• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išprotėję dėl kūno  1 

Autorius: Violeta Sorkinienė, IEVA
2009-09-24 09:39:00

Išprotėję dėl kūno
Laikai, kai privalėjai taikstytis su gamtos duotu kūnu, — jau praeitis! Dabar gali koreguoti ne tik jo formą, bet ir spalvą, kvapus ar netgi skleidžiamus garsus.


Madingos merginos dabar skaptuoja visokius piešinius ant intymiosios vietelės arba išvis ją nuskuta. Tuo tarpu Japonijoje tarp jaunų merginų, ypač nuotakų, labai populiarios vadinamosios „nakties gėlės“ — priklijuojami gaktos plaukai. Pasirodo, šioje šalyje plaukų stygius toje vietelėje gali tapti net savižudybės priežastimi!

Viduramžiais į karą išjodami vyrai savo moterims užjuosdavo skaistybės diržus. Manai, tai atgyvena? Va, ir ne! Tik dabar vaidmenys pasikeitė: moteris, leisdamasi į tolimą verslo kelionę, gali brangiausiojo pasididžiavimą apsaugoti tam tikru užmaunamu narveliu, garantuosiančiu ištikimybę.

Šiuolaikiniam žmogui nebe taip baisu netekti kurios nors savo galūnės. Jei medikai nespės ar šiaip negalės prisiūti nurėžtos tikrosios, neverta pulti isterijon, nes ją pakeis neką prastesnė dirbtinė. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje už 10 000 svarų galima įsigyti puikią bioninę ranką, kuri tikrai nedrebės kitą dieną po smagiai praleisto vakarėlio.

Beje, pameni istoriją, kaip garsusis boksininkas Mike‘as Tysonas nukando savo priešininkui Holyfieldui ausį? Pavyzdys pasirodė užkrečiantis: neseniai viena indė per kivirčą nukando... savo brolienės ausį. Bet nieko baisaus — mat už atitinkamą sumą gali įsigyti ne tik silikoninę ausį, bet ir nosį. Daugiausia kainuoja akys — beveik 4000 dolerių už vieną.

Kompleksuoji dėl mažų krūtų? Tik už 1,50 JAV dolerių Kolumbijoje gali nusipirkti skysčio, kuriuo tepamos krūtys, sako, gerokai padidėja. O jei nori, kad jos būtų dar ir stangrios, teks skristi į Belgiją: ten rasi specialių liemenėlių su ledu. Pakanka kasdien dėvėti jas bent po 5 minutes, kad speneliai imtų styroti.

Į neviltį varo kumpa nosis, o operacijos ne — ne tavo kišenei? Nesikrimsk. Meksikoje gali įsigyti tam tikrą plastmasinį lankelį, kurį įkišus į nosį ši įsitempia ir pasikelia. Taip lengvai patobulinsi nosies formą be chirurgo skalpelio.

Žinai, kaip viena moteriškė apibūdino savo vyrą? „Lovoje jis dieviškas — neknarkia!“ Jei taviškis kasnakt knarkia, liaukis jį kumščiuoti. Jau išrastas knarkimo slopiklis, kurį įkišusi sutuoktiniui į nosį galėsi džiaugtis ramiu miegu.
Kaip tu valaisi ausis? Kinai tam naudoja ištisą rinkinį metalinių įrankių, primenančių vąšelius bei ylutes. Prie kai kurių iš jų pritvirtintos plunksnelės. O jei tau skauda ausį, pabandyk į ją įkišti pašildytą driežo uodegą ir palaukti, kol atvės. Kolumbijoje šis metodas padeda.

Nori atrodyti lieknesnė? Pamiršk korsetą! Kolumbijos transvestitai tam naudoja lipnų polietileną, paprastai naudojamą maistui vynioti. Tiesa, patartina ilgai taip susiveržus nebūti: gali pasijusti kaip suomiškoje pirtyje.
 Žmonės skirtingi, jų poreikiai — taip pat. Itin aktyvioms Žaliųjų judėjimo dalyvėms sukurti specialūs tamponai — be jokių chemikalų.

Kartais norėtum vibratoriumi praskaidrinti darbo dieną, bet bijai jį nešiotis: o jei kas nors netyčia pamatys?! Paklosi 16,60 dolerių — ir niekas nė neįtars, kad tavo rankinėje guli anaiptol ne rožiniai lūpų dažai (tik užsimiršusi nepaskolink jų kokiai nors bendradarbei).

Ar žinai, kad Japonijoje seksualesniais laikomi rausvi, o ne tamsūs speneliai? Nenusimink, jei tau šioje srityje nepasisekė: yra sukurti specialūs dažai, suteiksiantys norimą rausvumo atspalvį net ir šokolado spalvos speneliams.

Tie patys nenuilstantys japonai sukūrė tabletes, nuo kurių pievų gėlėmis pakvimpa išmatos. Ir šukas, kuriomis perbraukus per plaukus išnyksta rūkalų kvapas.

Garsi prancūzų rašytoja Koletė kadaise pareiškė: „Moteris gali padaryti viską, ką ir vyrai, išskyrus vieną — stovėdama apšlapinti sieną“. Tikra revoliucija įvyko Venesueloje: nuo šiol jos gyventojos, bijančios apsikrėsti viešuosiuose tualetuose, skystus gamtos reikalus gali atlikti stovėdamos — tam sukurti  trikampiai popieriniai paketai su nupjautu galiuku.

Manai, kad kraujo grupės rūpi tik medikams? Klysti. Japonijoje į tai atsižvelgia net prezervatyvų kūrėjai: jie kiekvienos kraujo grupės vyrams gamina skirtingus prezervatyvus.

Tai — dar toli gražu ne viskas, ko gali prireikti tavo kūnui. Rūpinkis juo — juk jame gyvena tavo nemirtinga siela. Tobulumui ribų nėra.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Linuteee
2009-09-24 21:31:46
oho, labai patiko straipsnis:)