• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tobulos moters portretas: forma (foto)  11 

2008-12-01 00:00:00

Tobulos moters portretas: forma (foto)
"Gamma" nuotr.

Ko reikia, kad moterį būtų galima vadinti idealia? Tinkamo krūtinės, liemens ir klubų santykio? Tinkamo akių ir plaukų spalvų derinio? Optimaliai apvalainų sėdmenų ir krūtų? Norinčiųjų įminti šią paslaptį ir išreikšti ją matematinėmis formulėmis netrūksta. Bet žodžiais nusakyti ir skaičiais paversti tai, kas plevena ore, kas verčia mus godžiai išsproginti akis, užmiršus bet kokį padorumą, - neįmanoma. Louis Armstrongas yra pasakęs: "Jei klausi, kas yra džiazas, vadinasi, tu niekada šito nesuprasi".

Naomi Campbell ūgis

Lenkų sociologai ištyrė grožio konkursų istoriją ir nustatė, kad daugiausia šansų nugalėti turi 175 cm ūgio merginos. O Naomi ūgis būtent toks.

Jessicos Simpson šypsena

Remiantis Amerikos stomatologijos klinikų statistika, dantis pakoreguoti prašančios moterys dažniausiai pageidauja "tokių pat kaip Jessicos".

Kylie Minogue kojos

"Idealios kojos turi būti 40 proc. ilgesnės už stuomenį", - tvirtina fiziologai iš Liverpulio universiteto. Australė dainininkė šiuo požiūriu - etalonas.

Siennos Miller nosytė

2007 m. "Metro" žurnalo atlikta tikslinės auditorijos (tai yra vyrų) apklausa parodė, kad būtent ji turi gražiausią pasaulyje nosytę. Savo plaukais gali didžiuotis Penelope Cruz, akimis - Liz Tyler, burna ir skruostais - Scarlett Johansson.

Kelly Bruck biustas

Pagal laikraščio "The Sun" apklausos rezultatus, pačia seksualiausia krūtine (4 dydžio) gali pasigirti britų manekenė Kelly Bruck.

Kyllie Minogue užpakaliukas

Mančesterio universitetas sugaišo nemažai laiko ir iššvaistė nemažai mokesčių mokėtojų pinigų aiškindamasis idealios sėdynės proporcijas. Jos šeimininke ir vėl tapo gražuolė Kylie.
 
 
 
 
 
 
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius"
 

 



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2009-09-15 20:09:20
as esu 174cm ir tikrai gerai jauciuosi!!! ypac kai tarp zemu panu, galiu didziuotis tokiu ugiu!!!!!!!! ;D
Indre
2009-06-29 20:07:25
mano ugis 1.67. ir man jis labai patinka... taciau kartais jauciuos per auksta nes dabar ypac daug zemu merginu... kuriu ugis net 1.60 nesiekia.... man tokios zemos negrazu.
l
2009-06-28 13:32:13
nu as turiu ta idealu ugi ir jis man gyvenima gadina,nes gyvenu neuzaugu apsupty...