• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Diskusija: kokia turi būti vyro kūno priežiūra? (apklausa)  8 

Autorius: eli.lt
2010-11-29 10:45:00

Diskusija: kokia turi būti vyro kūno priežiūra? (apklausa)
123rc.com

Atėjo pats metas skirti dėmesio ir stipriosios lyties atstovams. Nors šiame portale daugiausiai dėmesio skiriama moterims, tačiau pastebėjome, jog dažnai po straipsniais komentuoja vyrukai, o ką jau kalbėti apie facebook gerbėjus, tarp kurių yra daugiau nei kelios dešimtys stipriosios lyties atstovų.


Šiame straipsnyje pagvildensime estetikos temą. Tačiau ne apie moters manikiūrą ar pedikiūrą, ne apie plaukų priežiūrą kalbėsime. Šį kartą visas dėmesys bus skirtas vyrų estetikai ir...jų kūnui.


Kiekviena mergina rūpinasi savo kūnu kaip tik išmano: dažo plaukus, atlieka cheminį blakstienoms, kosmetologės kabinete rūpinasi savo veido oda, paprašo atpalaiduojamo viso kūno masažo, rūpinasi nagais, depiliuoja kūną ir tai tėra tik itin maža dalelė kiekvienos merginos atliekamų grožio ritualų. Ir viskas dėl to, kad pačiai jaustis it deivei ir kad patikti tam vieninteliam – savo išrinktajam.


O kaip dėl vyro kūno priežiūros? Gali pasirodyti, kad straipsnis susidės iš retorinių klausimų, taip yra todėl, kad nenorėdami prikišti savo subjektyvios nuomonės, norime leisti Jums pasireikšti ir pamėginti atsakyti į klausimus, kad galima būtų padaryti vienokias ar kitokias išvadas.


Pamėginkime įsivaizduoti savimi prisižiūrinčio vyruko dienotvarkę. Jos bus dvi. Stipriosios lyties atstovo, kuris ypač daug dėmesio skiria savo kūnui ir vyro, kuriam nė motais atsiradusios pirmosios raukšlės ar neįdegęs kūnas, nes jis spinduliuoja žavesiu, kuris sklinda iš vidaus.


Vyrukas – saldainiukas:


8:00 kontrastinis dušas
8:15 šviežiai spaustų vaisių sultys
8:30 makiažas: veido tepimas drėkinamuoju, maitinamuoju kremu, patepamos lūpos, kad nesuskilinėtų išėjus į lauką.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Kokia turėtų būti kasdienė vyro kūno priežiūra?
Moters ats.: Pati minimaliausia: vyriškumas slypi ne išvaizdoje, bet elgesyje ir sugebėjime bendrauti su moterimi;
42 (42.42 %)
Moters ats.: Vyras privalo prisižiūrėti lygiai taip pat, kaip prisižiūri kiekviena moteris;
41 (41.41 %)
Moters ats.: Man patinka tik prisižiūrintys vyrukai - saldainiukai. Būčiau nieko prieš, jei vyras savo išvaizdai skirtų daugiau dėmesio nei aš pati;
2 (2.02 %)
Vyro ats.: kūną prižiūriu minimaliai. Vyriškumas slypi kitur;
12 (12.12 %)
Vyro ats.: nuolat lepinu save soliariumu, įvairiais kremais, depiliacijomis ir pan.;
2 (2.02 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
As
2011-04-08 09:09:50
Manau, kad cia kiekvienas turi atsakyti sau, nes skirtingi dalykai patinka skirtingiems zmonesms.Straipsnis tuo ir puikus, kad nepersa kazkas savo nuomones arba visuomenes stereotipu.Iskelti puikus klausimai,linkiu teisingu isvadu :)
ema
2010-12-01 12:31:55
as tai si straipsni supratau kaip lengva provokacija, kad kiekvikenas skaitytojas galetu issakyti savo nuomone - tiek vyras tiek moteris. man tai asmeniskai fyfukai nepatinka, o cia aprasyta idealiai atitinkanti panasaus vyruko dienotvarke, teko kazkada susidurti ;DD ziauru buvo
asdf
2010-12-01 11:13:56
jei jau vyras tai jam nereikia nei kremo, nei vazelino, nei kvepalu? o gal vyrams neskilineja nei lupos, nei veidas nuo salcio nasauseja? o kam tie kvepalai, gal tegul nesikvepina?
kas sito straipsnio autore? gal pagal Tave vyrams nei praustis nereikia? kazkokia mazvaikiska rasliava.
nors aisku, kas per daug tas nesveika....