• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nauja „Artistry“ makiažo kolekcija akims  2 

Autorius: Eli.lt
2012-05-28 14:16:00

Tiesioginės prekybos lyderė pasaulyje „Amway“ pristato naują „Artistry“ makiažo kolekciją akims, kuri apima ilginantį blakstienų tušą, akių kontūro ir antakių pieštukus su keičiamomis šerdelėmis.

Naujoji „Artistry“ kosmetikos kolekcija buvo sukurta moteriai, kuri vertina kokybę, inovatyvius sprendimus ir nesenstantį klasikinį stilių. Lengvai naudojami aplikatoriai suteikia galimybę pačiai pasidaryti precizišką ir tikslų profesionalų makiažą.

„Artistry“ „Length & Definition“ blakstienų tušas – ilgina, atskiria ir paryškina blakstienasNaujasis „Artistry“ ilginantis blakstienų tušas yra tinkamas sukurti padūmavusių akių efektą bei natūralų įvaizdį. Speciali „OptiLength“ formulė po vieno padengimo išilgina blakstienas iki 70%, tačiau neapsunkina jų ir padeda išvengti gumulėlių susidarymo. Vitaminas E ir jojobos aliejus maitina ir drėkina blakstienas. Šepetėlis „Flex“ su specialiais šereliais atskiria kiekvieną blakstieną ir padengia ją nuo pat šaknų iki galiukų. Tokiu būdu pasiekiamas nepriekaištingas įvaizdis, kuris išsilaiko visą dieną. Šis „Artistry“ ilginantis blakstienų tušas netrupa ir yra išbandytas oftalmologiškai, todėl yra tinkamas kontaktinių lęšių nešiotojoms. Blakstienų tušas yra lengvai užtepamas ir nuvalomas, naudojant tik šiltą vandenį.

„Artistry“ akių kontūro pieštukas su keičiamomis šerdelėmisNaujasis „Artistry“ akių kontūro linijos pieštukas yra pirmasis toks su keičiamomis šerdelėmis, kurios yra penkių atspalvių: juodmedžio, tviskančios juodos, espreso, bronzinės ir vidurnakčio mėlynumo. Dėl kreminės tekstūros pieštukas leidžia tiksliai nubrėžti liniją šitaip dar labiau išryškinant akių kontūrą. Kempinėlė padeda sklandžiai sulieti linijas ir kontroliuoti intensyvumą, nuo subtilios linijos dienos įvaizdžiui iki ryškesnės vakarui. Akių kontūro linijos pieštukas yra atsparus vandeniui, todėl ilgai išsilaiko ir nereikalauja smailinimo.

„Artistry“ antakių pieštukas su keičiamomis šerdelėmisNaujasis antakių pieštukas su keičiamomis šerdelėmis padeda lengviau suformuoti ir paryškinti antakius, suteikiant jiems tinkamą atspalvį. Ypač plonas išsukamas antakių pieštuko galiukas preciziškai sukuria antakių formą. Keičiamos šerdelės yra dviejų atspalvių: smėlinės ir juodos. Kitame pieštuko gale yra šepetėlis, kuris padeda iššukuoti antakius.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rūta
2012-06-20 21:03:04
Pritariu, labai gera ir kokybiška kosmetika, nors kaina ir didesnė už Maximoje parduodamų tušų, bet kokybė verta pagyrimo. Už mažesnę kainą šių produktų galima įsigyti sudarius sutartį ir perkant prekes internetu, tai labai paprasta, užsiregistruoti galima gavus pakvietimą. jei kas nors nori pakvietimų, kreipkitės.

Tel.nr.: 86395177, rutavalantinaite@gmail.com.
Onute Step
2012-06-03 14:52:49
Tai tikrai nuostabi kosmetika,,ARTISTRY,,naudoju visa kosmetika sitos firmos.Pabandykite,tikrai liksite patenkintos.