• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio chirurgė atsako į Jūsų klausimus  8 

2008-11-28 00:00:00

Grožio chirurgė atsako į Jūsų klausimus
Indrė Sakalauskaitė
Grožio chirurgijos srityje Jus konsultuoja vienos iš lyderiaujančių plastinės chirurgijos klinikos Lietuvoje VitkusClinic plastikos chirurgai. Į Eli.lt skaitytojų klausimus atsako „VitkusClinic“ plastinės chirurgijos gydytoja Indrė Sakalauskaitė.

 

Klausimai - atsakymai:

 

Norėjau pasiteirauti: aš turėjau auskarą bamboje - dabar jį išsivėriau ir norėčiau užauginti, tačiau jau pusė metų tą darau. Auskaro skylutė lyg ir užaugo, bet vizualiai atrodo, kad ne. Ar įmanoma panaikinti randelius, patamsėjimus, kad neliktų žymių apie buvusį pradūrimą, kokiu būdu ir kokia būtų kaina.

 

Agnė

Indrės atsakymas:

 

Gerbiama Agne, randelį, likusį po auskaro išvėrimo bamboje, pašalinti chirurginiu būdu įmanoma, tačiau bet kokiu atveju randelis lieka. Jo dydis priklauso nuo Jūsų odos struktūros. Po operacijos rekomenduojami specialūs tepalai, kurie blukina, minkština suformuotą naują randelį. Operacijos kaina priklauso nuo konkretaus rando dydžio, ji gali svyruoti nuo, todėl geriausiai būtų, jeigu Jūs galėtumėte atvykti į apžiūrą.

 

===============================

 

Norėčiau daugiau sužinoti apie akių viršutinių vokų operaciją. Man yra 39 metai.Kada ją patartina daryti,kiek laiko trunka operacija ir kiek laiko reabilitacija,t.y.po kiek laiko galima grįžti į darbą? Taip pat domina ir operacijos kaina. Ar tokias operacijas kas nors atlieka Kaune?

 

Irma

Indrės atsakymas:

 

Gerbiama Irma, viršutinių vokų plastika – viena iš dažniausiai atliekamų plastinių operacijų. Jos atliekamos esant viršutinių vokų odos raukšlių pertekliui, atsiradus riebalinėms sankaupoms. Tokie pokyčiai galimi bet kuriame amžiuje, todėl operacija atliekama atsižvelgiant į jos būtinumą, o ne į paciento amžių. Šios operacijos gali būti atliekamos vietinėje arba bendroje nejautroje. Operacija užtrunka apie valandą, tai priklauso nuo pokyčių apimties ir nuo atliekančio specialisto profesionalumo. Pooperacinė siūlė sutampa su natūralia voko riba ir yra beveik nepastebima. Pacientas į namus išleidžiamas tą pačią arba sekančią dieną po operacijos. Siūlai ištraukiami 2 – 3 parą po operacijos, tada žaizdos kraštai yra papildomai suklijuojami specialiais pleistrais, kurie nuimami maždaug po penkių parų. Į darbą pacientas gali grįžti po 8 – 12 dienų, priklausomai nuo gijimo proceso. Randai tampa beveik nepastebimi po 4 savaičių. Viršutinių vokų plastinės operacijos kaina VitkusClinic yra 5000 litų. Į operacijos kainą yra įskaičiuotos visos operacinės išlaidos, nejautra, mokesčiai, medikamentai, tvarsliava, visa pooperacinė priežiūra: siūlų išėmimas, pakartotinos apžiūros. Kaune yra gausu plastikos chirurgijos klinikų, kuriose dirba patyrę šios srities specialistai. Visų jų adresus galite rasti internete ir pasirinkti Jums tinkamiausią.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nesakysiu
2011-11-20 20:58:24
Pas mane nuo auskaro lupoje liko skylute, kaip galeciau ja panaikinti, gal lazeriu o gal botulino injekcija, ir kiek tai kainuotu?
stase
2010-08-23 09:31:27
pas mane buvo zaizda ant nosies o po tos zaizdos liko zime ir ta zyme raudona ka man daryti patarkit nes tuoi reiks eiti i mokykla lb prasau
as
2010-04-22 11:44:19
noriu suzinoti ar tik mano vienos mazosios lytines lupos yra ilgesnes nei iprastu ar ira daugiau tokiu moteru man del to nesmagu pries partneri ir paciai negraziai ziurisi jauciu diskomforta ir labai gedijuosi.zinau kad yra daromos operacijos bet jos nepigios prasau atsakykit ar as tokia viena?