• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Verslininkė iš Estijos lietuvėms pataria nebijoti ryškiau dažytis

Autorius: Genutė Žalienė, "Laisvalaikis"
2009-07-01 08:04:00

Verslininkė iš Estijos lietuvėms pataria nebijoti ryškiau dažytis
"Laisvalaikis" nuotr.
Kadaise baigdama mokyklą per vasaros atostogas ji dirbo tam, kad galėtų nusipirkti mėgstamos kosmetikos. Prieš 12 metų Švedijoje įkurtos kompanijos makiažo tinklu, turinčiu per 160 parduotuvių visuose žemynuose, dvidešimt ketverių metų mergina taip susižavėjo, kad įsigijusi "Make Up Store" franšizę ir atidariusi parduotuves Vilniuje bei Klaipėdoje, planuoja atidaryti dar kelias. Dabar lietuvės gali dažytis tais pačiais šešėliais, kokiais dažosi Švedijos ir Norvegijos karališkųjų šeimų nariai ir dainininkė Bejonsė Noulz (Beyonce Knowles). Pusantrų metų gyvenanti Lietuvoje estė KRISTINA TRIPOLSKAJA, kompanijos "Make Up Store" Lietuvoje valdomos bendrovės "Kristyle" direktorė, atsako į klausimus.

- Kaip atsiradote Lietuvoje?
- Likimas.

- Meilė?
- Taip, sakau - likimas.

- Kaip į jūsų sprendimą palikti gimtąją Estiją reagavo artimieji?

- Jie palaikė mano sprendimą išvažiuoti, bet jei kas nepavyktų - visada laukia grįžtant.

- Sunku buvo svetimą kalbą pramokti per metus?
- Jūsų kalba tikrai sunki, bet turėjau labai gerą mokytoją, lankiau kursus, daug mokiausi.

- Buvote Estijos, Suomijos ir Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionė. Ar dabar sportuojate?
- Be sporto jau negaliu išgyventi, reikia, kad būtų išlaikytas raumenų tonusas - tada jaučiuosi gerai. Mėgstu važinėtis riedučiais, bet čia nerandu gero kelio.

- Nuo kada pradėjote domėtis kosmetika?
- Šalia sporto visą laiką kosmetika buvo įdomi, ieškojau įvairios informacijos, kaip dažytis, nes trūko žinių. Paskui pamačiau "Make Up Store" parduotuvę Estijoje. Užėjau pažiūrėti. Patiko aptarnavimas: priėjo prie manęs, išdažė, parodė, papasakojo, kaip reikia dažytis.

- Ar sunku buvo įkalbėti vyrą "RD Capital Development" bendraturtį Dainių Kriaučiūną, kad padėtų jums kurti verslą?
- Tai yra verslas. Jam patiko idėja, atlikome rinkos tyrimą ir nutarėme pradėti.

- Ar ne per didelė našta jūsų gležniems moteriškiems pečiams vadovauti lietuviškam kolektyvui?

- Komanda, su kuria dirbu, yra labai gera, visi mane palaiko, turbūt supranta, kad ir man sunku. - "Make Up Store" kosmetika vadinama profesionalia.

Kas tai yra?
- Profesionali kosmetika yra itin geros kokybės, sukurta profesionalams, bet būtent "Make Up Store" profesionali kosmetika - visoms moterims. Pvz., akių šešėlių spalva iš karto matyti pakuotėje, ji tokia ryški bus ir ant akies voko, nereikės tepti kelis kartus.

- Kokie "Make Up Store" lojalumo programos pranašumai?
- Įsigijęs trisdešimt penkis litus kainuojančią kortelę tampi "Make Up Store" klubo nariu ir gauni dešimties procentų nuolaidą visoms prekėms visame pasaulyje. Pas mus vyksta klubo vakarai, kur būtent šiems klientams, turintiems kortelę, pristatome naujausias tendencijas. Tą vakarą klientėms taikoma dešimties procentų nuolaida, su kortele - jau dvidešimties procentų.

- Kokie "Make Up Store" produktai yra perkamiausi?

- Dabar Klaipėdoje turime sąrašą klienčių, laukiančių kvepalų "I do". Tai yra kvepalai iš nuotakų kolekcijos. "Cover All Mix"- maskuoklis iš trijų dalių, kurias galima maišyti tarpusavyje - produktas "must have". "Make Up Store" buvo pirmoji kompanija, sukūrusi blizgų akių linijos ryškiklį, kuris ir šiandien labai perkamas.

- Jeigu nebūtų "Make Up Store" kosmetikos, ką naudotumėte?

- Nežinau... Naudoju jau penkeri metai, visi produktai patinka. Labiausiai patinka, kad renkantis ją profesionalas pasakoja, kaip naudoti, nebūna, kad išėjusi nežinai, ką su ta pudra daryti.

- Ar tokia konsultacija kainuoja?

- Specialistai pataria nemokamai, bet norint išsamesnės konsultacijos - privati vienos valandos trukmės pamokėlė kainuos šimtą penkiasdešimt devynis litus. Pvz., ateini ir sakai, kad nori išmokti pasidaryti "dūmines" akis - tau viską papasakos ir parodys, kaip reikia tepti - nebraukti, kaip dauguma tai daro, todėl paskui nesilaiko šešėliai, ir pan. Dar už tą sumą galima išsirinkti prekių, kurios jums patiko. Jums padaromas nuostabus makiažas, suteikiama konsultacija ir dar galite pasirinkti kosmetikos - geras pasiūlymas, ar ne? (Šypsosi.)

- Kokius pastebite Estijoje ir Lietuvoje moterų dažymosi ypatumus?
- Estės yra laisvos, atsipalaidavusios, nebijo eksperimentuoti, neįprastų spalvų, pvz., dažytis geltonais šešėliais. Čia, Vilniuje, - konservatyvu, moterys nemėgsta daug dažytis, eksperimentuoti, matyti, kad nori, bet bijo. Nereikia bijoti!

- Sūpuojate dar nė mėnesio neturinčią dukrytę. Ar sunkūs motinystės rūpesčiai?

- Auginti tokią nuostabią dukrytę - vienas malonumas. (Šypsosi.)

Baltas ir juodas aiškumas pudrų ir šešėlių potvynyje

"Make Up Store" grožio terapijos ir vizažo specialistė iš Švedijos Joana Person (Johanna Persson) dalijasi žiniomis su skaitytojomis. Būtiniausios kosmetikos priemonės išlieka tos pačios. Drėkinamoji priemonė, korektorius, makiažo pagrindas, pudra, skaistalai, tušas, "Tri brow" antakių dažai, suteikiantys spalvą, lūpų blizgesys ir keletas šešėlių spalvų.

3 dažniausios moterų dažymosi klaidos:
? Nemoka lygiai padengti skaistalų, dažniausiai jų naudoja per daug.
? Higienos nesilaikymas - svarbu valyti šepetėlius, naudojamus makiažui.
? Dengiant šešėlius per daug išeinama už voko ribų ir akis atrodo liūdnesnė, o ją reikia kaip tik pakelti.

Ekonomiškas dažymasis:
? Maskavimo priemonė "Make Up Store Dual foundation", kuria galima daug ką paslėpti bei koreguoti. Ją galima naudoti dvejopai - kaip skystą ir birią pudrą, puikiai tinka pataisyti makiažą visą dieną.
? Skaistalus galima naudoti ir akims pagyvinti. "Make Up Store" spalvoti akių pieštukai, norint pasidaryti spalvingą makiažą per trumpą laiką, yra nepakeičiami.

Sukritęs veidas be dietų:
Puikiai įmanoma susiaurinti veidą, pasitelkiant anatomijos žinias ir tinkamas priemones. Pasirenkant 1-2 tonais tamsesnę pudrą nei natūrali odos spalva ir šešėliuojant dengti vietą tarp skruostikaulio ir žandikaulio. Patarimas: atsistokite prieš veidrodį, kad šviesa kristų virš galvos, pažiūrėkite, kur natūraliai krenta šešėliai, tas vietas ir patamsinkite.

Klasikinio dūminių akių "viliotinio" pamokos:

Kad šešėliai ilgiau išliktų - denkite makiažo pagrindu akių vokus. Reikalingi 3 produktai: juodas akių pieštukas, šešėliai, pvz., juodas ir šviesesnis. Juodu pieštuku brėžkite per visą voką, tuomet denkite tamsų šešėlį ir šviesesniu išsklaidykite. Svarbu nepamiršti brėžti juodu pieštuku vidinę akies liniją - intensyvumui išlaikyti.

Ryškiausios 2009 m. vasaros dekoratyvinės kosmetikos tendencijos:
? Švytėjimas. Bronzinė spalva kuria saulės įdegį su žvilgesiu.
? Akcentuojamos akys, antakiai, lūpos neutralios.

Ryškiausios 2009 m. rudens dekoratyvinės kosmetikos tendencijos:
? Ryškinamos akys ir lūpos. Rekomenduojamos matinės gilios ir tamsios spalvos: purpurinė, ruda, sidabrinė, auksinė. Naudojami spalvoti akių pieštukai ir tušai.
? Makiažo pagrindas šviesus, gerai pritaikytas bei padengtas.
? Nagų lako spalvos derinamos prie galvos aksesuarų, batų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus