• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokiam parfumeriniam tipui Jūs priklausote?  2 

2009-05-08 00:00:00

Kokiam parfumeriniam tipui Jūs priklausote?
www.parfume.lt
    Kurdami savo parfumerinį įvaizdį kitam sezonui, mes dažnai orientuojamės tik į savo uoslę ir vadovaujamės kriterijumi "patinka, nepatinka". Už kadro lieka tokios aplinkybės, kaip išvaizda, balso tembras, kūno sudėjimas, amžius, profesija, įpročiai ir kt. O be reikalo! Juk mūsų pagrindinis tikslas - pavergti aplinkinius, kurie suvokia visumą, o ne atskiras sudedamąsias.
 
       Deja, dažnai nutinka, kad aromatas, kuris atrodė geidulingas ir žavingas, visiškai nedera prie likusios visumos ir, vietoj to, kad keltų susižavėjimą, provokuoja kreivas šypsenas. Kodėl taip nutinka? Dėl aplinkybių. Labai svarbu teisingai suvokti Jūsų elgesio tam tikroje situacijoje tipą, ir turint šias žinias, eksperimentuoti su parfumerija.
 
       Kaip nustatyti, kokiam parfumeriniam tipui Jūs priklausote?   
 

Fatališka ir aistringa
       Pasakodami apie Jus, aplinkiniai dažnai vartoja epitetą "ryški". Jūsų blizgūs plaukai (ne taip jau svarbu, kokios spalvos), ryškios akys, įrėmintos tankių blakstienų ir antakių, spindinti oda. Nesvarbu koks Jūsų dydis, svarbu, kad Jūs turite viską, ko reikia: krūtinę, liemenį, šlaunis, kojas. Aprangoje Jums patinka kontrastai, o santykiuose - aistrą. Pro Jus vyrai tiesiog negali praeiti ramiai, ir ši aplinkybė neretai apsunkina Jums gyvenimą.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Jums patinka gundyti, todėl erotiniai kvepalai nepalieka Jūsų abejingų. Nors, kartais ši nuolatinė seksualinė įtampa pabosta, ir Jūs pradedate svajoti apie kažką paprasto, tauraus, gaivaus...
 
       Apie Jus galima pasakyti, kad Jūs ryški, seksuali, aistringa, žavinga, prašmatni, savimi pasitikinti, nenuspėjama, geidžiama. Jūsų idealus aromatas intriguojantis, geidulingas, įsimenamas, jausmingas, prašmatnus, iššaukiantis, provokuojantis, erotinis, įnoringas, ryškus, gundantis.
 
JUMS TINKA:
 
Fatališkos moters įvaizdis: Nicole Scherzinger, Kim Kardashian, Jeniffer Lopez, Rihanna, Roselyn Sanchez, Adriana Lima, Kate Moss.
 

     

 
Klasikinė ir dalykiška
       Jūsų šūkis - pasitikėjimas viskuo. Bet kokiu paros metu - tvarkinga šukuosena, idealiai išlygitni marškinėliai, neryškus makijažas. Jūsų profesiniai pasisekimai dar kartą patvirtina, kad už punktualumo ir organizuotumo slepiasi protas, pastabumas, nuovokumas, įžvalgumas. Visas šias savybes įvertina ir ir vyriškos lyties atstovai.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Be abejo, Jūs rūpinates tuo, kad kvepalai netrukdytų Jums dirbti. Jūs - tikra santūrių natų ir taurių atspalvių vertintoja. Ir tuo pat metu tam tikrais intymiais momentais Jūs gailitės, kad nesuradote daug atviresnio atpalaiduojančio aromato.
 
       Apie Jus galima pasakyti, kad Jūs ryžtinga, punktuali, santūri, organizuota, atsakinga, elegantiška, turite skonio jausmą. Jūsų idealus aromatas dalykiškas, energingas, aktyvus, patikimas, atsparus, neįkyrus.
 
JUMS TINKA:
Hugo Woman iš Hugo Boss, Miracle iš Lancome, Noa iš Cacharel, O OUI! iš Lancome, Coco Mademoiselle iš Chanel.
 
Dalykiškos moters įvaizdis: Aishwarya Rai, Catherine Zeta Jones, Natalie Portman, Anne Hathaway.
     
Bendraujanti ir optimistiška
       Jūs - kompanijos siela! Be Jūsų neapsieina nė vienos iškilmės. telefonas nenutyla, e-mailas laikas nuo laiko užlūžta dėl pranešimų gausos, o Jūsų bute savaitėmis taikiai "sugyvena" du buvę vyrai ir keturi labai tolimi giminaičiai, jau nekalbant apie draugės močiutę.
 
       Bloga nuotaika? Jūs niekada nebūnate blogos nuotaikos! Po sunkios darbo dienos Jūs su vėjeliu skubate į naktinę diskoteką, galbūt, net į kitą miestą. Ir nesvarbu, kad ryte Jūs pasijusite pavargusi nuo šių pašėlusių lenktynių ir užsimanysite šiek tiek atsipalaiduoti.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Aišku, jis turi būti panašus į Jus - toks pat besišypsantis, lengvas, džiaugsmingas. Tiesa, kartais Jūs svajojate apie kažką labai priešingo, - relaksuojančio, švelnaus, raminančio.
 
       Jūs - ryški, nenuspėjama, optimistiška, linksma, išdykėliška. Jūsų idealus aromatas linksmas, saulėtas, dinamiškas, ryškus, žaižaruojantis.
 
JUMS TINKA:
O OUI! iš Lancome, Light Blue iš Dolce&Gabbana, Chance iš Chanel, Hugo Woman iš Hugo Boss, Dalissime iš Salvador Dali, Echo Woman iš Davidoff.
 
Optimistiškos moters įvaizdis: Kate Hudson, Jennifer Love Hewitt, Jessica Alba, Lindsey Lohan, Sarah Michelle Gellar, Reese Witherspoon.
     
 
 
Romantiška ir nuoširdi
       Sielos būtis Jums svarbesnė negu Jūsų mirtingojo kūno gyvenimas. Bet vis tiek Jūs neaplenkiate dėmesiu indiškų smilkalų, kiniškų parfumerinių rutuliukų ir mintinai mokate visas nemirtingas romantines poezijos eiles.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Visi Jūsų nepaprasto gyvenimo keliai turi susijungti harmoningo aromato dėka. Šviesa ir šešėlis, žiema ir vasara, sniegas ir rasa - Jūsų aromatas - gamtos ir esybės derinys. Bet kai Jūsų sieloje įsisiautėja audra, tada Jūs virstate tikra raganaite, ir Jūsų sielos puode verda kažkas saldaus, aitraus, svaigaus!
 
       Apie Jus galima pasakyti, kad Jūs - emocionali, pozityvi, romantiška, subtili, svajinga, linkusi įsimylėti, dvasinga, jausminga, jautri, harmoninga, poetiška, sentimentali. Jūsų idealus aromatas prašmatnus, paslaptingas, jausmingas, švelnus, jaudinantis, moteriškas, traukiantis...
 
JUMS TINKA:  
Laura iš Laura Biogiotti, Miracle iš Lancome, O OUI! iš Lancome, Noa iš Cacharel, Echo Woman iš Davidoff.
 
Romantiškos moters įvaizdis: Charlize Theron, Kira Knightley, Drew Barrymore, Uma Turman, Kirsten Dunst, Scarlett Johansson, S ophie Marceau.
     
 
Madinga ir šiuolaikiška
       Jūsų lūpdažio spalva bus reklamuojama Vogue tik po keturių mėnesių, o ekskliuzyviniai marškinėliai aplenkia laiką dviem sezonais. Jeigu kas ir žino, kas yra "fashion" ir "haute couture", tai būtent Jūs. Aišku, Jūs informuota apie išpardavimus ne tik gimtinės, bet ir Paryžiaus, Londono, Niujorko parduotuvėse.
 
       Greičiausiai, Jūsų profesija susijusi su kažkuo ultrašiuolaikišku - televizija, kinu, internetu. Jums daugelis pavydi, bet ne visi sugeba įžvelgti už išorinių "blizgučių", kad Jūs - labai graži moteris.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Svarbiausia - nepavėluoti! Visos parfumerijos naujienos turi būti Jūsų! Nors kartais Jūs pastebite, kad su malonumu įkvėpiate beviltiškai pasenusių Jūsų mamos kvepalų aromatą...
 
       J ūs - ryški, šokiruojanti, mėgstanti permainas, visada dėmesio centre, ir visada žinanti paskutines naujienas. Jūsų idealus aromatas ryškus, originalus, kreatyvus.
 
JUMS TINKA:
Passion D'Ambre.
 
Madingos moters įvaizdis: Christina Aguilera, Rihanna, Reese Whiterspoon, Paris Hilton.
   
Sportiška ir energinga
       Galbūt Jūs ir ne Olipminės rinktinės narė, bet fakto, kad Jūs nuolat tobulinate savo kūną, neįmanoma paneigti. Ryte - bėgimas ir tempimo pratimai, dieną - šeipingas ir jėgos pratimai, vakare - baseinas ir sauna! Tai Jūsų stilius? Nuostabu! Tačiau Jūs susiduriate su sunkumais renkantis kvepalus, nes Jums atrodo, jog intensyvus fizinis krūvis nesuderinamas su sodria parfumerija.
 
       Ko Jūs tikitės iš aromato? Gaivumo, gaivumo ir dar kartą gaivumo! Jūsų kūnas dažnai būna įkaitęs ir drėgnas, ir aromatas jokiu būdu neturi tam prieštarauti! Nors, kartais, švenčių progą, Jums norėtųsi kažko - ak! - ilgesingo ir svaiginančio...
 
       Jūs - užsispyrusi, aktyvi, mobili, pasitikinti savimi, ryžtinga, tikslinga, optimistiška, žingeidi, principinga. Jūsų idealus aromatas gaivus, jaudinantis, tonizuojantis, dinamiškas, žvalinantis, neįkyrus, natūralus.
 
JUMS TINKA:
 
Energingos moters įvaizdis: Britney Spears, Mila Jovovich, Renee Zellweger, Meg Ryan, Jennifer Aniston, Avril Lavigne, Hilary Duff.
   
 
       Tikėkimės, jog viename iš šių "portretų" Jūs nors dalinai atpažinote save. Visiškai nebūtina "įkalinti" savo individualumo į vieno iš p ateiktų įvaizdžių rėmus. Greičiau, Jūs, pagalvojusi, surasite tris ar keturis tipus. Svarbu visada suvokti, koks vaidmuo Jums atitenka tam t ikru momentu, ir atitinkamai parinkti parfumeriją.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rugile
2009-06-04 12:19:58
Paistalai... :) Hugo woman tinka beveik visiems moteru tipams.. :))) Ir apskritai, kas geriau nei as pati gali nuspresti, kas tinka. Svarbiausia, kad patiktu man. O kvapas fataliskumo ar energijos tikrai neprides, jei esi pilka pelyte :)))
Alma
2009-05-09 12:47:02
che, kaip pirstu i aki - turiu abu Amor amor ir Jadore :P