• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasirinkti tinkamą aromatą?

Autorius: www.parfume.lt
2009-07-23 12:00:00

Kaip pasirinkti tinkamą aromatą?
Jupiterimages nuotr.
Mūsų močiutės buvo ištikimos vienam vieninteliam, kartą ir visiems laikams išsirinktam aromatui. Tokie buvo įpročiai ir... objektyvi realybė - juk naujus kvepalus leido ne taip jau dažnai. Moterys gyveno griežtose sąlygų rėmuose: lengvi ir gaivūs aromatai - blondinėms ir jaunoms, sodresni ir šiltesni - brunetėms ir vyresnėms damoms. Karštas muskusas - ne ne! Negali padori moteris kvepėti kaip meilės deivė!

       Mes laisvi nuo šių prietarų. Vien per pastaruosius metus buvo išleista apie 2500 naujų aromatų - įdomių, originalių, kerinčių. Kodėl mes turime pasmerkti save monotonijai?! Mes juk nesegime to paties sijono 10 metų iš eilės! Šiuolaikinė moteris papuola į spąstus pavadinimu "pasirinkimo problema".
 
       Dažniausiai mes neklystamai "atpažįstame" savo kvepalus: su jais jaučiamės lengvai ir paprastai. Rinkdamiesi aromatą, nesistenkite nieko analizuoti, pasitikėkite intuicija. O kad ji Jūsų nesuklaidintų, vadovaukites tokiomis taisyklėmis:
1. Eikite į parfumerijos parduotuvę ryte - šiuo paros metu uoslė pati jautriausia, o jeigu norite gauti dar tikslesnį rezultatą, tai reikėtų paimti į rankas kalendoriuką (merginoms) - pirmoje menstruacijų ciklo pusėje merginos skiria kvapus beveik taip pat gerai kaip ir gyvūnai.
2. Pasikvieskite kartu draugę (ne draugą!) - moterys jautriau jaučia kvapų atspalvius.
 
3. Popierinis mėgintuvėlis kvepia visai kitaip, negu kvepalų kamštelis, ir turi mažai bendro su aromatu, kuris jaučiamas susilietus su oda.
 
4. "Pasirinkimo" išvakarėse nevalgykite nieko aštraus - tai gali pakeisti odos rūgštingumą, ir parfumai kvepės kitaip. Taip pat aromatą gali paveikti žiedai ir apyrankės, todėl venkite jų kontakto su kvepalais. Nepirkite kvepalus pirmą "pažinties" su jais dieną. "Panešiokie" aromatą, pajuskite jį. "Svetimi" kvepalai gali sukelti galvos skausmą ir nepagrįstą dirglumą, glebumą - taip organizmas reaguoja į neadekvatų aromatą.
 
5. Aromatą nakčiai nenuplaukite - palyginkite savo reakciją į juos ryte - kvepalus, kaip ir vyrą, reikia patikrinti. Ir, be abejo, patikrinkite aplinkinių reakciją.
 
       Ir pabaigai pats svarbiausias patarimas: nesekite aklai reklamos, paklausykite savęs - kvepalai neturi užgožti Jūsų esybės, o atvirkščiai - turi atskleisti, pabrėžti ir gražiai ją pateikti.
 
Visiems gyvenimo atvejams
 
       Šiuolaikinis gyvenimas sodrus ir dinamiškas. Ryte - sporto salė, dieną - dalykinis susitikimas, po pietų - kavos pertraukėlė su drauge, o vakare - party naktiniame klube. Ir visi šie įvykai reikalauja adekvataus aromato!
 
       Net jeigu Jūsų gyvenimo ritmas nėra toks šėlmiškas, vis tiek Jūs turite kvepalus "kiekvienai dienai" ir "ypatingai progai". Pabandykime klasifikuoti aromatus pagal "teritorinį" požymį:
 
Ofisui. Tai minkštas ir santūrus aromatas: griežtas ir lakoniškas, kad netrikdytų kolegų, bet tuo pačiu ne toks "bespalvis", kad būtų praradęs individualumą. 
 
Tipiški "biznio-aromatai": 5th Aveniu, Green Tea iš Elizabeth Arden, Hugo WomanHugo Boss, Madame RochasRochas, ElleYves Saint Laurent, Dolce VitaChristian Dior, Halloween FreesiaJesus Del Pozo.
 
Dalykiniam susitikimui. Pagrindinė taisyklė - aromatas neturi būti Jums naujas - tai gali išblaškyti Jūsų mintis ir neleisti susikaupti pokalbiui. Išbandyti, patikimi, mėgiami kvepalai, kurie suteikia Jums pasitikėjimo savimi ir nepriklausomybės jausmą, štai sėkmės garantas! Tiesą sakant, yra tokių aromatų, kurie kvepia... sėkme.
 
Tipiški "lemtingi" kvepalai: IntuitionEstee Louder, OzoneSergio Tacchini, BritBurberry, Zen 2007Shiseido, L'eau st DupontDupont.
 
Iškilmingai progai. Ryškus, gilus, jaudinantis - vienu žodžiu, prašmatnus aromatas! Jis apgaubia elegancijos aureole, kas akimirksniu išskiria Jus iš minios. Taisyklė: kuo prašmatnesnis ir ekstravagantiškesnis Jūsų vakarinis tualetas, tuo mažiau "pastebimas" turi būti Jūsų aromatas.
 
Tipiški "party-aromatai": Amor AmorCacharel, EuphoriaCalvin Klein, Emporio Night SheGiorgio Armani, Rush ir Rush 2Gucci, Glow After Dark ir LiveJennifer Lopez, Lolita LempickaLolita Lempicka, PradaPrada, Jeans CoutureVersace, Trussardi JeansTrussardi, Rock'n RoseValentino.
Išimtis - vestuvės: Jūs neturite užgožti nuotakos nei apranga, nei parfumu.
 
Sportui ir poilsiui. Neįkyrus, gaivus, jaukus - tarytum minkštas pliušinis chalatas. Tai net ne aromatas, o užuomina į jį - nieko dirginančio, nieko atkreipiančio dėmesį.
 
Tipiški "sportiniai-išeiginiai" aromatai: HappyClinique, ImageNino Cerruti, Touch of Pink Lacoste, OzoneSergio Tacchini.
 
Pasimatymui su mylimuoju. Jeigu numatoma romantinė vakarienė žvakių šviesoje, aromatas turi būti švelnus, lengvas ir tyras, pavyzdžiui, Premier JourNina Ricci. Jeigu Jūs planuojate Jūsų pasimatymą daug seksualesnėje atmosferoje, naudokitės kvepalais, skleidžiančiais aistrą - karštus, su muskusu ir santalu.
 
Tipiški aromatai-afrodiziakai: TruthCalvin Klein, 212 ir 212 SexyCarolina Herrera, NoaCacharel, Kenzo AmourKenzo, Cheap and Chic I Love LoveMoschino, Lolita LempickaLolita Lempicka, Lauren StyleRalph Lauren, Eclat D'ApregeLanvin, Pure PoisonChristian Dior.
 
       Iš tirkųjų čia geriausia pasikliauti savo asociatyvia atmintimi. Jeigu įspūdingas erotinis nuotykis įvyko, kai žydėjo alyvos, negalvodami naudokite patirkintą aromatą. Jis padės jums nusiteikti, ir garantuos, kad vakaras pavyks 100 %.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus