• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tik 4 žingsneliai iki nepriekaištingo akių makiažo  1 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2011-10-12 11:03:00

Tik 4 žingsneliai iki nepriekaištingo akių makiažo
freedigitalphotos.net

Norėdamos pasidaryti idealų akių makiažą, turėtumėte žinoti pagrindines taisykles. Eli.lt pasiruošusi Jums jas pristatyti.


Žingsnelis Nr.1 - Antakiai: Tai itin svarbi veido dalis, kuriai turite skirti ypatingą dėmesį. Jei Jūsų antakiai nereikalauja išskirtinės priežiūros, galite jų formą koreguoti pati, tik pamačius, kad reikia, tačiau jei Jūsų antakiai yra ypač tankūs arba šviesūs, Jums būtinai reikėtų apsilankyti pas kosmetologę. Jei antakių paryškinimui renkatės specialų pieštuką, jį Jums naudoti reikės kiekvieną dieną, o jei spalvą koreguosite grožio salone, ji išsilaikys nuo keturių iki dvylikos savaičių.


Žingsnelis Nr.2 - Vokai: Tai dar viena itin svarbi veido dalis, kurią moterys neretai nusprendžia paryškinti. Jei naudojate kreminės spalvos akių šešėlius, tai rinkitės tik vieną spalvą – nemaišykite kelių spalvų, nes atrodysite netvarkingai. Jei naudojate skystus šešėlius akims, tai geriausia juos patepti pirštais, bet ne su kempinėle, mat į ją įsigeria visas dažas ir spalva, patepta ant akies voko, šiek tiek pakeičia atspalvį.


Žingsnelis Nr.3 - Akių linija: Dažnai mes, moterys, norėdamos pabrėžti akių gilumą, apibrėžiame jas juodu arba tamsiai rudu pieštuku. Toks variantas galimas, tačiau jis yra itin kaprizingas ir netinka šviesioms akims arba tokioms, kurios yra įdubusios. Akių kontūrą rinktis gali tik didelių ir tamsių akių atstovės, tačiau atminkite, kad jei norite kuo lygesnio akių linijos pabrėžimo, turite naudoti kuo minkštesnį akių pieštuką ir apatinę akies dalį dažykite nuo išorinio akies kampučio link vidinio, o viršutinę akies dalį – atvirkščiai.


Žingsnelis Nr.4 - Blakstienos: Kiekvieną rytą blakstienas dažome nė negalvodamos. Vos kelios minutės ir blakstienos atrodo puikiai, tačiau jei niekur neskubate, turite laiko ir norite idealaus akių makiažo, tai teks šiek tiek pažaisti. Viršutines blakstienas dažyti reikia atidžiai: visų pirma, tušo šepetėliu padažome blakstienų galiukus, o tada perbraukiame šepetėliu per visas blakstienas. Svarbi taisyklė: Jei Jūsų akys linkusios drėkti, dažnai ašaroja arba Jūsų laukia itin jautri diena, tai akis būtinai dažykite tušu, kuris būtų vandeniui atsparus.

 
Kas madinga?


Garsiausi pasaulio visažistai šiemet išskiria pagrindines akių makiažui tinkančias spalvas. Jos yra šios: sidabrinė, turkio, auksinė ir persikų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ma
2012-09-01 03:00:45
Tikrai pabandysiu