• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tobulo ir ilgai išliekančio makiažo paslaptys

Autorius: Eli.lt
2013-04-18 16:00:00

Ryte pasidažote, tačiau iki darbo pabaigos makiažas jau pavargęs? Žinote, kad jūsų laukia ilga diena, kurios metu norisi atrodyti tobulai? Tikriausiai tokios situacijos pažįstamos beveik visoms merginoms ir moterims. Visų pirma, reikėtų naudoti kokybišką kosmetiką, o taip pat ir išmokti kelias profesionalių visažistų ir stilistų gudrybes.

Blakstienų tušasUždažykite vieną sluoksnį tušo, kol jis nespėjo nudžiūti gabaliuką vatos priglauskite prie birios pudros ir jį priglauskite prie blakštienų galiukų. Palaukite 30 sekundžių, kad nudžiūtų ir tą patį pakartokite su antru sluoksniu. Beje, tušas geras, jeigu maksimalų efektą išgaunate vos dviem jo sluoksniais.

Jeigu naudojate blakstienų rietiklį, tai jį naudokite prieš dažantis tušu. Maksimaliam efektui naudokite dviejų tipų blakstienų tušus - vieną ilginantį, kitą tankinantį.

Akių šešėliai

Visą akių voką pirmiausia padenkite makiažo pagrindu, tuomet biria pudra. Šešėliai idealiai laikysis, jeigu maišysite drėgnus šešėlius su biriais. Pirmiausia tepkite drėgnus, birius sumaišykite su lašeliu kūdikių aliejuko. Šešėliais akį denkite šepetėliu baksnojant, bet ne braukiant. Jeigu ant žandų ar nosies šonuose lieka akių šešėlių, tai nevalykite nei vata, nei pirštu - taip nuvalysite ir pudrą. Atsargiai priglauskite gabaliuką lipnios juostos - šešėlių likučiai prie jos prilips.

Antakiai

Jeigu jūsų antakiai ilgi ir linkę šiauštis, tai stilistai siūlo naudoti vašką, skirtą ūsams. Kiek realesnis variantas - labai mažas kiekis plaukų vaško. Veikia ir vazelinas, bet poveikis trumpesnis ir jo reikia labai labai mažai.

Maskuojamasis prieštukas

Svarbiausia pasirinkti jūsų odos spalvos priemonę. Tepkite pirštais, nes juo jų sklindanti šiluma priemonę leis paskirstyti tolygiau. Maskuojamąją priemonę tepkite jau užtepus makiažo pagrindą. Naudokite tik probleminėse vietose, kad paslėptumėte pajuodusius paakius, paraudimus, spuogelius. Visame probleminiame plote priemonę įtapšnokite pirštu. Tą daryti reiktų gerai apšviestoje patalpoje, kad nepersistengtumėte.

PudraPrieš naudojant pudrą įsitikinkite, kad makiažo pagrindas gerai pasiskirstęs, kaip taisyklė, jo daugiau lieka ant kaktos, smarko ir nosies, tad prie šių vietų priglauskite servetėlę. Naudokite pudros kempinėlę ir ją prispauskite prie veido, tepti ar braukyti nereikia. Taip padengus visą veidą pasiimkite pudros šepetėlį ir juo kaktos link smakro perbraukite, kad neliktų pudros pertekliaus - ypač skrupulingai tą darykite, jeigu ant jūsų veiduko yra plaukelių ir būtent tose vietose, kur jie auga.
Bronzantą naudokite tik nosies bei skruostikaulių linijoms, jeigu norite juos paryškinti.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus