• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pabandysim – pasakysim!  1 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-10-05 17:09:00

Pabandysim – pasakysim!
Liaupsės naujausiems, veikliausiems kremams, sutikite, gali ir likti tik liaupsės, jeigu gražiai skambantys pažadai, prasidedantys standartine įžanga „jau po kelių savaičių galėsite džiaugtis...“ neišsipildo nė dešimčia procentų. Tačiau yra kompanijų, kurios nebijo atiduoti savo naujausių išradimų tiesiai į mūsų gležnas rankeles. Kad griežtai objektyviai įvertintume.


Jeigu visos galėtume sau leisti kiek Madonna – būtume ne tobulos, būtume tiesiog „ledinės“. O tegu Madonna pabando susikurti save amžinai jauną ir nesenstančią, be pajuodusių paakių ir raukšlelių ties lūpų kampučiais – kokios stengiamės išlikti mes, neturėdamos būrio kosmetologų, vizažistų, trenerių ir plastinės chirurgijos specialistų. Tegul pabando išlikti amžinai jauna būdama ne Madonna, o Monika iš Utenos, Marija iš Kauno, Miglė iš Šiaulių ar Meilė iš Vilniaus.

Kosmetikos kompanija Avon trims moterims – ne žvaigždėms, ne karalienėms, galinčioms sau leisti nuo ryto iki vakaro mirkti prabangiausiuose SPA lepinant savo odą įvairiomis stebuklingomis procedūromis, o tokioms kaip jūs – dirbančioms, auginančioms vaikus, ruošiančioms vakarienę ir bandančioms kuo ilgiau išsaugoti grožį bei jaunystę, – suteikia galimybę pačioms išbandyti savo produktą – kompanijos AVON linijos Anew Reversalist naktinį kremą bei serumą, skirtus vyresnėms nei 30 metų moterims. Kuriant šį kremą ir serumą pirmą kartą panaudota technologija „Activinol“, aktyvinanti atkuriamąsias odos molekules ir padedanti ypač veiksmingai kovoti su pirmaisiais senėjimo požymiais
– raukšlėmis. „Activinol“ skatina aktivino gamybą ir odos atsinaujinimo procesą. Kaip žada kompanija Avon, jau po dviejų savaičių oda atrodo gyvybingesnė, o po keturių – gaivi ir stangri, pastebimai sumažėja raukšlių bei dėmių. Naudojant kremą drauge su serumu oda atsigauna 20 procentų greičiau.

Rašyti apie tai, ko net neuostei ir rankose nelaikei, būtų tas pat, kaip pasakoti, kuo kvepia medus, matomas iš tolo geltonuojantis sandariame stiklainyje, oriai stovinčiame ant šeštos prekystalio lentynos...Todėl Jurgita Varnaitė-Kačinskienė, dirbanti UAB „DHL Lietuva“, auginanti 1,5 metų dukrelę, šiuo metu besilaukianti antro vaikelio, verslininkė Gražina Grigutienė ir aš – žurnalistė Eglė Zubkauskaitė – visą mėnesį naudosime šį kremą, stebėsime savo odos būklę, fiksuosime jos pokyčius ir vėliau viską jums papasakosime IE VOJE lapkričio mėnesį.

www.avon.lt

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gin
2009-10-08 15:00:38
vienas is tu kremu tikrai geras... pasitepus iskart jauciasi ne riebumas ant odos, o kazkoks kaip svelnumas.. gal as nepirkau kokiu brangiu kremu, bet sis, kuri trupputi panaudojau, isties mane suzavejo :)