižymi aktyviais komponentais (magnis, kalis, soda, kalcis, bromas, siera), turinčiais valomąjį poveikį odai. Jie taip pat veiksmingi gydant celiulitą ir riebalų sankaupas.


Stangrinamosios procedūros po dušo

GEOMAR Firming Tratment dušo aliejus su natūraliais minkštinamaisiais aliejais ir jūros dumblių ekstraktu suteikia odai stangrinamąjį efektą, maitina, drėkina ir švelnina kūno odą.
REZULTATAI: po dušo aliejus veikia odą tonizuojančiai, sudrėkinta ir atgaivinta oda tampa minkšta ir švelni.

GEOMAR drėkinamasis natūralus kūno aliejus
Visų tipų odai
Drėkina ir maitina odą, suteikia švelnumo ir elastingumo. Kūno aliejaus formulė sukurta naudojant: saldžiųjų migdolų aliejų, kuris stangrina odą ir neleidžia jai suglebti; ryžių aliejų, kuris vertinamas dėl savo minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių. Rekomenduojamas sausai odai, kuriai reikia intensyvaus maitinimo. Idealiai tinka įvairiems masažams. Naudojimas: švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuokite aliejų į odą, ypatingai po vonios ar dušo procedūrų. Siekdami optimalaus drėkinimo efekto, tepkite ant drėgnos odos. Kruopščiai masažuokite vietas, kurios linkusios suglebti: krūtinė, šlaunys ir sėdmenys. Švelni aliejaus konsistencija greitai įsigeria.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus