• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Odos priežiūra: sprendžiame problemas

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2011-06-06 10:47:00

Odos priežiūra: sprendžiame problemas
Dreamstime nuotr.
Ar tavo oda leidžia džiugiai pasitikti vasarą ir į valias mėgautis bronzinėmis saulės glamonėmis? Iki atostogų dar liko šiek tiek laiko – pasirūpink savo oda dabar, kad vėliau galėtum rūpintis tik poilsiu ir pramogomis!

Problema: Išsiplėtusios poros. Nors išvydus išsiplėtusias poras pirmiausia griebiamasi procedūrų, skirtų odos riebumui numalšinti, kartais priežastis glūdi visai ne čia. Dažniausiai išsiplėtusios poros – pirmasis ženklas, jog odai katastrofiškai trūksta drėgmės. Todėl visų pirma turėtum griebtis ne agresyvių odos riebumą šalinančių, o švelnių drėkinamųjų priemonių. Nepakenks ir 1-2 šveitimo procedūros per savaitę. Po jų galima į pagalbą pasitelkti ir riebesnį kremą, kuris išlygins lipidų sluoksnį ir oda vėl taptų lygi, švelni.

Problema: Jautri oda. Jautrią odą ypač greitai veikia bet koks išorinis dirgiklis: saulė, vėjas, šaltis, drėgmė. Net ir makiažo priemonėmis pasitikėti sunku: daugelis jų netinka, sukelia alergines reakcijas. Be to, jautri oda sparčiai reaguoja į netinkamą mitybą, poilsio stoką. Toks padidėjęs organizmo jautrumas į išorinius veiksnius – ne kas kita, kaip signalas, jog metas susirūpinti savo gyvenimo būdu. Suderinus darbo ir poilsio režimą bei į pagalbą pasitelkus tinkamas priežiūros priemones įmanoma atkurti odos skaistumą ir grožį. Svarbiausia – venk kosmetikos priemonių su kvapiosiomis medžiagomis, nuolat drėkink odą ir saugok nuo aplinkos veiksnių specialiomis kosmetinėmis priemonėmis.

Problema: Papilkėjusi oda. Daugelis linkę sieti papilkėjusią odos spalvą su pernelyg dažnu kavos ar juodosios arbatos vartojimu. Tačiau, pasak specialistų, turėtum šių gėrimų gerti kibirais, kad taip nutiktų. Iš tikrųjų pakitusi veido spalva dažniausiai būna susijusi su kitais faktoriais: rūkymu, riebia oda, bloga kraujo apytaka, gryno oro trūkumu, vidaus organų ligomis. Odos papilkėjimo padės atsikratyti jos šveitimas, kosmetika su vitaminais. Ypač pravers vitaminas C. Ir nepamiršk kasdien išgerti po 2 l vandens – vanduo aprūpins odą drėgme iš vidaus ir neleis jai suvysti.

Problema: Suglebusi kūno oda. Kasdienė veido odos priežiūra neretai nustelbia rūpinimąsi viso kūno oda. O ši, žinoma, ima keršyti prarasdama stangrumą, suglebdama ir sudirgdama. Nors kūno kaukės, įvyniojimai į dumblius bei masažai su eteriniais aliejais ir medumi ne tik padeda atgauti pirmykštį odos stangrumą, bet ir pasiekia net giluminius paodžio sluoksnius, vis dėlto pati veiksmingiausia priemonė kūno odai puoselėti – kasdienės kontrastinio dušo procedūros. Jos suteiks žvalumo ir energijos bei sustiprins imuninę sistemą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus