• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naminio vaško receptas depiliacijai  3 

Autorius: Moters Savaitė
2011-05-21 13:47:00

Naminio vaško receptas depiliacijai
123rf.com

Idealios moters kojytės privalo būti be plaukelių, todėl depiliacija tampa didžiausia problema dailiajai lyčiai. Jei norite, kad jūsų kojytės ilgą laiką būtų švelnios ir be plaukelių, naudokite vašką depiliacijai.
 
Vaškavimas – tai seniausias būdas palaikyti grožį ir išsilaisvinimas nuo plaukuotumo. Juo naudojosi dar senovės Graikijos gražuolės.

Vaškinės depiliacijos metu plaukeliai pašalinami su šaknimis. Todėl naujas plaukas jo vietoje išauga ne iš karto. Depiliacinį vašką galite įsigyti parduotuvėje, tačiau Jūs galite vašką pasigaminti ir namuose. Tuo labiau, kad parduotuvėse parduodamas vaškas yra nenatūralus.

Naminio vaško receptas

Tokią depiliacijos procedūrą atlikite vieną kartą per mėnesį.

Norint paruošti vašką, jums prireiks:

0.5 kg cukraus;
3 citrinos;
1,5 arbatinio šaukštelio glicerino;

Cukrų suberkite į emaliuotą puodą, supilkite trijų išspaustų citrinų sultis. Sumaišykite ir pastatykite ant mažos ugnies. Vėliau, kai cukrus ištirps, tirpalą virkite tol, kol jis taps rusvas. Tada vašką nukelkite nuo ugnies, atvėsinkite. Vašką ant kojų reikia tepti tokį karštą, kiek galite tai leisti. Iš pradžių, išvaškuokite vieną koją, darydamos 5 cm pločio juosteles, pradėdamos nuo pėdų, kelių link. Tam patogu naudoti medinę arba plastikinę mentelę. Tą patį darykite su kita koja.
Vaškas turi visiškai sustingti ant Jūsų odos. Po to pašalinkite vašką staigiu judesiu, nuplėšiant juosteles nuo kojų. Kartu su vaško juostelėmis, pasišalins ir plaukeliai, Jūsų kojos taps lygios bei gražios.

Odos priežiūra po vaškinės depiliacijos

Gali nutikti taip, kad po depiliacijos ant kojų atsiras raudoni taškeliai. Nesijaudinkite, tai nebaisu! Po kelių valandų jie išnyks tarsi nebuvę. Po depiliacijos vašku, būtinas kojų masažas, patepkite jas drėkinamuoju kremu.
 
Štai ir viskas! Depiliacija baigta.
 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
burte
2012-05-05 13:01:01
cia gaunasi saldainiai o ne depiliacinis vaskas. vadinasi galima nuo pazastu i burna deti,busite ir grazios ir pasisaldine gyvenima :D :D :D
Tep ;]
2011-06-13 09:01:37
o kam tas glicerinas?
kkts
2011-05-28 23:30:20
čia vaško, o ne cukraus pastos receptas?