• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sėkmės aromatai - žvaigždžių aromatai

2009-05-13 00:00:00

Sėkmės aromatai - žvaigždžių aromatai
www.parfume.lt

Įžymybių aromatai tapo itin populiarūs pasaulinėje 60-milijardinėje parfumerijos rinkoje.

 
Moterys-įžymybės, kurios ryžosi užsiimti parfumerija:
Beyonce
Jessica Simpson
Celin Dion
Shania Twain
Sarah Jessica Parker
Elizabeth Taylor.
 
       Tuo metu, kai vienos žvaigždės pačios renkasi ingredientus arba flakoną, kitos tiesiog priskiria aromatui savo vardą ir siunčia jį į prekybą. Kodėl parfumerijos kompanijos su džiaugsmu priklijuos Beyonce veidą ant savo produkcijos? Tiesiog tai labai sėkmingas marketingo žingsnis.

       "Aromato brendo kūrimas nuo pat pradžių, be jokių kompanijų-filialų pagalbos - labai brangiai apsieina, - sako Candace Corlett, vienos Niujorko firmos specialistė. - Trumpesnis kelias prekybos apimčiai didinti - suteikti aromatui žvaigždės vardą".

       Pasak tų, kurie seka parfumerinių brendų atsiradimą, dabar rinkoje egzistuoja 138 garsenybių aromatai. Be abejo, tai rekordas. Kieno gi kaltė, kad 138 garsenybės mano, jog Jūs turite kvepėti kaip jos? Galbūt kalta Elizabeth Taylor? Jos parfumas White Diamonds surinko daugiau nei 1 milijardą dolerių nuo 1991 metų ir buvo pripažintas pačiu geriausiu iš visų garsenybių aromatų.

       Dabar, kai egzistuoja toks didelis pasirinkimas garsenybių aromatų, kaip gi išsirinkti? Nenusiminkite, jeigu kuris nors aromatas Jums netiko - yra daug kitų, ne mažiau gundančių ir malonių aromatų.
 

Beyonce
        Tommy Hilfiger savo aromato True Star veidu padarė Beyonce. Tai yra gėlių aromatas su "kvapniųjų žirnelių, sausmedžio ir kviečių grūdų natomis". True Star - gaivus, malonus ir seksualiai jaudinantis.
 

Jennifer Lopez
        J. Lo netenkino vieno jos aromato buvimas rinkoje, todėl ji sukūrė kelis - Glow, Still, Miami Glow, Live ir patį naujausią, Love at First Glow.

       Glow atsirado pirmas. Tai švelnus, seksualus, gaivus aromatas su vaisių atspalviu. Po to atsirado Still, kerintis baltųjų pipirų žiedų, sake, bergamočių, apelsino žiedo, rožės, jazminų, frezijos ir sausmedžio derinio aromatas. Miami Glow - gėlių aromatas, kuris leidžia suprasti, jog Jūsų laukia linksmybės. Šis aromatas parduodamas su prašmatnia apyranke Miami Charm. Aromatas Live buvo sukurtas įvairių pažiūrų moterims, todėl šis aromatas pasižymi vaisių ir muskusinėmis natomis. Paskutinis aromatas nuo J. Lo, Love at First Glow, - pats tyrumas flakone su vanilės, persiko ir jazminų ekstraktais.
       Taip kad, rinkitės kas Jums labiau patinka - ir pirmyn į pietus, į paplūdimį.

Britney Spears
        Įdomu, jog Britney Spears vilioja "Luizianos magnolijos aromatas su kriaušės ir vandens lotoso priemaiša" (apie Curious aromatą).

       Nenusiminkite, jeigu Jums jis netinka, arba jeigu Jūs alergiška kriaušei, nes kitas parfumas Fantasy nuo Britney vadinamas "magišku meilės viralu, su prinokusių vaisių , keksų ir muskuso aromatu".

Paris Hilton
        Paris Hilton kvepalams "originaliu" pavadinimu Paris Hilton būdingas "užšaldytų obuolių ir mimozos žiedų" aromatas. Parfumas maloniai kvepia citrusiniais.
 

Sarah Jessica Parker
        Sarah Jessica Parker aromatas Lovely tikriausiai geriausiais iš visų. Tai tradicinis moteriškas aromatas, kurį kadaise lygindavo su White Diamonds aromatu nuo Elizabeth Taylor. Lovely net buvo apdovanotas Oprah Winfrey padėka. Jis traukia prašmatnesnes ir vyresnio amžiaus moteris, nes būtent šių savybių dėka Parker tokia populiari. Tai ryškus ir ironiškas aromatas su pačiulio ir levandų, gaivaus mandarino ir obuolių martinio natomis.
       Jeigu aromatas patinka Oprah, jis turėtų būti geras!
 

Shania Twain

        Jeigu Jūs pavargote nuo "sekso dideliame mieste" ir Jūs norite nuvažiuoti į kaimą, tada rinkitės aromatą Shania (prekybos ženklas Stetson). Prekybos ženklas Coty Beauty's Stetson bendradarbiauja su Shania Twain, kad sukurtų moteriškų kvepalų liniją, kurioje bus 4 aromatai. Tai bent!

      
Išsirinkite aromatą, kuris tinka Jums labiausiai, bet atminkite: jeigu Jūsų dievaitis turi savo aromatą, tai dar nereiškia, kad Jūs privalote juo kvepėti!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus