• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pedikiūras namuose  2 

Autorius: www.grozioklubas.lt
2013-10-05 18:00:00

Pedikiūras namuose
Jupiterimages nuotr.

Kaip ir rankų, taip ir kojų nagais reikia rūpintis. Pedikiūrą galite pasidaryti namuose. Štai keletas patarimų kaip tai atlikti.

Gerai nuvalykite nagų laką. Jei naudosite vatos gabalėlius, jie velsis, tad geriau naudokite vatos diskelius. Sudrėkinkite vatos diskelį nagų lako valikliu ir kruopščiai nuvalykite seną nagų laką. Jeigu lakas iš karto nenusivalo, uždėkite diskelį ant nago ir kurį laiką palaikykite.

Kojų nagams kirpti geriausia naudoti aukštos kokybės žirklutes. Kirpkite nagus tiesiai, palikdami maždaug 3 mm ilgio.

Norėdami nagui suteikti švelnią kvadrato formą, dildykite nagus viena kryptimi. Naudokite dildę, tačiau venkite metalinės, nes metalinės dildės nagus žaloja. Švelnesnis dildės paviršius skirtas nuglotninti nagų kraštams, o šiurkštus paviršius - trumpinti ir suteikti nagams formą.

Įpilkite šilto vandens į plokščią dubenį. Įdėkite vonios druskos, aromaterapijos aliejų ir įmerkite kojas į vandenį. Kuo kietesnė Jūsų kojų oda, tuo ilgiau turite jas laikyti vandenyje. Į vandenį įpilkite maždaug ketvirtį puodelio pieno. Pieno rūgštis suminkština negyvą odą. 

Kiekvieną nagą patepkite odelių aliejumi ir įtrinkite. Palaukite minutėlę, o tada su mentele švelniai atstumkite odeles. Odelėms nukirpti naudokite žnyplutes.

Naudokite kūno ar pėdų šveitiklį ir pėdų dildę ar šlapią pemzą ir trinkite mirusias ląsteles nuo kulnų ir pėdų. Tikslas sušvelninti, o ne pašalinti. Jeigu Jūsų kojos pasidaro ryškiai raudonos, sustokite. Tai reiškia, kad šveičiate per stipriai.

Kruopščiai nusausinkite pėdas ir tarpupirščius bei patepkite maitinamuoju kremu. Pėdas įtrinkite, o odeles vėl sudrėkinkite trupučiu odelių aliejaus.

Nagų lako valikliu nuvalykite aliejų nuo nagų. Tuomet užtepkite nagų lako pagrindą. Vieną brūkštelėjimą per nago vidurį, o kitus du kraštuose. Stenkitės neužlakuoti ant nagų odelių. Iš viso tepkite tris sluoksnius, o tada vieną viršutinį sluoksnį. Nagų lako pertekliui pašalinti naudokite mentelę apvyniotą vata ir suvilgytą nagų lako valikliu arba tiesiog ausų krapštuką.

Leiskite nagų lakui visiškai išdžiūti ir tik tada aukitės batus.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:01:19

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
lolita
2013-10-13 17:20:52
na jau ne taip paprasta su tuo pedikiuru.Svarbu nuimti suragejusia oda nuo pedu ,,pagalveliu,, ir kulnu.Sita dalyka daro ,,nusmirgeliuodami,, oda arba nuskutama specialiais peiliukais skirtais pedikiurui.As uz sena buda- nuskutima peiliukais.Visa sita dalyka galima pasidaryti namuose,bet geriau nueiti pas pedikiurininke,tiesa procedura nera pigi.