• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jūsų priešas celiulitas  3 

Autorius: grozioklubas.lt
2013-08-16 09:00:00

Jūsų priešas celiulitas
flickr.com

Žodis apelsinas skamba labai skaniai. Iš karto akyse prabėga vaizdas apie ką tik nuskintą, sultingą, oranžinės spalvos vaisių. Tačiau ne visiems iškyla tokie gražūs vaizdiniai. Daug kam šis žodis asocijuojasi su celiulitu, kitaip vadinamąja “apelsino žievele”.

Celiulitas gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp moterų, bet ir   tarp vyrų. Beje, ne tik apkūnių, bet ir lieknų žmonių. Celiulito pažeista oda atrodo tarsi grublėta apelsino žievelė, kuri dažniausia paveikia sėdmenų, šlaunų, rankų odą. Pasitikrinti, ar turite celiulitą, galite paprastai : nykščiu ir rodomuoju pirštu sugnybkite lopinėlį šlaunies odos. Jei jos audinys panašus į apelsino žievelę, nesijaudinkite, nes tai yra ne celiulitas, o tik spaudimo išryškinta moteriškojo junginio struktūra. Celiulitas yra tuomet, kada ir nespaudžiant oda nelygi , tarsi gumbuota, su iškilimais bei įdubomis. 

Tam, kad artėjant pavasariui galėtumėte džiaugtis pagražėjusiomis savo probleminėmis vietomis, siūlome išbandyti keletą priemonių celiulitui mažinti.

Pirmiausias patarimas, be abejo yra mitybos sureguliavimas. Valgykite daug vaisių, daržovių, jokių saldumynų, cukraus, saldžių gėrimų. Atsisakykite ir gazuotų gėrimų bei alkoholio. Jie ypatingai geri celiulito draugai. Į savo mitybos racioną įtraukite pupų, košių, makaronų, rupios duonos, paprikų, brokolių, špinatų. Sumažinkite druskos kiekį.

Nerūkykite, atsisakykite visų žalingų įpročių. Netgi taurė vyno pablogina padėtį.

Numeskite papildomus kilogramus. Tik tai darykite palaipsniui, nes staigus svorio kritimas tik dar labiau paaštrins padėtį. Rūpestingai kramtykite maistą venkite valgyti vėlai vakare.

Venkite aptempiančių drabužių. Tai pablogina medžiagų, kraujo ir skysčių apytaką, kas savo ruožtu skatina celiulitą.

Gerkite daug vandens. Nemažiau aštuonias stiklines vandens per dieną. Sumažinkite kavos, juodosios arbatos kiekius.

O štai pankolio arbata, rozmarinų, žalioji puikiai tiks. Šios arbatos skatina greitesnę skysčių apytaką. Turėtumėte žinoti, kad rozmarinų ir pankolio arbatų, arba eterinių aliejų turi vengti tie, kas turi aukštą kraujospūdį, ir sergantys epilepsija. Jei geriate kavos, ar juodos arbatos puodelį, būtinai kompensuokite jį vandens stikline. Gėrimus gerkite tik kambario temperatūros, nes šalti - skatina celiulitą.

Venkite vidurių užkietėjimo.

Po vonios naudokite kiparisų, kadagio, ar šalavijų aromatinius aliejus. Jie kovoja su celiulitu iš vidaus.

Pagulėkite šiltoje (jokiu būdu ne karštoje) vonioje su sauja   jūros druskos.

Sportuokite, darykite raumenis tonizuojančius pratimus.

Masažuokite celiulito pažeistas vietas. Jei neturite galimybių pati, pasitelkite profesionalo pagalbą.

Išmokite taisyklingai kvėpuoti: ramiai ir giliai. Jei Jums trūksta žinių, pasimokinkite iš specialistų.

Atsipalaiduokite. Yra įrodyta, kad celiulitas kaupiasi, kai raumenys yra įtempti. Užsiimkite joga, meditacija, dienorasčio rašymu, mezgimu.

Ir svarbiausia mylėkite save. Jei labai stipriai norėsite, įdėjusios šiek tiek pastangų, savo priešą celiulitą lengvai įveiksite. Sėkmės ir sveikatos. 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:01:50

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
pff
2010-03-01 18:54:48
visiska nesamone, kad salti gerimai sukelia celiulita!
omg
2010-03-01 11:11:24
nesupratau to sakinio, kad norint suzinoti, ar turi celiulita, turi suspausti oda etc. ir iskart konstatuojama, kad tai nera celiulitas :) as manau, kad yra, ir tik zingsnelis iki jis isryskes