• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kvepalai atspindi tavo sielą  1 

Autorius: imunitetas.lt
2010-02-18 17:00:00

Kvepalai atspindi tavo sielą
flickr.com nuotr.

Kiekvienam metų laikui - savas kvapas, teigia parfumerijos specialistai. Žiemą kvepalai turi “šildyti” bei teikti jaukumo jausmą. Tam geriausiai tinka šiltas vanilės dvelksmas, minkštos medžių kvapų natos, šiltas gėlių aromatas.

Nepirkite kvepalų, jei jų kvapą uostėte tik nuo popierinės juostelės. Ji apie aromatą papasakos ne daugiau nei nuotrauka apie žmogų.  Tik papurkšti ant kūno kvepalai atskleis savo tikrąjį veidą.

Nesunku pastebėti, kad tais pačiais aromatais pasikvėpinę žmonės, gali kvepėti skirtingai. Ir nieko čia nuostabaus, juk mes kiekvienas turime savo kvapą, kurį formuoja hormonai ir tam tikros bakterijos, esančios ant mūsų odos. Todėl iš tiesų suprasti tinka tau kvepalai ar ne, galėsi tik tada, kai suprasi, kaip aromatas “draugauja” su tavo pačios kvapu.

Įsitikinti pasirinkimo teisingumu padės pojūčiai. Verta žinoti, kad 100 proc. jums tinkančių kvepalų aromatą jausite tik pirmą jūsų pažinties dieną. Visą kitą laiką tavo receptoriai jo “nepastebės”.

Kvepalų naudojimas - tikras altruizmas: dovanoji aplinkiniams puikų aromatą, džiugini juos, tačiau pati nieko neužuodi. Nosis imasi darbo tik tuomet, jei kas nors negerai, pavyzdžiui, susirgai ir pagausėjo prakaitavimas.

 

Tau tinkančius kvepalus organizmas priima kaip normą. Jeigu pagauni save, kad vis dar užuodi savo kvepalus, geriau jų nenaudoti - tau jie netinka ir receptoriai apie tai signalizuoja.

 

Verta žinoti:

 

Kvepalai:  Jų sudėtyje yra 12-30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12-24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvėpintis vakare.

 

Kvapusis vanduo: Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6-12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka 6-8 val.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Ar dažnai kvepinatės?
Taip, neišeinu iš namų nepasikvepinusi (-ęs)
255 (80.95 %)
Kartais
54 (17.14 %)
Nesikvepinu. Aš už natūralų žmogaus kvapą.
6 (1.9 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Abelupe
2010-02-19 15:01:18
Mielas Petruškevičiau, "Amber" yra aliuzija i ambra, ambergris, ambra grisea, ambre gris (medziaga gaunama is banginio kupročiaus, arba kašaloto (Physeter macrocephalus)), bet ne i gintara... :) Gintaras parfumerijoje nenaudojamas.