• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kūnas jums bus dėkingas  1 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė
2012-04-11 17:35:00

Visi trokštame būti sveiki. Vienas kitam linkime sveikatos, nes tik ją turėdami galime galvoti apie ką nors kita, siekti užsibrėžto tikslo ir džiaugtis gyvenimu.Padėkite televizoriaus pultą

Kiekvienam sveikatos receptas gali būti skirtingas, tačiau būtini elementai yra sportas, ekologiški produktai ir medicina. Judėjimas – gyvybė. Sportuojantys žmonės yra sveikesni, gražesni ir laimingesni. Ir visai nesvarbu, kokią sporto šaką pasirinksite. Kūnas jums bus dėkingas, jei televizoriaus nuotolinio valdymo pultą iškeisite į raketę, o fotelį – į bėgimo takelį.

Sportuojant svarbu, kad jaustumėtės komfortiškai. Naudojant ekologiškus ir veiksmingus preparatus galima puikiai savimi pasirūpinti. Vaistinių lentynos lūžta nuo prekių gausos, tačiau ne visos jos yra veiksmingos ir natūralios.

Išsiskiria kokybe

Platų aukštos kokybės natūralių medicininių preparatų ir priemonių asortimentą siūlo vokiečių kompanija „Sport-med“, kuriai priklauso prekių ženklas ROWO. Kompanijos įkūrėjai specializuojasi fizioterapijos, sporto ir profilaktinės medicinos srityje, o visos preparatų sudėtinės dalys – tik natūralios veikliosios medžiagos. Ši produkcija labai populiari Vokietijoje ir Europoje, nes išsiskiria kokybe, efektyviu poveikiu ir plačiu praktiniu panaudojimu.

Dauguma sportuojančių savo krepšyje nešiojasi ir naudoja kaip pirmąją pagalbinę priemonę ROWO gelį, skirtą sportuojantiems. Tai veiksminga raumenų ir sąnarių skausmo gydymo priemonė su japoninių mėtų aliejumi, naudojama atsigaunant po sporto traumų, gydant išnirimus, sumušimus, sausgyslių uždegimus ir patempimus.

Pasižymėdamas šaldomuoju poveikiu, ROWO gelis sportuojantiems veikia būtent ten, kur reikia. Šaltis užkerta kelią skausmui ir slopina jo suvokimą sąmonėje, šalčio stimuliuojamos nervinės skaidulos, esančios odos paviršiuje, nustoja skleisti skausmo signalus. Gelis puikiai atvėsina ir atpalaiduoja pavargusias kojas, o vasarą suteikia malonų palengvėjimą, ramina niežulį po vabzdžių įkandimų.

Visi ROWO produktai nesukelia šalutinio poveikio, todėl jais galite drąsiai pasikliauti.

Pagalba visais atvejais

Šaldomasis purškalas ypač tinka sportininkams ir žmonėms, dirbantiems aktyvų fizinį darbą, nes akimirksniu šaldo, gaivina, vėsina odą ir blokuoja skausmo pojūtį.

Šildomasis balzamas su pipirų ekstraktu yra viena dažniausių naudojamų priemonių. Pasaulio profesionalai sportininkai ir mėgėjai, kenčiantys nuo įvairių rūšių raumenų skausmo, sukelto netinkamos laikysenos arba fizinio krūvio dirbant kompiuteriu, naudoja balzamą ir vertina jo šildomąsias savybes.

Kojų ir venų balzamas su paprastųjų kaštonų ekstraktu ir alavijais veiksmingai gydo veninio kraujo susitelkimus (varikozės sukeltą venų išsiplėtimą), kojų patinimus dėl per didelio krūvio, drėkina ir tinka sausos, šiurkščios pėdų odos priežiūrai.

Šildomasis pėdų gelis išspręs šąlančių pėdų problemą. Ypatinga gelio sudėtis su kamparu užtikrina ilgai išliekantį šilumos ir komforto jausmą.

Kremas su elnių taukais, D-pantenoliu ir vitaminu E tinka naudoti kiekvieną dieną namuose, darbe, sporto varžybose arba tiesiog pėdų odos priežiūrai. Jis saugo nuo nuospaudų ir pūslių susidarymo, minkština odos raginį sluoksnį ir sukurdamas apsauginę plėvelę užtikrina idealią odos apsaugą nuo trynimosi. Kremas idealiai tinka sportininkams – dviratininkams, slidinėjimo ir pėsčiųjų žygių mėgėjams.

Medicina yra svarbi sveikatos recepto sudedamoji dalis, be kurios šiuolaikiniame pasaulyje išsiversti labai sunku. Tačiau ir medicina gali gydyti cheminiais arba augaliniais preparatais. Tik nuo mūsų priklauso, ką pasirinksime – drastišką chemiją ar efektyvų, bet švelnų, dovanotą gamtos natūralų produktą.
Šių prekių ieškokite „Šeimos“, „Gintarinėse“ ir „Norfos“ vaistinėse.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ieva
2012-04-25 13:18:33
Dar viena reklama.