• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 būdų kaip kovoti su celiulitu

Autorius: Lina Smaidrytė
2011-10-07 09:20:00

10 būdų kaip kovoti su celiulitu
freedigitalphotos.net

Celiulitas – neišvengiamas ir labiausiai nepageidaujamas moterų palydovas. Pasaulyje daugiau kaip 90 proc. moterų turi didesnį ar mažesnį celiulitą. Dauguma su juo susiduria dar paauglystėje. Kaip kovoti su celiulitu, pataria sveikatingumo ir sporto klubo „G7 Sportas“ bei „Lieknėjimo akademijos“ specialistai.

 

Celiulito mažinimo klausimais konsultuoja „G7 Sportas“ kineziterapeutė Indrė Kizytė ir „Lieknėjimo akademijos“ kineziterapeutė, masažistė Rasa Vegytė.

 

1. Masažas namuose


Celiulito pažeistų vietų masažas gerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, leidžia greičiau šalinti riebalus. Atliekant masažą namuose, patariama naudoti natūralių šerių šepečius, medinius rutuliukus (plaušinės formos). Kineziterapeutės pataria masažą pradėti sukamaisiais judesiais nuo šlaunies išorinės pusės (ties keliu), kilti aukštyn ir švelnesniais, sukamaisiais judesiais leistis žemyn šlaunies vidine puse žemyn. Taip pat reikėtų masažuoti ir užpakalinę šlaunies dalį bei sėdmenis (lanku pagal sėdmenų formą) kylant aukštyn. Svarbiausia – masažus atlikti reguliariai.

 

2. Anticeliulitiniai kremai


Anticeliulitinių kremų yra begalė, kineziterapeutės pataria juos naudoti kartu su masažu. Dėmesį reiktų atkreipti į tai, kad anticeliulitinio kremo sudėtyje būtų jūros dumblių, kofeino, kaštono, vitamino A, negyvosios jūros mineralų.

 

3. Anticeliulitinės kelnės


Šias kelnes rekomenduojama nešioti bent dvi valandas po to, kai pasitepėte anticeliulitiniu kremu. Jos leidžia laisvai sportuoti. Jos taip pat veiksmingos saunose (jų dėka skysčiai greičiau pasišalina iš organizmo). Geriausia tarpusavyje derinti anticeliulitinius masažus, kremus ir kelnes.

 

4. Veiksmingi anticeliulitinių priemonių receptai


Kineziterapeutės rekomenduoja išbandyti jų naudojamus receptus. Šveitiklio receptas: kavos tirščiai su medumi, pasigaminti reikės šaukšto medaus, trijų šaukštų kavos tirščių ir kelių lašų eterinio aliejaus. Dar vienas šveitiklio receptas atkeliavęs iš Tailando: juodąsias sezamo sėklas sumaišyti su natūraliu jogurtu ir gauta mase masažuoti celiulito pažeistas vietas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus