• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilistė pataria: kokį makiažo šepetėlį rinktis?

Autorius: Balsas.lt
2012-03-27 14:25:00

Stilistė pataria: kokį makiažo šepetėlį rinktis?
Balsas.lt nuotr

Vizažo specialistai dažniausiai savo krepšyje nešiojasi dešimtis skirtingų šepetėlių makiažui, nes geras meistras turi turėti ir gerus įrankius. Jei norite kokybiško makiažo, naudokite atitinkamus šepetėlius. Pamirškite apie tapybą pirštais ar vienkartinius šepetėlius, parduodamus kartu su šešėliais.

Žinoma, šepetėlių yra visokiausių formų ir spalvų. Tačiau norint pasidaryti tobulą makiažą namuose jums tikrai nereikia įsigyti visų rūšių. Štai keletas patarimų, kurie jums padės susiorientuoti pasiūlos gausybėje. Visų pirma, kad galėtumėte būti „pati sau meistras“, jums reikės tik septynių skirtingų teptukų.

1 žingsnis: šepetėlio šereliai. Renkantis šepetėlį, svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Kosmetikos priemonių rūšis padės jums išsirinkti iš natūralaus (dažniausiai sabalo ar ponio plauko) ir sintetinio (dažniausiai akrilo ar plastiko) pluoštų rūšių. Natūralaus plauko teptukus rinkitės birioms kosmetikos priemonėms (šešėliams, skaistalams, kompaktinei pudrai ir t. t.), o skystas priemones (pudrą, korektorių, skystus šešėlius ir t. t.) tepkite su sintetinio plauko šepetėliais, nes jie sugeria mažiau skysčio nei natūralūs, o natūralūs šereliai išlaiko birius produktus ant galiukų ir tolygiai paskirsto ant odos.

2 žingsnis: šepetėlio dydis. Šepetėlio dydį rinkitės pagal veido vietą, kurią juo dažysite. Turite atkreipti dėmesį, ar šepetėlis jūsų rankose lengvai manevruoja, yra pakankamai lankstus, nėra aštrus.

3 žingsnis: jums reikalingi šepetėliai. Didelis, apvalus, purus, su ilgesniais lanksčiais šereliais. Kam jums jo reikia? Šis šepetėlis ant odos tobulai paskirsto makiažo pagrindą, užmaskuoja poras ir veido nelygumus. Naudojimas: pamirkykite šepetėlį į pudrą ir sukamaisiais judesiais denkite veidą. pradėkite nuo skruostų ir keliaukite link veido kraštų. Jei priemonė labai tiršta, galite sudrėkinti šepetėlį vandeniu, taip veidą padengsite plonesniu ir lengvesniu sluoksniu.

Šepetėlis kompaktinei pudrai. Minkštas, apvalus ir didelis natūralių šerių šepetėlis. Kam jums jo reikia? Natūraliai padengia veidą, leidžia sunaudoti daug mažiau priemonės, nei tepant ją minkšta kempinėle. Naudojimas: pabadykite šepetėlį į priemonę ir lengvais, dideliais sukamaisiais judesiais denkite veidą.

Šepetėlis skaistalams ir bronzinei pudrai. Mažas, standus, plokščias šepetėlis. Kam jums jo reikia? Šis šepetėlis tobulai ryškiai padengs akių voką bei sutaupys priemonės. Naudojimas: dažykite voką lengvu potėpiu nuo vidinio akies kampučio link išorinio.

Šepetėlis akių šešėlių maišymui ir išskirstymui. Minkštas, apvalus, natūralių šerelių šepetėlis. Kam jums jo reikia? Tai pagrindinis šepetėlis šešėlių maišymui, kuriuo viską atliksite lengvai ir preciziškai. Naudojimas: sukamaisiais arba šluojamaisiais judesiais sumaišykite dvi spalvas arba išskirstykite spalvos kontūrą.

Akių kontūro/antakių šepetėlis. Mažas, kampu kirstas sintetinių arba natūralių šerelių šepetėlis. Kam jums jo reikia? Tai labai praktiškas šepetėlis, kuriuo galėsite nubrėžti akių kontūrą bei pakoreguoti antakius. Naudojimas: akių kontūrą brėžkite smulkiais judesiais iš akių vidinio kampo į išorinį. Galite naudoti tiek skystą akių kontūrą, tiek ir šešėlius. Antakius koreguokite smulkiais brūkšneliais, pasitelkite savo natūralios antakių linijos kryptį.

Lūpų dažų šepetėlis. Mažas, plonas, apvalių kraštų šepetėlis. Kam jums jo reikia? Tai tobulas pagalbininkas tolygiai lūpų spalvai ir aiškiam kontūrui išgauti. Naudojimas: dažus juo tepkite iš lūpų vidurio į kraštus lengvais braukiamaisiais judesiais.

Atminkite, šepetėlius būtina reguliariai plauti, kad juose nesiveistų bakterijos. Šiam reikalui įsigykite specialų, purškiamą šepetėlių valiklį arba į stiklinę įlašinkite plaukų šampūno ir joje paplakite šepetėlius, išskalaukite švariu tekančiu vandeniu. Kad tolygiai išdžiūtų ir nesusilankstytų šereliai, džiovinkite paguldytus ant sauso rankšluosčio.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus