• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grakšti eisena ir jos paslaptys  2 

Autorius: Nevestushka.ru
2009-08-19 15:28:00

Grakšti eisena ir jos paslaptys
Jupiterimages nuotr.
Grakšti eisena – svarbi jūsų įvaizdžio dalis. Nuo jos priklauso pirmas įspūdis, kurį jūs padarysite žmonėms. Jei žmogus eidamas žirglioja, pernelyg kraipo klubus ar garsiai šlepsi, neretai tampa pašaipų objektu. Be to, tokia nerangi eisena palieka nemalonų įspūdį, neigiamai veikia aplinkinius. Ir visai kas kita kai žmogus eina lygiai, dailiai, ištiesęs pečius ir išdidžiai pakėlęs galvą.

Vaikščioti reikėtų nedideliais, bet ir ne per mažais, tolygiais žingsniais, truputėlį pasukus pėdų priekį į šalis.

Ištaisyti savo eisenos trūkumus jums padės paprasti pratimai, tobulinantys eiseną.

1.    Žingsniai vietoje, neatitraukiant kojų nuo grindų

Atsistokite į pradinę padėtį – pėdos vos vos pražergtos. Kilstelėkite kairės kojos pėdą nuo kulno, pirštai lieka prispausti prie grindų. Skaičiuodama „vienas“ nuleiskite kairę pėdą ir pakelkite dešinę. Kojos pirštų ir toliau neatitraukite nuo grindų. Su skaičiumi „du“ leidžiate dešinę ir vėl pakeliate kairę pėdą. Keliamos pėdos kelias turi būti sulenktas, o stovinčios ant grindų – tiesus. Rankos, sulenktos per alkūnes, juda į taktą kojoms. Pratimas atliekamas pakankamai greitu tempu.

2.    Pėdos sukimas ratu

Atsisėskite ant kėdės, užsimeskite koją ant kojos. Koja, kuri atsidūrė viršuje, „pieškite“ ore didelius plačius ratus. Pėda turėtų tapti tarsi įsivaizduojamo pieštuko smaigaliu. Keturi ratai į kairę, keturi – į dešinę. Tada pakeiskite kojas.

3.    Pasivaikščiojimas su svoriu

Šis pratimas patogus tuo, kad jį galima atlikti bet kurią laisvą minutę, specialiai tam neskiriant laiko. Užsidėkite knygą ant galvos (pakankamai, bet ne pernelyg sunkią) ir vaikščiokite nedideliais žingsneliais. Beje, tai vienas seniausių žinomų grožio puoselėjimui skirtų pratimų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ieva
2009-08-19 16:00:01
Oi ne, graži eisena ir graži laikysena - nebūtinai įgimtas, tai -ir išmokstamas dalykas. Man vaikystėje vis priekaištaudavo mama, kad kūprinuosi, kad vaikštau dideliais žingsniais kaip bernas. Paskui leido į pramoginius (dabar - jau sportiniais vadinasi) šokius - iškart pasitaisė ir laikysen, ir eisena. Gera šokėja netapau, bet laikysena išliko :)
ol
2009-08-19 15:43:04
vargu ar grazios eisenos yra ismokstama (na gal dideliu pastangu deka, jei kiekviename zingsnyje galvoji, kaip dabar koja statyti), mano eisena (gerai gerai, giriuosi as cia) isskirtine (ar grazi - nezinau, saves is sono nestebiu), tiesiog nugara visada labai tiesi, ir tam, kad taip vaiksciociau nereikejo jokiu pratimu, tai igimta ir viskas.