• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kitokio gyvenimo link

2008-02-22 00:00:00

Gyvenimas XXI – jo amžiaus pačiame įkarštyje neretai mus priverčia elgtis lyg pagreitinto filmo juostoje: kasdienis skubėjimas nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, darbų gausa, kruopščiai suplanuota kone kiekviena minutė. Būdami kasdienės rutinos įkaitais, nepastebimai pradedame iš savęs bei kitų reikalauti kartais neįmanomų dalykų, norime kad viskas vyktų pagal planą, kuriame vietos bet kokiems nukrypimams – nerasta. Taigi, norime sparčiu žingsniu žengti tik į priekį. Į priekį su naujais pojūčiais, naujomis idėjomis, planais ir lūkesčiais.

Tarptautinė kosmetikos kompanija AVON – neabejotinas to pavyzdys. Kiekvieną dieną profesionalūs ir kompetentingi kompanijos specialistai daro viską, kad mūsų rytojus būtų geresnis, šviesesnis bei kupinas naujų minčių.


Kompanijos AVON Anew Institutas Amerikoje

Daugiau kaip prieš šimtą metų įkurtas AVON Anew Institutas, nuolatos siekiantis naujovių grožio industrijos tyrimų srityje, minimas kaip vienu iš labiausiai technologiškai pažengusių centrų pasaulyje.

Kompanija AVON buvo pirmoji masinėje rinkoje panaudojusi technologiją su AHA rūgštimis, o senėjimą lėtinančius gaminius papildė vitaminais A ir C. AVON viena iš pirmųjų kompanijų pasaulyje, nustojusių bandyti gaminius su gyvūnais. Vietoj to mes pasiūlėme alternatyvius tyrimų metodus "in-vitro" (tyrimai laboratoriniuose mėgintuvėliuose) ir "in-vivo" (saugūs tyrimai su žmonėmis).

Šiandien kompanija AVON pristato dar vieną XXI- jo amžiaus savo naujovę – klinikiniais tyrimais įrodyto efektyvumo, trejopo poveikio anticeliulitinį kremą "Anew Clinical Trilaser Celliulite Coppector". Šis kremas – tai pirmoji alternatyva celiulito korekcijos procedūroms, atliekamoms lazeriu. Kremas naikina padidėjusių riebalinių ląstelių sankaupas, atstato pakenktas ląsteles, stiprina atraminę odos sistemą. Klinikiniai tyrimai parodė, jog kremas iš karto lygina ir stangrina odą tose srityse, kuriose dažniausiai atsiranda celiulitas. Po keturių savaičių net 71 % ** moterų ženkliai pagerėjo odos tekstūra. Kremą naudojant nuolat, net 89 % *** moterų akivaizdžiai pagerėjo celiulito pakenktų sričių išvaizda.

Kompanija AVON pasiryžusi įtvirtinti savo, kaip vienos iš grožio industrijos lyderių, pozicijas. Mes ir toliau sieksime sudaryti tokią kūrybinę aplinką, kuri pritrauktų ir sudarytų puikias darbo sąlygas geriausiems mokslininkams iš viso pasaulio bei taptų neribotų inovacijų, kūrybiškumo ir tikro bendradarbiavimo centru.

Kartu su AVON šiandien jūs galite daugiau. Galite turėti geresnį rytojų, kupiną naujų pojūčių, idėjų, planų ir lūkesčių.

** - paremta vartotojų apklausos duomenimis.
*** - paremta 12 savaičių trukusių klinikinių efektyvumo tyrimų, kuriuose dalyvavo 35 asmenys, duomenimis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus