• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip padidinti krūtinę?  92 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-08 13:00:00

Kaip padidinti krūtinę?
123rf.com
Dauguma moterų norėtų turėti dideles krūtis, tačiau daugelį metų šia tema buvo neatviraujama ir ji buvo apgaubta  tam tikrų paslapčių. Iš tiesų, padidinti krūtinę yra kur kas paprasčiau, nei Jūs galėjote pagalvoti. Viskas priklauso nuo hormonų, kurių yra kiekvienos moters organizme, taip pat ir maiste, dėl kurio hormonų bei krūtų augimas...padidėja!

Priežastimi, dėl kurios vienų moterų krūtys didelės, o kitų mažos yra estrogeno hormonas: kuo daugiau jo mūsų organizme, tuo didesnė moters krūtinė. Estrogenas – tai hormonas, kuris suteikia mūsų kūnui moteriškas linijas. Tai vienintelis ir svarbiausias moters organizmo faktorius, kuris lemia krūtų augimą, dėl kurio vyksta menstruacijos.

Hormono įtaka panaši į „stebuklingą formulę“, kuri priverčia smegenis didinti krūtinę, kai Jums dar 13 metų ir stabdo jų augimą, kai Jums 15-18 metų. Tačiau, deja, daugumai moterų estrogenas „įsako“ sustabdyti krūtų augimą, kai jų dydis neatitinka trokštamo.

Šią gamtos „klaidą“ ištaisyti yra labai paprasta. Jei norite padidinti krūtinę, Jums pakaks valgyti tuos maisto produktus, kurie organizme padės gaminti estrogeną.

Estrogenas – tai natūrali medžiaga, kurios yra daugelyje maisto produktų. Rozmarinas, apelsinai turi labai daug estrogenų, kurie padės augti krūtims ir jos gali padidėti net 1-2 dydžiais! Nepamirškite, kad Jums neužteks tik maisto.
 
Norėdamos turėti gražią ir standžią krūtinę, privalote sportuoti ir kiekvieną dieną atlikti pratimus, skirtus krūtinei. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Liveta
2019-08-24 00:40:25
Sveiki kodel man net me aug krutine man jau 16 ir man net ne auga o Mano klasokes auga o man man
Rugile
2018-06-25 21:57:13
Man 12 metu sveriu 45kg ūgis 160 mano krūtinę vos 3cm o klasiokes jau nesioja moteriškas liemeneles . Ką daryti?
Barbara
2018-04-25 09:23:10
Sveikos, yra tokia situacija. Man yra 20 metų ir pas mane iš vis neauga krūtinė. Nežinau net ką daryti. Labai daug valgau ir net irternete naršiau ką reikia valgyti, kad krūtinė didelė užaugtų. Tai yra tie produktai, kurios valgau ir vistiek jokio poveikio. Pas motiną klausiau kodėl pas mane neauga krūtinė, nors pas mus su genais viskas gerai ir pas mamą ir močiutę jokių problemų dėl šito nebuvo. Tai iš tikrųjų nežinau ką daryti man tokioje situacijoje, nes plastinės operacijos, net nesiruošiu daryti, nes gali būti blogos pasekmės.