• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tatuiruotės: ką būtina žinoti?  5 

Autorius: Klaudija, eli.lt
2013-03-17 17:45:00

Theo Gosselin

Yra žmonių, kuriems tatuiruočių darymas – savotiškas hobis. Jiems patinka pats procesas, jų kūnai nusėti įvairiaspalviais piešiniais. Yra ir tokių, kuriems tatuiruotė – mados reikalas. Jei jūs vienas pastarųjų – štai jums keletas patarimų.


1. Svarbaus apsisprendimo momentu nepamirškite, kad tatuiruotė daroma visam gyvenimui, todėl būtina apsispręsti, kurioje vietoje ją daryti, kokį pasirinkti piešinį, kokio dydžio, ir t.t. Prieš nuspręsdami tatuiruoti pirštus, riešus, kakląa ar veidą, pagalvokite dešimt kartų. Visų pirma, aplinkinių reakcija gali būti neigiama, antra, jums teks eiti į darbą, mokytis, rodytis viešumoje.


2. Tikriausia neverta kartoti, kad tatuiruotę turi daryti profesionalas, dirbantis tatuiruočių salone; prieš tai galite jo paprašyti parodyti ankstesnius darbus. Maža to, turite būti pasiruošęs išsėdėti kėdėje nejudėdamas ir kęsdamas skausmą keletą valandų.


3. Ypač svarbus tatuiravimo etapas – dezinfekcija. Įsitikinkite, kad tatuiruočių meistras naudoja naujas adatas, specialias vienkartines pirštines, sterilius indus dažams ir dirba profesionaliais instrumentais, kurie buvo dezinfekuoti chloru ar kaitinant.


4. Ir štai, po dažniausiai skausmingos procedūros, jūsų kūną puošia piešinys. Svarbu suprasti, kad čia darbas nesibaigia, tačiau toliau dirbs ne meistras - teks pasistengti jums.


5. Jei ant tatuiruotės uždėtas raištis, nenuimkite jo bent dvi valandas. Po to nuimkite ir nuplaukite tatuiruotę šaltu vandeniu. Jokiais būdais jos netrinkite - ji turi nudžiūti pati. Galima du kartus per dieną valyti spiritiniu medetkų antpilu, po to patepti antiseptiniu kremu. Prie tatuiruotės turi patekti oras, tačiau pirmą mėnesį reikėtų ją saugoti nuo saulės spindulių. Gyjant gali atsirasti sausos odos sluoksnis. Jokiais būdais nesikasykite ir nelupkite jo, nes gali atsirasti randų ir susidarkyti rašalu padarytas piešinys. Šį sluoksnį suminkštinti galite įvairiais antiseptiniais kremais. Jei norite, kad tatuiruotės spalvos ilgai išliktų ryškios, stenkitės, kad jų neapšviestų saulės spinduliai. Per ilgas buvimas saulėje, ypač pirmomis dienomis, greitai pasendins tatuiruotę, nors juodas ir pilkas rašalas saulėje beveik nešviesėja.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:04:34

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
Sarunas
2013-04-16 23:43:47
Jo,baisu net skaityti :D Labai "profesionalus" straipsnis,apgailetina.
Donatas
2013-03-26 07:02:27
Jei ant tatuiruotės uždėtas raištis, nenuimkite jo bent dvi valandas - nesamone, oda turi kvepuoti po padarymo.. jis uzdedamas tik, kad neisteptu drabuziu krauju ir neuzkrestu tattoo griztant namo. grizus namo ji reikia nusiimti, nes kaip minejau, oda turi kvepuoti :)