• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Strijos: iš kur jos ir kaip jų išvengti?  4 

Autorius: Gerda Morozovienė
2012-05-09 10:45:00

Strijos: iš kur jos ir kaip jų išvengti?
Freedigitalphotos.net
Pats metas atidaryti paplūdimio sezoną! Tačiau vis atidėlioji, nes gėdijiesi strijų? Na ir iš kur jos galėjo atsirasti? Ir kada gi pradings?

Strijos – nemalonus ir kūno nepuošiantis reiškinys. Medikai teigia, kad dažniausiai strijos atsiranda po gimdymo, kai nėštumo metu kūnas itin išsiplečia, o po gimdymo susitraukia. Taip pat strijų atsiradimą veikia ir hormoniniai pokyčiai organizme. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į mitybą. Jei intensyviai laikotės dietos ir jūsų svoris pastebimai šokinėja, gali būti, kad kūną ims puošti strijos, dėl kurių nebedrįsite pasipuošti nauju maudymosi kostiumėliu.

Lengviausias būdas atsikratyti strijų
– pasitelkti į pagalbą chirurgus, kurie per greitą operaciją panaikins visus strijų požymius, tačiau jei chirurgo intervencijos prisibijote, galite pradėti naudoti specialius kremus, padėsiančius pašalinti strijas. Tačiau jei pradėjote juos naudoti, tai turėtumėte daryti itin sąžiningai ir atsakingai. Kremus reikėtų tepti kiekvieną dieną, būtina daryti probleminių vietų masažus ir nepamiršti, kad kontrastinis dušas taip pat gali tapti puikiu pagalbininku. Jei nusprendėte strijų atsikratyti namie, turėtumėte būti labai kantrios – gydymas užtruks tikrai ilgai. Į pagalbą galite pasitelkti ir eterinius aliejus. Pasiruoškite ne tik masažo procedūroms, bet ir probleminių vietų įtrinimui bei įvyniojimui.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Li
2012-07-28 11:10:17
Sveikos visos!!!
Būtinai užsukite, kam aktualus svorio metimas ir grožis. :) http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas
Solesta
2012-07-15 19:03:56
https://www.facebook.com/pages/Solesta/451235758234813 arba www.solesta.lt
klik
2012-07-10 10:24:14
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!