• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki grožio tabu  3 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2011-03-30 15:00:00

Penki grožio tabu
123rf.com

Tu moteris! Tu privalai kiekvieną akimirką būti graži! Ar ankstus rytas, ar vėlus vakaras po sunkios darbo dienos, turi išsaugoti savo grožį ir moteriškumą. Mes Tau nesiūlysime nuolat vaikščioti pasidažius arba su aukštakulniais, nesiūlysime ir eilinę dieną su vakarine šukuosena eiti į gatvę. Mes Tau, kaip moterys moteriai, išvardysime pagrindinius PENKIS moters grožio TABU. Jei vengsi jų, spinduliuosi moteriškumu ir Tavo vyras Tave visada mylės!

Pirmasis grožio tabu: Riebaluoti plaukai. Ar trečiadienis, ar šeštadienis, rytą turi pradėti dušu arba bent jau galvos plovimu. Švarūs bei purūs plaukai suteiks Tau pasitikėjimo savimi, o praeiviai bei kolegos slapta svarstys Tavo sugebėjimus net ir ankstyvą rytą atrodyti gražia.

Antrasis grožio tabu: Neprižiūrėti antakiai. Ar žinojai, jog antakiai formuoja veido formą ir bruožus? Kiekviena moteris turi prižiūrėti savo antakius - nuolat juos pešioti, o esant išblukusiai spalvai - padažyti juos cheminiu pieštuku.

Trečiasis grožio tabu: Nemalonus burnos kvapas. Ką turi kiekvieną rytą daryti? Teisingai! Valytis dantukus! Rytą pradėk nuo mėtinės dantų pastos, šviežio obuolio ar stiklinės sulčių - gaivus burnos kvapas tikrai garantuotas. Bet jei dėl organizmo sutrikimų (tam tikrų ligų), nemalonus burnos kvapas Tave kamuoja jau ilgą laiką, savo rankinėje (į kurią telpa visas Tavo gyvenimas) turi turėti mėtinės kramtosios gumos arba mėtinių ledinukų. Nepamiršk mėtinukų svarbių susitikimų metu, kai teks bendrauti su žmogumi akis į akį, nesilaikant didelio atstumo.

Ketvirtasis grožio tabu: Nesutvarkyti nagai. Jei su savimi visada turėsi bent jau dildę arba nagų lako valymo priemonę, tavo nagai atrodys puikiai. Būna kartais dienų lyg tyčia, kai nulūžta ilgas nagas arba ryškus nagų lakas atsilupa. Todėl turėdama pirmuosius pagalbininkus, atrodysi gražiai! Nepamiršk, jog idealiai sutvarkyti nagučiai moteriai yra labai svarbu tiek kiekvieną dieną darbe, tiek svarbaus susitikimo metu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristė
2011-05-03 11:03:13
Labai teisingai ir paprastai. Nieko nėra baisiau už apsileidusią moterį.
debilAI
2011-04-12 22:21:09
pfffffffff
Linute
2011-04-09 19:38:57
puikus strapsnis, lb patiko :)